2726
جون دلم چی بگم از کجا و کدومش بگم یه عالمه درد رو سینمه😔حرفامون و دردهامون فقط کسی میفهمه ک این درد ...

میدونم عزیزم تو که دردت از من سنگین تره تو که چند بار این بلا سرت اومده... خدا کمکمون کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم دق میکنم... از سر شب تا الان دارم اشک میریزم...  چکار کنم😭😭😭

الهی بمیرم میفهمم ولی آدینه مگه انقدر گریه کردیم برگشتن 😔اونا رفتن ک رفتن دوست قشنگم تو نزار مثل من بشه اقدام کن تا حال دلت بهتر بشه حداقل یه مرهم داشته باشی 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
منم مث شما هرجا پسربچه میبینم میگم حتما لیاقت نداشتم عاشق لباسای با دستمال گردن گوچیک بودم همشم اون ...

پریناز جونم .. خیلی سخته..  ببین منم قبول ندارم که میگن بچه بر میگرده.. اون رفته واسه همیشه... اون روح و جسم خودش رو داشت... بقول شما تنها دلخوشیم اینه که جاش خوبه... تو غصه نخور عزیزم... انشالله دختر گلت صحیح و سالم میاد دنیا براش کلی چیزای خوشگل میخری .. 

2728
الهی بمیرم میفهمم ولی آدینه مگه انقدر گریه کردیم برگشتن 😔اونا رفتن ک رفتن دوست قشنگم تو نزار مثل من ...

میدونم عزیزم... گریه جیزی رو عوض نمیکنه ولی زهرا جونم وقتی بغضم میگیره وقتی یاد اون لحظه ها میافتم میخوام خفه بشم... دلم میخواد اقدام کنم ولی الان یسری مشکلات برام‌پیش اومده... انگار دست وپام بسته شده... تو هم عشقم هیچیت نیست انشالله به وقتش اقدام کن .. ی دوقلو دختر پسر خدا بهت بده.. منم دلم دوقلو میخواد جدیدا..

میدونم عزیزم... گریه جیزی رو عوض نمیکنه ولی زهرا جونم وقتی بغضم میگیره وقتی یاد اون لحظه ها میافتم م ...

دلتنگی و این حسا همش طبیعیه جیگر گوشمون از دست دادیم چیزی ک هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه برنمیگرده و تمام حسرتش باهامونه ولی چی از دستمون میاد کاش میتونستیم کاری کنیم یه روزم شده برش گردونیم ولی نمیشه اونا رفتن برا همیشه ما رو تنها گذاشتن 😔 دیگه کشش نده آدینه با کربلایی مرتب برید تو کارش😂 انشالله خدا بهت دوقلو ک دوست داری بده 😍 

فداتشم دوست قشنگ و مهربونم 😘

میدونم عزیزم... گریه جیزی رو عوض نمیکنه ولی زهرا جونم وقتی بغضم میگیره وقتی یاد اون لحظه ها میافتم م ...

انشالله عزیزم خدا دل خودتم شاد کنه.اونقد خوش باشی با بچه هات این روزا فراموشت بشه کلا...

دلتنگی و این حسا همش طبیعیه جیگر گوشمون از دست دادیم چیزی ک هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه برنمیگرده و تما ...

خدا بگم‌چکارت نکنه زهرا آخرش باید ی جیزی بپرونی نه؟؟😂😂😂😂 میدونم همه اینا رو .... توکل بخدا... انشالله که روزای سخت ما هم تموم بشه..

انشالله عزیزم خدا دل خودتم شاد کنه.اونقد خوش باشی با بچه هات این روزا فراموشت بشه کلا...

الهی آمین .. مرسی عزیزم.. دعا کن اینهمه انرژی منفی که دورم هست ازم دور بشه و با آرامش منتظر نی نی باشم... برات بهترین ها رو از خدا میخوام😍😍😍

خدا بگم‌چکارت نکنه زهرا آخرش باید ی جیزی بپرونی نه؟؟😂😂😂😂 میدونم همه اینا رو .... توکل بخدا... ان ...

خب نمیتونم مودب باشم چکار کنم 😂 اصن با کربلایی برید تو اتاق کتاب بخونید 😂😂😂

سلام دوستای گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه  مهرا جان خوبی عزیزم نی نی خوبه دوستان امیدوارم ...

خداروشکر هدانا جان محتاج دعاهات هستیم انشااللله سالیان سال شادو سلامت کنار هم 4تایی زندگی کنید و از زندگی کردن لذت ببرید

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 الهی بمیررررررم.... آخه چراااااا خداااا چرااااا؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭عزیزم چجوری ب ...

دختر منم باید امروز میومد دیروز از صبح گریه کردم تادیشب تا خود صبح سرم از درد داشت میترکید صبح که از خوابذبیدار شدم تصور میکردم توی بیمارستانم و عمل شدم بعدشم دخترمو با لباسذصورتی بغل کردم اما همش خیال خام بود پسرمم حساس شده همش میگه مامان اون خداحافظی کرده منو داری چرا اینقد گریه میکنی

ولی نمی تونم من 20روز رفتم nicuدختزم همش تکون میخورد دقیقا مثل وقتایی که تو دلم بود دکترا همش گفتن وای چقد وروجکه چقدشیطونه 

ای خداااااااااا با دل من چکار کردی

منم مث شما هرجا پسربچه میبینم میگم حتما لیاقت نداشتم عاشق لباسای با دستمال گردن گوچیک بودم همشم اون ...

اره خیلی سخته خودم میگم چون دختر بود اینجوری شد اخه خیلی خیلی خوشحال بودم هیچکس نمی تونست ناراحتم کنه همش میگفتم خدا جواب صبرمو داده 

شوهرم میگفت عاشقشم دخترا بابایی میشن

اما نشد که بشه

من میترسم از اینکه باردار بشم و دختر نباشه خیلی میترسم

اخ اگه میدونستم فشار اینقد خطرناکه هر روز چک میکردم ولی نمیدونستم حتی لحظه یی که تو امبولانس بودم و.دخترم تکون میخورد ایت الکرسی میخوندم مامانم که زنگ زد گفتم مامان نترس هیچی نیست یه ذره فشارم بالاس خدا که دخترمودنمیگیره

زهی خیال باطل خوبم گرفتش ازم

الان دکترا فقط میگن شانس اوردی خودت زنده یی

میگن بارداری بعدیم احتمالش هست

ولی من فقط دخترمو میخوام

برش لباس بافته بودم

داشتم پولیور میبافتم که دیگه اینجوری شد

خدایااااا چرا اخه چرا

2706