2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم عزیزدلم اعصاب و جسمم توان مراحل آی وی اف رو نداره شوهرمم اصلا همکاری نمیکنه عشق من خدا ان ...

نی نی پسره اسم هم موندم دوتا مد نطرمه چون خواب دیدم برا اون یکی پسرم یه بار خواب دیدم داد میزنم امیر علی داره میمیره یه بارم خواب دیدم امیر ارسلانم زنده است اینم دنیا اومد میگم اینو سامیار بنویسین

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
اره سوره حشر یا ذکر یونسیه هم خوبه

حشرو بریم  تاپیک بزن اخر شب   اسم سیتارا هم بنویس 🙏🙏🙏

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2728
سلام گلم. آنزیم هام بشدت بالا رفت از هفته 30 تحمل کردم زیر نظر چن تا دکتر بودم. معلوم شد با سونو سنگ ...

برا ختم بیا خیلیا جواب گرفتن

آدینه جان ماریا میگه نمیتونم وارد سایت بشم میتونی کمکش کنی؟

چه خطایی میده؟؟؟کلا نمیتونه وارد سایت بشه ؟؟یا کاربریش مشکل داره؟؟؟اگه مشکل از اکانتش باشه تاپیک میزنیم به نی نی یارا میگیم بررسیش کنن 

نی نی پسره اسم هم موندم دوتا مد نطرمه چون خواب دیدم برا اون یکی پسرم یه بار خواب دیدم داد میزنم امیر ...

منم سر پسرم خواب دیدم دارم داد میزنم امیر حسینم داره از دستم میره ☹☹☹☹

چه خطایی میده؟؟؟کلا نمیتونه وارد سایت بشه ؟؟یا کاربریش مشکل داره؟؟؟اگه مشکل از اکانتش باشه تاپ ...

فک کنم عضویتش لغو شده نمیدونم اونشب که لینک گذاشتم گفت میتونم بخونم ولی نمیتونم پست بزارم

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2706