2737
2734
من بشخصه ک رفتم پیش حنطوش زاده، یه تشخیص اشتباه و فجیع داد بهم ک باعث افسردگی شدید من شد و زایمان زو ...

منم شلوغیه مطبش رو خیلی شنیدم برا ده روز دیگه پیش دکتر مرصوصی وقت گرفتم گلم

چه خوب عزیزم خدا خواسته که بیای اینجا پستم رو ببینی‌اینطور راهنماییم‌کنی چون بعد این اتفاق ناگوار وا ...

قربونت عزیزم کاری نکردم.. خودم هم سردرگم بودم و دقیقا حس و حالتو درک میکنم. مواظب خودت باش 

گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع ‌/ سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلم خوووونه... صبح ها یه جور بدم شب ها یه جور😭 چی بگم کجا بنویسم دلم خالی شه

فدات دلت عزیزم. با تمام وجود درکت میکنم گلم ولی چه میشه کرد اتفاقی که افتاده و کاری هم نمیشه کرد. به روز های خوب و درخشانی که پیش رو داری فکر کن به همسرت و خانوادت... به این که ی پارتی پیش خدا داری

خیلی سخته میدونم ولی غیرممکن نیست. میدونی گلم یه پرنده بود که با سختی برگ و چوب جمع میکرد و روی درختی واسه جوجه هاش لونه میساخت خلاصه با هر سختی که بود لونه رو ساخت و جوجه هاش گذاشت توش.. ی روز که میره برای جوجه هاش غذا بیاره باد شدیدی میوزه و وقتی برمیگرده میبینه که لونش خراب شده و جوجه هاش افتادن پایین!! دلخور از این اتفاق به خدا گله میکنه که خدایا تو خودت شاهد بودی با چه سختی این لونه رو ساختم پس چرا خرابش کردی؟؟! خدا بهش میگه اون مار ببین روی درخت! اگه لونت خراب نمیشد الان جوجه هات اون مار خورده بود...

دوستم میدونم تکراری بود ولی خواستم یاد آور بشم که شاید میخواسته اتفاق بدتری بیافته.. شاید بگی مگه از این اتفاقم بدتر هست؟؟! 

از دست دادن نوزادمون اونم تو آخرین هفته ها خیلی تلخ خییییلی، ولی به این فک کن که اگه بدنیا میومدن و نقصی داشتن آیا اون موقع تلخ و دردناکتر نبود؟؟ من که میگم بود اونموقع هم ما هم خودش زجرمون هزار برابر میشد این اوج فاجعست!!

ببخش اگه زیاد گویی کردم بدون تا تک تک سلولهام درکت میکنم و میفهممت ولی مهربون مثبت فک کن و به امید روزهای بهتر و قشنگتر روحیت از دست نده و شاکر پروردگار باش😊

2738
فدات دلت عزیزم. با تمام وجود درکت میکنم گلم ولی چه میشه کرد اتفاقی که افتاده و کاری هم نمیشه کرد. به ...

عزیزم منم میفهمم چی میگی من اصلا ناشکری نمیکنم میدونم که صد در صد مصلحت این بوده اینو خوب میدونم که خدا دوستم داشته این اتفاق پیش اومده شاید خیلی بدتر از اینا هم میشد همه اینا رو خوب میدونم فقط بعضی موقع ها دلم براش تنگ‌میشه جاش تو شکمم خیلی خالیه دلم به این‌میسوزه اگه دکتر نذاره زود اقدام کنم چی ولی بازم خدا رو شکر که از لحاظ بدنی خیلی خوبم و خوب شد که به دکترم گوش دادم و زایمانم طبیعی بود

ممنون مهربونم شمام که بارداری کم مونده به زایمانت تو رو خدا ما رو فراموش نکن مایی که بچه هامون رو از ...

عزیزم من 9 روزه که زایمان کردم و سزارین شدم حالا پسرم کنارم خوابیده خدا رو شکر صد هزار مرتبه شکر

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
عزیزم منم میفهمم چی میگی من اصلا ناشکری نمیکنم میدونم که صد در صد مصلحت این بوده اینو خوب میدونم که ...

اینکه عالی زایمانت طبیعی بود اصلا به این فکر نکن که دکتر بهت اجازه نده تمام تمرکزت بزار رو اینکه خودت رو تقویت کنی هم روحی هم جسمی.. به چیزای مثبت فکر کن منم دلم واسه نی نیم تنگ میشه اونم خیلی زیاد ولی کاری از دستم بر نمیاد جز توکل. انشاءالله به زودی خدا ی نی نی ناز و سالم میزان تو دلت و اینبار سالم و سلامت بغلش میکنی و سالیان سال کنار هم روزای عالی و شادی رو سپری میکنید. مطمئن باش خدا الرحیم الراحمین و خیلی زود به حاجت دلت میرسی.

عزیزم من 9 روزه که زایمان کردم و سزارین شدم حالا پسرم کنارم خوابیده خدا رو شکر صد هزار مرتبه شکر

خدا رو هزاران بار شکر. انشاالله زندگیش لبریز باشه از نگاه مهربون خدا و سالیان سال کنار هم با شادی و سلامتی زندگی کنید. التماس دعای فراوان دوستم.

فقط ی سوال.. میشه بگی بعد چند وقت اقدام کردین و زایمان قبلی سزارین بود یا طبیعی؟

البته اگه دوست داشتین بگین دوست ندارم ناراحتتون کنم

2706