2703
2553
عنوان

بیاید از آرزو هاتون بگید ❤️

385 بازدید | 54 پست

من همین الان عضو سایت شدم   

دوست دارم از ارزوهاتون بگید ببینم ارزو های بقیه چیه

ارزوی خودم یه شوهر پولدار و داشتن لندکروز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آرزوهام ک میدونم بهشون میرسم

تاسیس آموزشگاه...سفر به دور دنیا...مهمتر از همه خوشبختی برادرم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2714

در حال حاضر گردگیری آشپز خونه با یه بشکن تموم بشه از ساعت6دارم گردگیری میکنم😢😢😢😢

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

امروز متوجه شدیم بچه خواهر شوهرم باز مجدد درگیر سرطان شده اول شفای اون 

بعد از خدا برای خودم و برای تمام نابارورها اولاد صالح و سالم میخوام 

واز خدا میخوام خودش حافظ و نگهدار عزیزانم باشه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
آرزوم تیکرمه ...ازدواج با عشقم قبل تا سال تحویل جدید عروسیم بشه😄

انشالله

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
امروز متوجه شدیم بچه خواهر شوهرم باز مجدد درگیر سرطان شده اول شفای اون  بعد از خدا برای خودم و ...

انشالله

2706