2726

😔😔دیشب خونه عموم اینا بودیم دخترش اومد همیشع هم باهام خوب بودا

دیشب نشست پیشم میگفت هه بدبخت نباید تو این سن ازدواج میکردی اصلا که چی حالا چیشدی بعدشم دوتا دخترررر هم میخای بیاری دیگه بدبختی

گفت مثل من ۲۷ ازدواج کردم الانم یه گل پسر دارم همه ارزوشو دارن

گفتم ینی چی حالا اینارو میگی من خودم از زندگیم راضیم بعدشم من ی تار موی دخترامو ب صدتا پسر نمیدم

گفت حاالا اینجوری میگی بعدا میفهمی چ اشتباهی کردی دوتا دختر اوردی

حالا جالب اینجاس خودش قبل پسرش ی دختر داش ۲۷ هفته سقط شد 

بعدشم پسر و دخترژ نداره من افتخار میکنم ک مادر دوتا دختر شدم

دیشب تا خود صبح گریه میکردم از حرفاش  ولی ب امیرعلی نگفتم ....میگفت همه میگن نازنین بدبخته 

گفتم هرکس گفته مهم نیس مهم خودمم عاشق زندگیم و دخترامم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حسودیش شده دوقلو بار داری! 

دختره خودشم سقط شده عقده شده براش

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

دختر عموت یا عقل نداره یا ادب یا هر دو 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

عزیزم مطمئن باش از عمق وجودش حسادت میکنه نتونسته کنترل نکنه و به رو خودش نیاره برا حال دلش دعا کن گریه چرا😍

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
حسودیش شده دوقلو بار داری!  دختره خودشم سقط شده عقده شده براش

والا یادمع چقد قربون صدقش میرف میگفت دخمل دارم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--

چقد بی عقله..چقد کفران نعمت میکنه ..خدا بچه رو ب کیا میده واقعا ...دختر و پسر فرقی نداره ..دختر عموت باید مثه من چندسال حسرت بچه رو دلش میموند ک قدر بدونه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

چرا اخه؟؟؟؟ حیفِ دختر نیست؟؟ چرا اینقد مردمِ ما پسردوستن. منو شوهرمو خانواده شوهرم جون میدیم واسه دختر. این ناشکریه ک روی جنسِ دختر عیب میذارن 😑

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

واقعا چرا اونایی که پسر دارن فک کردن بنده برگزیده خدان و خیلی ادم حسابین

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706