2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من زیر فشاردرسا ... قبوله؟؟؟😂😂😂😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
والا اتفاق تعریفی خاصی نیفتاد.۸رفتم بیمارستان.یازده اتاق عمل .یازده و پنج دقیقه دخترم دنیا اومد فردا ...

طبیعی بودین

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2738
منم اگه این فسقلی افتخار بده و به دنیا بیاد حتما میام تعریف میکنم

ایشالا امیدوارم سر موقع و براحتی زایمان کنین و شیرین باشه براتون

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

سلام من 9 سال از زایمانم می گذره زایمانم سزارین بود دکتر بیهوشی که آمپول بی حسی زد یه پرستارم بالای سرم بود دستمو گرفته بو با یه پسره دیگه باهام حرف می زدن و اسم دخترمو می پرسیدن  و اینا بعد که دکترم داشت عمل میکرد مدام میگفتم خانم دکتر فعلا" شکممو نبریا به خدا من پاهام حس داره  می گفتم ببی حتی می تونم بلند شم راه برم   هنوز شروع نکنیا ،این دوتا پرستارام بهم می خندیدن آخر سر دختره که دستمو گرفته بود برگشت گفت دختر خوب چی چی پاهام حس داره هنوز الان هست که بچتو بیرون بیاره خانم دکتر و یه دقیقه بعدش صدای گریه دخترمو شنیدم

2706