2737
2734
عنوان

آرایشگاه خوب برای شینیون و میکاپ

4918 بازدید | 54 پست

سلام دوستان

امکانش هست یه آرایشگاه خوب توی تهران معرفی کنید برای میکاپ و شینیون ؟

سبک کاری میراندا، مرضیه محمدی، مینا راد، مریم رئوف رو دوست دارم ولی اینا خیلی گرونن   میکاپ هاشون لایته و صورت عروسا خیلی تمیزه و شینیون های ساده و مرتب

من نهایتا میتونم پونصد تومن هزینه کنم ولی اینا همشون یه تومن به بالا در میان، اگر کسی میتونه توی این سبک کارا کسی رو معرفی کنه که قیمتش هم خوب باشه ممنون میشم

خودت

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرایشگاه رادا تو مینی سیتی

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2728
2738

الان همه جاهای خوب که مواد خوب بخوان بزنن بالا درمیاد مگر اینکه ازین ارایشگاهای تو کوچه ها بری که اونا هم بنظرم خودت یه ضد آفتابو ریمل بزنی موهاتم شونه کنی خیلی بهتر میشی😂

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
یعنی چی خودم؟    

خودت آرايش كن فقط شينيون رو برو

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706