2737
2734
توروخدا برام دعا کنین نمیدونم چرا اینجوری سخت شده همه چی واسم دوباره رفتم تهران دنبال کارای آزمایشا ...

انشاالله عزیزم انشاالله..واقعا سخته جدا از هززنه‌های سنگینش این دلواپسیا و استرسا آدم عصبی میکنه.. نازنینم انشاالله که به زودی مامان ی دو قولوی سالم و سلامت میشی و به موقع و سالم و سلامت میان بغلت و سختی این روزا با لذت مامان شدنت کمرنگ و کمرنگتر میشه.. توکلت به خدا باشه ما هم برات خیلی دعا میکنیم عزیزم 🌺

زمان انتقالت کی هست؟ 

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله عزیزم انشاالله..واقعا سخته جدا از هززنه‌های سنگینش این دلواپسیا و استرسا آدم عصبی میکنه.. ن ...

فعلا باید آزمایش کنن طول میکشه

شاید اسفند

شاید بعد عید مشخص نیست

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیزم تا تهران چند ساعت راهه؟کجای شمال بودین؟

رشت

نزدیک ۴ ساعت

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
فعلا باید آزمایش کنن طول میکشه شاید اسفند شاید بعد عید مشخص نیست

انشاالله برات خیر باشه عزیزم توکلت به خدای مهربون باشه⚘⚘

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲
فعلا باید آزمایش کنن طول میکشه شاید اسفند شاید بعد عید مشخص نیست

وای من از الان استرس تعطیلات نوروز رو دارم.میگم اقدامم و دکترهام به تعطیلات نخوره.وای این نوروز بدترین نوروز برام خواهد بود.امیدی ندارم

2738
انشاالله عزیزم انشاالله..واقعا سخته جدا از هززنه‌های سنگینش این دلواپسیا و استرسا آدم عصبی میکنه.. ن ...

آدم بدونه ۱۰۰ تومن خرج کنه بچه میشه خرج میکنه.دلواپسی و عدم اطمینان به اینده و جواب مثبت ادمو دودل و داغون میکنه

سلام عزیزدلم ، قربونت شکر میگذره تو چطوری ؟ آرتا نازم چطوره ؟ قربونش برم گل پسر ، مرسی از دعای قشنگت ...

شکر خوبیم عزیزم .

هر لحظه خدا رو شکر میکنم و برای مامانای دلشکسته دعا 🙏🙏🙏

قربون دل شکسته ات بشم انشاله مثل آرتای من ارسامت میاد تو دلت عزیز دلم . 

درسته سرگرم بچه هستم اما یادتونم تو فرصتی ک دارم میام اینجا یادم نمی ره یکی از مامانایی هستم ک از صفحه های اول این تاپیک بودم .

انشالله دیگه مادری ب تاپیک اضافه نشه 😔😔  🙏🙏

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
2706