2737
2734

من امشب خیلی دلم شکسته...تاپیکتو باز کردم بغض ترکید...یا امام رضا دلم....دلمو دریاب

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واای خدای من  واقعا منم مدااام هوس میکنم  ان شاالله آقا بطلبه من هفته دیگه میرم پابوسش

عزیزم خیلی خیلی التماس دعا،من هرچی تو زندگیم دارم از امام رضا دارم.دلم یه دنیااا گرفته😭😭😭😭

خوش بحالت مزارعی...چن ساله نتونستم برم...خیلی دلم تنگشه

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2738
اومده بودم دعوات کنما به خاطر عنوانت 😑 انشاالله میطلبه عزیزم❤❤❤

عنوانم بخاطر این شعره یه کلاغ روسیاه هوایی شده بره پابوس امام رضا،از سرشب این شعرا زمزمه میکنم...انشاالله گلم

آقا یا ضامن آهو نمیدونم صدای منو میشنوی  اسم حرمت که جایی میاد حس میکنم اونجایی 😔😔 خودت حاج ...

انشاالله که آقا به دل شکسته ی همه نگاه میکنه از جمله شما عزیزم