2733
2734

حجابی از آتش

پیامبر اسلام (ص) در توصیف وضعیت والدین مصیبت دیده می فرمایند: «هر مردى كه سه فرزندش پيش از او بميرند و به سن گناه كردن (بلوغ) نرسيده باشند، يا هر زنى كه سه فرزندش در زمان زندگی او درگذرند، پس آن فرزندان برای والدينشان حجابی از آتش مى شوند.»(5)

مجوز ورود به بهشت

حتماً دیده اید که پس از فوت فرزند، اطرافیان والدین، بیش از هر زمانی آنها را به صبر و شکیبایی و عدم کفران نعمت سفارش می کنند، البته لطف خداوند رحمان بیشتر از این حرف هاست و به قول امام صادق (ع): «پاداش بنده مومن از [مرگ] فرزندش، بهشت است خواه صبر كند و خواه نكند.»(6)

در احادیث آمده است که کودک سقط شده با خشم بر در بهشت می ایستد و می گوید که من فقط با پدر و مادرم وارد بهشت می شوم. (7)

وقتی فرزند بنده اى از بندگان خدا فوت می کند، خداى تعالى از ملائكه خود سوال مى فرمايد كه آيا فرزند بنده مرا گرفتند؟، عرض مى كنند: آرى، خداوند مى فرمايد: گرفتيد ميوه دل او را؟ عرض مى كنند: آری، خدا مى فرمايد: بنده من چه گفت؟، عرض ‍ مى كنند: تو را ستايش نمود و انا لله و انا اليه راجعون گفت، خداوند مى فرمايد: خانه ای براى او در بهشت بنا گذاريد و آن را بيت الحمد بنامید.(8)

هم چنین رسول خدا (ص) می فرمایند: «زنى كه در نفاس او طفلش بميرد، طفل او را به قطعه ناف خود به بهشت مى كشد.»(9)

و می فرمایند: «...به درستى كه بهشت هشت در دارد و آتش دوزخ هفت در دارد. آيا شاد نمی شوی كه وارد هيچ يك از آن درها نشوی مگر اين كه در آن هنگام فرزندت را پهلوى خود بيايى كه كمرت را گرفته و شفاعت تو را نزد حضرت پروردگارت سبحانه و تعالى مى كند؟، به آن حضرت عرض شد كه اى پيغمبر خدا! آيا براى فرزندان ما كه فوت شده اند نيز اين مقام وجود دارد؟، فرمودند: براى همه كسانى كه صبر كنند و اجر خواهند، [این مقام وجود دارد].»(10)

اللهم صلی علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم رو توی هفته ی 36 ازدست دادم هرروزم باگریه وغصه میگذره هیجوری دلم اروم نمیشه. اصلا نمیدونم چ ...

الهی بگردم چند وقته ؟ میدونم خیلی سخته منم 36 و 6 روز بودم، حالتو میفهمم فقط میتونم بگم خدا صبر بده عزیزم و زودی دلت شاد شه.

خیلی امیدوارم که ما هم شامل این لطف خدا بشیم ، خیلی دلم می خواست حداقل صورت بچمو بببینم یعنی میشه جل ...

چقدر با خوندنشون گریه کردم منم ندیدمش قربونش بشم منم دقیقا همینو میگم یعنی میشه ببینمش همش باخودم میگم نکنه باخودش بگه چقدر مامانش بی رحمه نخواسته ببینش من نتونستم دلشو نداشتم ببینم یه تکه از وجودم جون میده تا بمیره 

2731
چقدر با خوندنشون گریه کردم منم ندیدمش قربونش بشم منم دقیقا همینو میگم یعنی میشه ببینمش همش باخودم می ...

الهی فداشون میشدم،آخ میدونی درد من چیه انقد بد بودم که پسرم تو سونو هم نذاشت صورتشو ببینم ، دکتر خواست با 4بعدی صورتشو بهم نشون بده دستای کوچولوشو جلو صورتش گرفته بود الان همون عکس همه زندگی من شده، چقد خوشحال بودم که چند هفته دیگه صورت ماهشو میبینم اما اینجوری رفت. سر  زایمان طبیعی هم بیهوش شدم نتونستم ببینم با اینکه خودمم مطمئن نبودم تحملشو دارم یا نه ولی بعد هر چقد خواستم نذاشتن، نمیدونم حکمت این ندیدن و جدایی چیه من دارم از غم بچه ای که ندیدمش میسوزم حتی نمیدونم کجا خاکش کردن بهم نمی گن، فقط راضی ام به رضای خدا نمیدونم 

الهی فداشون میشدم،آخ میدونی درد من چیه انقد بد بودم که پسرم تو سونو هم نذاشت صورتشو ببینم ، دکتر خوا ...

