2726
عنوان

پزشک خوب برای پاک کردن تاتو و خالکوبی

| مشاهده متن کامل بحث + 7115 بازدید | 36 پست
من خط چشم تتو کردم بلند بود با سفید میخاست برام محوش کنه اما الان همون بلندی هست با رنگ سفید هر کی م ...

مرسی عزیزم من از بیرون هم پرس و جو کردم متخصص های پوست حرفه ای پاک میکنن منتها هزینه اش میگن خیلی بالا هست مثلا برای خط چشم نازک حدود دو سه تومن میگیرن

یکی از بهترین دکترایی که اینکارو میکنه خانم دکتر صفیه چعباوی زاده هستن که تو کلینیک اکسیر ظفر فعالیت میکنن. من داداشم رفت پیش ایشون پارسال و با درد خیلییییی جزئی خالکوبیش رو پاک کرد. آدرس دقیقشو میتونی از سایتشون برداری یا هم اینکه زنگ بزنی بپرسی 02188191975
http://drchabavizadeh.ir/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از بهترین دکترایی که اینکارو میکنه خانم دکتر صفیه چعباوی زاده هستن که تو کلینیک اکسیر ظفر فعالیت میکنن. من داداشم رفت پیش ایشون پارسال و با درد خیلییییی جزئی خالکوبیش رو پاک کرد. آدرس دقیقشو میتونی از سایتشون برداری یا هم اینکه زنگ بزنی بپرسی 02188191975
http://drchabavizadeh.ir/

2728
یکی از بهترین دکترایی که اینکارو میکنه خانم دکتر صفیه چعباوی زاده هستن که تو کلینیک اکسیر ظفر فعالیت ...

کامل پاک شد ینی اثری ازش نموند ؟ 

سکوت من فریادیست که هر شنونده ای قادر به درک آن نیست !
لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیزم.چکار کردی خالکوبیت پاک شد؟

من دارم میرم لیزر جلسه دومم هست خیلی خوب داره پاک میشه.تقریبا50-60 درصدش پاک شده/سیاه پرنگ بود الان یه حاله خاکستری مونده.احتمالا دوجلسه دیگه برم کامل پاک شه.من دوسال دنبال درمان بودم الکی خومو درگیر کردم نرفتم لیزر الان دارم میرم کاش زوتر رفته بودم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
سلام عزیزم.چکار کردی خالکوبیت پاک شد؟ من دارم میرم لیزر جلسه دومم هست خیلی خوب داره پاک میشه.تقریبا ...

سلام

من برای دوستم میخواستم قرار بود لیزر کنه متاسفانه به دلیل یکسری مشکلات که پیش اومد ارتباطمون قطع شد باهم نمیدونم بالاخره رفت یا نه

سلام عزیزم.چکار کردی خالکوبیت پاک شد؟ من دارم میرم لیزر جلسه دومم هست خیلی خوب داره پاک میشه.تقریبا ...

تتوت کامل پاک شد؟ چند جلسه رفتین هزینش چقد شد؟ 

هرکی  بدون ما خوشه،  در خوشی اش برکـــت...                        

سه جلسه رفتم تقریبا پاک شده یه هاله مونده ازش جلسه چهارم رو نتونستم برم فرصت نکردم.دوسه هفته دیگه میرم.اما نتیجه گرفتم برامن خیلی سیاه و‌تیره بود راضیم اصلا هم زخم نشد پوستم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

جلسه ای 500 میدم

اسی اگه هنوز یه ماه هم نشده زدی طبیعیه پشیمون باشی از ماه دوم برات طبیعی میشه منم ماه اول همش میگفتم نمیخوام برم پاک کنم الان راضیم

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...
سه جلسه رفتم تقریبا پاک شده یه هاله مونده ازش جلسه چهارم رو نتونستم برم فرصت نکردم.دوسه هفته دیگه می ...

سلام عزیزم ببخشید تو دردم داشتی توی لیزر؟ من وسط سینمه از دردش خیلییی میترسم.. بعد از پاک شدن تتو دیگه امکان بازگشتش نیست؟

2706