2733
2734
کاش میشد تا جایی که جون داشتم گریه میکردم شوهرمم عصری تصادف کرده همه میگن به خاطر گریه و کفر گفتن تو ...

عزیزم شوهرت هم به اندازه تو ناراحته.بخاطر اون وقتی عصبانی بوده رانندگی کرده  و تصادف کرده

مهربان جان من ایمان دارم به خدا فقط نمیدونم چرا صبرم تموم شده دخترم رو خیلی راحت باردار شدم الا ...

عزیزم رفتی حموم غسل صبر کن.. مثل غسلای دیگست فقط نیتش غسل صبر.. 

جبران میکنه گلم اونم به زودی.. فقط توکل کن عزیزم

توکل⚘⚘ 

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@shervin68   مریم جون روز چندی؟؟؟ اقدامتو داشتی این ماه مرتب؟؟؟

روز ۱۶ هستم.دیروز کیت پررنگ بود.الان کم رنگ هس.اره.اقدام داشتم.سه شبی هس پشت سر هم.ولی ...

کدوم تخمک 😔کدوم اسپرم😔😔😔

دلم امید میخاد

امروز عصر خونه مامانم بودم.حرف افتاد و گریه کردیم...

آشوب بودن رو نمیشه کنترل کرد.من چرا اینجوری شدممممم.

انقدددددد ضعیف و دلشکسته😪😪😪😪آبجیم گفت دوستش بچه سومشو اورده.گفتم عه.عکسشو نشون داد.بعد من چت هارو خوندم.همشون توی گروه دو تا بچه رو دارن.جو گروه یه گروه شاد بود.بعد اون خانومه که زاییده بود ۳۳ سالش بود.گفته بود پنج تا بخیه خوردم.دکترم برام زیبایی زد.همسرم موقع زایمان پیشم بود.بچه رو دادن بغل منو شوهرم.همش شیر میخوره.بعد حالم خراب شد.چطور ممکنه قشنگترین لحظه زایمان برای ما بشه تلخ ترین و هولناک ترین اتفاق زندگی.

وای من خیلی حالم خرابه😪😪😪😪بعد دیدم حالم داغونه.خاطراتشو میخوندم اشکم در میومد.دیگه ادامه ندادم.

حتی من حس گناه میکنم وقتی میگم من حامله بودم فلان چیز دلم میخاست.فلان بودم.چون حس میکنم به ....

کاش میشد تا جایی که جون داشتم گریه میکردم شوهرمم عصری تصادف کرده همه میگن به خاطر گریه و کفر گفتن تو ...

گریه کن ولی کفر نه.. همسرت هم بیشتر از تو ناراحت نباشه کمتر نیست.. با هم گریه کنید.. واای من وقتی اومدم خونمون رفتیم سر کمد لباساش چقدر با هم گریه کردیم چقدر ناله کردیم ای خداااا😔

تو هم گریه کن عزیزم نزار تو دلت بمونه گریه خیلی خیلی آدم آروم میکنه. برای آرامشت نادعلی میخونم ⚘⚘

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲
2731
من خواهرمم درست تو هفته 27دچارمسمومیت شد واسه همین درموردش میدونستم تا ورم پیدا کردم دکتر رفتم ازمای ...

چرا عجله؟من هیچ علمی نداشتم.ماه ۶ ازمایشاتم خوب بود.ماه ۷ اونجوری شد.حتی من بعدا فهمیدم ۲۴ ساعته دفع پروتیین یعنی چی؟خدا نخواست.اگه میخاست میتونست یه بارداری سالم قسمت کنه.دعا و شکر و نذر هم کارساز نبود.بچه زنده بود؟من دکولمان شدم.رفتم بیمارستان.دفع پروتین ۳ پلاس.انزیم بالا.کراتین ....

بعد مرده زایی داشتم.طبیعی به دنیا اومد😪بعد کورتاژ شدم.آخ چقد بلا سرم اومد.شما انوکسا و اسپیرین میخوردی؟؟؟

عزیزم رفتی حموم غسل صبر کن.. مثل غسلای دیگست فقط نیتش غسل صبر..  جبران میکنه گلم اونم به زودی. ...

عزیزم غسل صبر رو انجام میدم هیچی فایده نداره

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
2738
روز ۱۶ هستم.دیروز کیت پررنگ بود.الان کم رنگ هس.اره.اقدام داشتم.سه شبی هس پشت سر هم.ولی ... کدوم تخم ...

مریم جون منم چند شبی هست خوابم نمیبره همش روزای خوب بارداریمو مرور میکنم ولی یهو اون ۳ شبی که تو بیمارستان بودم وزایمانم یادم میاد وحشت میکنم چی بود به سر ما اومد

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
روز ۱۶ هستم.دیروز کیت پررنگ بود.الان کم رنگ هس.اره.اقدام داشتم.سه شبی هس پشت سر هم.ولی ... کدوم تخم ...

😔😔 گلم نمیدونم واقعا چی بگم چون خودم هم حال و روز تو رو دارم.. دلم پر میزنه واسه دوباره داشتنش..بغل کردنش...😭 

ای خدا خودت نظر کن... خدایا خودت گفتی دل که بشکنه بدون هیچ سوال و جوابی بنده به خواسته هاش میرسه😭😭 خدایا خودت دوای دردمون باش.. خدایا خودت صدامون بشنو و حکمتت با خواستمون یکی کن... خدایا می شنوی.. میبینی... هممون دردمندیم😭 هممون دل شکسته ایم.. آخ خدا آخ 😭😭😭

اووووف.کی بود.یه هفته پیش.باز بود.ولی سمت راستم درد بیشتری داش.بیخودی میترسیدم.

عه راست میگیااا گفته بودی اونقدر فکرم درگیره فراموش کرده بودم😕 

واقعا سخته برای تک تک ساعتام برنامه داشتم الان میبینم که همه چی بهم ریخته وباید بدون دخترم بگذرونم ن ...

😭😭😭

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

منم امروز حالم خیلی خراب بود

خیلی گریه کردم

حتی میترسم بگم چرا

میگم یه وقت ناشکری میشه

اما....

قلبم داره میترکه 

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706