من سونو چهار بعدی رفتم دیدمش اونم نیم ساعت دکتر هرکار میکرد صورتشو نشون نمیداد دوباره سونو کرد قشنگ دیدمش وقتی دیدمش به شوهرم گفتم ببینش بچم چقدر صورتش معصومه ببین چقدر شبیه خودته . من عکساشو فیلمشو حتی صدای ضربان قلبشو دارم. من خودم نخواستم ببینمش طبیعی هم دنیا اومد خودم دلم نیومد. شوهرم همش میگه کاشکی من فداش میشدم 

خیلی سخته هیچوقت فکرشو نمیکردم همچین امتحانی خدا ازم بگیره یهو بعد چندسال بده برام عین یه رویای شیرین بود یه دفعه هم ازم گرفتش فقط آرزومه دوباره بتونم بارداربشم اگه صلاح دونست پسرمو دوباره بهم برگردونهالبته برام فرقی نداره فقط منو تو حسرتش نزاره انشاالله خدا هیچکس رو حسرت به دل نزاره و به هممون بچه سالم و صالح بده

آخی که من ۳ تا دارم 😔 اون دنیا حتما مهد کودک میزنم با بچه هام اینجا ک نشد خدایا حداقل حسرت دیدن پسرم و اون دو تا جنین کوچولوم به دلم نزار 😭😭 آخ مامان براتون بمیره جوجه های من هر کدومتون یه تکه از قلبم بردین یه جا خاک کردین آخه مامان فکر کدومتون کنم لعنت به این حس لعنتی ک بچه رو نداری ولی فکر گرما و سرماش هم میکنی آخه مامانه مگه این دل میفهمه ک شما دیگه نیستین 😔😔😔😔😔

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2738

از زمان بارداریم تا به الان آهنگ چه پسری از عماد دارم اونموقع برا پسرم تو شکمم میزاشتم و انقدر تکون میخورد میگفتم میرقصه😂 اهنگ ک تموم میشد،دیگه تکون نمیخورد از بعد،رفتنش نه این آهنگ پاک کردم نه گوش دادم وقتی آهنگ میزارم تا میرسه به این آهنگ هر جا باشم خودم میرسونم نمیزارم یه کلمه هم بخونه با خودم درگیرم ولی نمیتونم حذف کنم میگم کاش وقتی تو شکمم بود،باهاش حرف نمیزدم انقدر وابستش نمیشد انقدر از تو همون شکم شیرین نبود 😔 ک به این روز بیفتم از اول زندگیم به هر چی تعلق خاطر پیدا میکنم میره ، روزی ک رفتم سونو زبونش اورده بود بیرون دکتر هی زوم میکرد نشونم میدادهی میگفت زبونت بکن تو پسر شیطون 😔 ولی پسرم شیطون نبود رفت و من یه عمر تو حسرت بغل کردنش گذاشت من اونهمه وسایل آرسام کجا بزارم دو ساله نیمه یه جا مونده خدایا 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
من سونو چهار بعدی رفتم دیدمش اونم نیم ساعت دکتر هرکار میکرد صورتشو نشون نمیداد دوباره سونو کرد قشنگ ...

آخی اونم مث پسر من شیطون بوده، راستی پسر بود یا دختر؟ بر منم تو سونو ها همش پشتشو میکرد یه لحظه بر می گشت دوباره بازیش می گرفت

خیلی سخته هیچوقت فکرشو نمیکردم همچین امتحانی خدا ازم بگیره یهو بعد چندسال بده برام عین یه رویای شیری ...

واقعا منم هیچوقت به ذهنم نمیومد داغ اولاد 😞 

آخی که من ۳ تا دارم 😔 اون دنیا حتما مهد کودک میزنم با بچه هام اینجا ک نشد خدایا حداقل حسرت دیدن پسر ...

خدا نکشتت آرسام جون، وسط شر شر گریه هام خندم گرفت از مهد کودک زدن اگه زدی من پسر مو میذارم اونجا چون مربیشون خیلی مهربونه. انشالا این دنیا هم مهد کودک میزنی با دوقلوهای نازت عزیزم

از زمان بارداریم تا به الان آهنگ چه پسری از عماد دارم اونموقع برا پسرم تو شکمم میزاشتم و انقدر تکون ...

منم وقتی ماه هفت فهمیدم پسره براش اهنگ «یه دونه پسر دارم من» و دانلود کردم، منی که اصلا اهل اهنگ نیستم ولی متن این اهنگ اونقد غرقم میکرد انقد ذوق میکردم وقتی میگفت «ایشالا که دوماد بشه هرچی دلش می خواد بشه» 

حالا گریه آور ترین اهنگ گوشیم شده اونقد باهاش زار میزنم

چه روزگاری بسرم اومد روزی رو خدا برام آورد که با شیرین ترین خاطرات پسرم حتی صدای قلب پسرم که باهاش میمردم از ذوق حالا شدن دردناک ترین صدای دنیا

از زمان بارداریم تا به الان آهنگ چه پسری از عماد دارم اونموقع برا پسرم تو شکمم میزاشتم و انقدر تکون ...

نذار بخونه بذار وقتی آرسام برگشت براش بذار تا دوباره برات برقصه مث من اون اهنگو درد نکن برا خودت

2706