2733
2734
سلام دوستان من هفته۱۰ بچمو سقط کردم ۴روز پریودمیشم عقب افتاد،یهوخوردم زمین ،رفتم عکس رادیولوژی اند ...

توکل بر خدا انشاالله بزودی دوباره مامان میشی ونی نیتو سالم بغل میگیری 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه مکمل معرفی کرد به اسم فموبرا و اسید فولیک ۵ هم گفته حداقل سه ماه بخورم

مرسی عزیزم ، لطف کردی 🙏🌹🌹

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
تا این درد کسی نکشیده نمیتونه بفهمه 😔😔😔 همونطور ک بچه هامون رفت خیلیا نفهمیدن جز همدرامون بقیه گف ...

عزیزم غصه نخور ،به هرحال فقط هم دردهامون میدونن چه عذابی کشیدیم ،تازه مثلا خواهرشوهر من میگه به کسی نگو بچه ناهنجار بوده بگو همینجوری سقط شده،تعیین تکلیف هم واسه ادم میکنن،درحالیکه دکتر گفت تقصیر هیچکس نیست،فقط یه بدشانسی نادر بوده،اونوقت اینا تازه به زخم ادم نمک هم میپاشن،انشاءالله خدا به به زودی بچه های سالم بهمون میده 

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2731
عزیزم غصه نخور ،به هرحال فقط هم دردهامون میدونن چه عذابی کشیدیم ،تازه مثلا خواهرشوهر من میگه به کسی ...

عزیزم ناراحت نشیا ولی خواهر شوهرت منظوری نداده فکر کنم راست میگه مثلا به بقیه بگی جز یه اخییی چکار برات میکنن همشم سوال پیچت میکنن دفعه بعد هم باردار بشی مدام میپرسن رفتی سنو رفتی آزمایش این یکی بچت سالمه یانه     من پسرم مشکل قلب داشت فوت شد رو این بار داریم همش میپرسیدن 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
عزیزم ناراحت نشیا ولی خواهر شوهرت منظوری نداده فکر کنم راست میگه مثلا به بقیه بگی جز یه اخییی چکار ب ...

اخه حالتشو باید میدیدی،توی روز دوم سقط که روحیه ی ادم داغونه اون اخلاق افتضاحشو میشناسم،واسه من فرق نمیکنه کسی دلیل سقطمو بدونه یا ندونه،ولی اینکه توی اون حال روحی و جسمی داغون طرف اخماشو بکشه توی هم و وقتی من دارم با تلفن حرف میزنم اشاره کنه نگی دلیلشو ها،اینقدر دلم شکست انگار من گناهکارم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
اخه حالتشو باید میدیدی،توی روز دوم سقط که روحیه ی ادم داغونه اون اخلاق افتضاحشو میشناسم،واسه من فرق ...

منم بودم ناراحت میشدم واقعا ادم با این حرفا داغونتر میشه ما خودمون با درد خودمون داریم میسوزیم بعد یه نفر دیگه نمک میریزه بدتره

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت

[QUOTE=149730174]عزیزم غصه نخور ،به هرحال فقط هم دردهامون میدونن چه عذابی کشیدیم ،تازه مثلا خواهرشوهر من میگه به کسی ...[/QUOT

اره عزیزم درست میگی هیچ کس نمیتونه عمق این درد بفهمه چون به چشم این میبینه این بچه نیومد یا مشکل داشت یا بهتر ک کوچک بود رفت ولی این درد مادر و پدر خوب میفهمن ماها ده تا هم بچه بیاریم باز جای اون بچه میسوزه هر گلی یه بویی داره ک هیچ وقت تکرار نمیشه ، فقط،یه کم از درد دلمون کم میشه انشاله هیچ مادری داغ فرزند نبینه ، هیچ زنی هم چشم انتظار فرزند نمونه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2738
سلام بهت تبریک میگم گلی، انشاء الله سال های سال کنار هم شاد زندگی کنید. شما الان پاک پاکی عزیز برام ...

سلام عزیزم ممنون تو اتاق عمل اسم شما و یلدا توپلو اومد ذهنم ان شاء الله که به حق مادر سادات و امام علی سال آینده یه نی نی سالم و صالح خدا بهتون بده و دامن همه منتظره رو سبز کنه

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

الان ک این دوستمون گفتن متاسفانه حاملگی خارج رحم داشتن من رفتپ تو نت درموردش خوندم یکی از دلیلا حاملگی خارج رحم عمل جراحی هست وای چقد ترسیدم چقد خطرناکه این سزارین چه عوارضی داره کاش سزارین نشده بودم

سلام عزیزم ممنون تو اتاق عمل اسم شما و یلدا توپلو اومد ذهنم ان شاء الله که به حق مادر سادات و امام ع ...

عزیرم تبریک میگم انشاالله که قدمش پرخیر وبرکت باشه براتون

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
تبریک میگم عزیز دلم انشالله زیر سایع پدر مادرش همیشع سلامتش باشع  اسم نی نی را چی گذاشتی عزیزم ...

سلام عزیزم ممنون از لطف و محبت شما همه ی دوستان اسمش رو علی گذاشتیم

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

کاشک انسان میدونست حکمت خدا رو ... من بعد جریانم خیلی میترسم شبا همش تو فکر بچهامم یادشون میکنم‌. دیوانه شدم انقد گاهی فک میکنم 😔😔😔.همسرمم متاسفانه تو این جریان بی درکه همش به رخ میکشه ... 

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم

سلام بچه ها متاسفانه منم ۳۰ هفته بودم ولی بچم تو ۲۶ هفته مونده بود دو‌هفته بود تو‌شکمم‌مرده‌ بود‌من‌ نمیدونستم😢 دیشب‌با زایمان‌طبیعی‌دفعش‌کردم اصلا نگاش‌نکردم‌میدونستم قیافش همیشه جلو چشام میمونه کی‌حال دلم خوب‌میشه؟😢‌کی دوباره میتونم‌اقدام کنم😭

2706