2703
2553

سلام دوستان چند نفر از روی عکس سونو ان تی تشخیص های متفاوتی دادن‌. چطور متخصص سونو نمیتونه تشخیص درست بده .ولی از روی جمجمه همه یه جنسیتی رو تشخیص دادن .برای شما درست بوده؟؟

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

من فقط به حرفه سونوگراف اطمینان دارم 

البته یکبار عکسو اینجا گذاشتم بچه ها درست گفتن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حدسه فقط همین

یه سری میگن چون جمجمش فلانه پسره ازونور دوستام میگن چون سرش گرده دختره  

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
2720
من فقط به حرفه سونوگراف اطمینان دارم  البته یکبار عکسو اینجا گذاشتم بچه ها درست گفتن

سونو گراف که دوساعت با دقت نگاه میکرد تا سونو ان تی رو تشخیص بده

سونو گراف که دوساعت با دقت نگاه میکرد تا سونو ان تی رو تشخیص بده

بهت احتمال داد؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2714

تو یونوی ان تی معمولا تا درصد بالایی میش ه جنسیت رو تشخیص داد ولی خوب بعضی ها هم بوده که عوض شده . خود من تو ان تی همون دکتره که سونو میکرد بهم گفت 75 درصد پسره و تو آنومالی هم گفت 100 درصد پسره .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706