2733
2734
عنوان

شوهرم فردا میکشه منو

820 بازدید | 27 پست

همش میگفت بخون کنکور داری، کلی کتاب گرفت ،کلی تغذیه می گرفت سر درس بخونم،تنبلی کردم نخوندم،کنکور ارشد رو ریدم

۱۷ همین ماه جواب اولیه میاد،از همین الان میدونم اخرین نفر میشم، اونم میکشه منو  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2915662/از-مادرم-دارم-متنفر-میشم 

تورو خدااا اینو گزارش بزنین برام ایشااااااللله سلامت باشین همیشششششه 😘😘😘

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2915662/از-مادرم-دارم-متنفر-میشم  تورو خدااا اینو گز ...

آبی نیس وگرنه گزارش میزدم برات

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2731
ری استارت کردی فرزندم 😐😆

جان  

چه شوهر بی منطقی

زوریه مگه

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
2738

ارشد بودی؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
حالم به هم خورد کلمه دیگه ای نبود بگی🤢

کدوم کلمه شو میگی عزیزم

بگو اگه زنده موندم،دیگه تکرار نکنم  

ارشد بودی؟

اره،حقوق 

اسون بود،ولی خب من نخونده بودم  

خب چرا نخوندی؟حیف نبود ؟

الانم چیزی نشده که نهایتش بگو من تلاشم رو کردم ولی خیلی سخت بود

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706