2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من بودم،ولی ب لطف خدا همون ماهی ک بچمو خداازم گرفت امسال دوباره توهمون ماه یکی دیگه بهم داد،چن روز پیش آزمایشم مثبت شد خداروشکر،ان شاءالله بحق امام زمان همه قسمتشون بشه،امیدتون ب خدا،فقط بسپرین بخودش، الهی ک سالموصالحش قسمت همه بشه.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2720
ان شاء الله خدا یه نی نی سالم و صالح میزاره تو دلت که تمام دردت هات از یادت بره وقتی نی نی تو تو بغل ...

چه دعای قشنگ وزیبایی کردی براشون .تصورش دلنشین بود

خدایامواظب تودلیم باش._خدایا ممنونم ازت.  ❤  خدایا چه حکمتی تو کارت بود که یه میوه ی دلمو گرفتی دوتا دیگه بهم دادی.کی قراره بدونم این رازسربه مهر رو
مامانی باردار همگی خوبین؟؟ بیاین هفته هاتونو و اسم های انتخابی واسه گوگولی هاتونو بگید.فقط اسم نی ن ...

مریم جون خوبی عزیزم پسرماهت خوبه

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
2714
خداروشکر ایشالله ک صحیح سالم بیاد بغلت عزیزم از کیی جلوگیری نداشتی

ممنون ان شاءالله واسه همگی

از آذرماه پارسال.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
خداروشکر انشاالله که بسلامتی بیاد بغلت

ممنونم عزیزم ان شاءالله واسه شماهم

خوبی هدانا جان گل پسرا چطورن

قربونت عزیزم 😘😘 نی نی خوبه ؟؟؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

من این هفته رفتم سنو دکتر سنوم کرد گفت شریان سمت چپ رحمت مقاومتش زیاد شده وخونرسانی به جنین ضعیف شده وداره کاهش پیدا میکنه بخاطر همین وزنش کمه الان ۲ کیلو ب میگه باید زودتر از موعد مقرر بدنیا بیاد ۳ هفته زودتر گفت چون ممکنه بچه خفه بشع هروزم باید فشارمو بسنجم وهفته ای دوبارم برم برا ان اس تی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام هدانا جون خوبی گل پسرت خوبه

ممنونم عزیزم نی نی خوبه؟؟؟

مامانی باردار همگی خوبین؟؟ بیاین هفته هاتونو و اسم های انتخابی واسه گوگولی هاتونو بگید.فقط اسم نی ن ...

سلام مریم جان خوبی عزیزم  من به یاد پسرم میزارم سامیار چون اولین اسم انتخابیم بود براش به دلایلی نشد هرچند میدونم پارسا نی نی ارسلان صداش میکنه من نمیتونم   شوهرمم اسمهای دیگه میگه من مخالفت کردم    

متاسفم که باز مادران داغدار اضافه شدن به تاپیک الهی که دلتون اروم بگیره من کاملا درکتون میکنم    این روزها خیلی دلتنگ پسرمم کاش بود کاش😔😔😔

2706