2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره لحافی

به نظرم بشوره اونا خيلي سبكن ، حالا بازم مطمعن نيستم ، اگه خواستي بشوري خيلي هم كثيف نيست در حد همون لكه مثلا بذار نيم ساعت كه خيلي به لباسشويي فشار نياد 

2731
نمیدونم والا حالا شاید بردم خشکشویی

اگه دلت ميكشه ببر خشكشويي ، خيليا ميبرن من خودم پتو گلبافت دو نفره استفاده ميكنم نميدونم چجوري بشورمش دوست دارم بدم خشكشويي شوهرم ميگه نه ، وسواس داره 

2738
نکن اینکارو . خودتم نمیشوری بده بیرون 15تومن میگیرن میشورن . بهتره تا به ماشینت فشار بیاری الانم که ...

اره در نظرم بود بدم بیرون

ولی خب سفیده رنگش بدم بیرون ی رنگ دیگه تحویلم ندن؟

برای مطالعه مقاله معتبر خارجی به زبان فارسی درباره روتین روز و شب پوست به مجله زیبایی رنگدونه مراجعه کنید.

در  مجله زیبایی رنگدونه میتونید مقالات جذاب دیگه درباره آرایش حرفه ای، ازبین بردن جای جوش، نحوه صحیح شست و شوی مو و بدن و سایر مقالات معتبر خارجی ترجمه شده به زبان فارسی رو به صورت رایگان مطالعه کنید.

علاوه بر این می تونید در فروشگاه رنگدونه محصولات برند های معتبر بهداشتی مثل بایوآکو رو با قیمت مناسب تهیه کنید.

سلام من لحاف تخت نشستم ولی پتو مسافرتی و ملافه  رو با لباسشویی خودم که ۸ کیلویی دوو هست شستم وتوی این ۴ الی ۵ سال هیچیش نشده  البته چون توی این ماشین  میشه دما رو تنظیم کرد من همیشه تابستان رو دمای ۳۰ و زمستان از دمای ۴۰ استفاده میکنم و ماشین لباسشویی به صدا هم نیوفتاده و البته یه برنامه هم داره که برای شستن لحاف و رو تختی و چیزهای بزرگ هست که اگه لباسشوییت دوو هست از این برنامه هم راحت میتونی استفاده کنی

2706