2733
2734
عنوان

نظر شما چیه؟؟؟

98 بازدید | 11 پست

من قراره تو بیمارستان خصوصی سزارین بشم که خیلی هزینه داره از طرفی هم شوهرم یه زمین خریده و داره میسازه برای خونه که اینم هزینه بره

وقتی هم که زایمان کنم چون بچم نوه اوله کلی مهمون میاد میره

براهمین سر کادو زایمان و آتلیه نمیخوام اذیتش کنم اگر بگم میخوام مطمئنم هم کادو میخره و هم برنامه آتلیه رومیزاره اما واقعا نمیخوام اذیتش کنم 

از طرفی هم میترسم اگر از این خواسته ها بگذرم پشیمون شم چون دیدم که مردا چه قدر،قدر نشناس هستن ؟؟

چیکار کنم به نظرتون

اتلیه فقط یه عکس بندازین.

یه تیکه طلا هم برا تو بگیره. تمام

حتما انجامش بده .نگو نه

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صدرصد قدر نشناس هستن ار خواسته هات نزن وقتی شوهرت انجام میده برات همین تو اگه فردا واسه مادرش یه خرجی کنه خواستهای انجام ندادهات میادجلو چشمت میشه تبدیل به تنفر 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2738

مثلا سکه ربع یا حتی سکه گرمی بده.عکستونم صرفا جهت یادگاری.حتی میتونین سه نفری بگیرین دیگه قبل زایمان نگیرین.یا اینکه قبل زایمان و بعد زایمان بگیری بگی دوتاشو رو یه پنل بزنن

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