2726
عنوان

تور یک روزه شمال خوبه؟

377 بازدید | 15 پست

سلام کسی با تور یک روزه شمال رفته؟ راضی بودین؟ کدوم تور بود؟؟

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

من نمک ابرود یه روزه رفتم عالی بود

اما خیلی سال پیش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمک ابرود یه روزه رفتم عالی بود اما خیلی سال پیش

اسم تورشو یادتون نیست؟؟

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2728
اسم نداشت ما یه گروه بودیم همیشه هرجا میرفتیم باهم بودیم یه تور گذاشتیم رفتیم لاهیجان لنگرود کیاشهر ...

اهان چه خووب من تنها میخوام برم ... 

تنهایی اصن حال نمیده هیچکیو نمیشناسی مگر اینکه از لحظه ورودت به اتوبوس با یکی سریع دوس شی و ارتباط ب ...

همچین ادمی نیستم ک سریع دوست شم... حس میکنم دیگم دوستی ندارم خیلی زیادی مشغول هدفام بودم... ارزوم بود با دوستام برم ولی خب دیگه اوناام زندگی خودشونو دارن نمیدونم شاید با خانواده رفتم

همچین ادمی نیستم ک سریع دوست شم... حس میکنم دیگم دوستی ندارم خیلی زیادی مشغول هدفام بودم... ارزوم بو ...

با خانوادم خوش میگذره اگه گیر نباشن و مامانه به روزی داشته باشی😍بیشتر از صدتا دوست خوش میگذره

با خانوادم خوش میگذره اگه گیر نباشن و مامانه به روزی داشته باشی😍بیشتر از صدتا دوست خوش میگذره

مامانم پایست اتفاقا ولی خب نه اونجوری مثل دوست هم سن و سال یعنی گیر انچنانی نیست😁 پس با همون خانواده میرم😬😁

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور  رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم 26709011

قیمت روز    قیمت تور ارزون و خوب

منم میخام تنهایی با یه تور برم شمال. خدا کنه خوش بگذره بهم.البته اجتماعی و خوش سفرم. ولی به هر حال ب ...

رفتی عزیزم؟

2706