2733
2734
وای کل روزم عذابه سرم ک رو بالشت میاد بدتر خاطرات صف میشه جلو چشام خدایا من تا کوچکترین حزئیات یادم ...

من خودم همینم..ولی باید سعی کنی خودتو مشغول کنی..چاره ای نداریم...باید زندگی کنیم...باید زندگی خوب کنیم...جزو بایدها هست که چاره ای جز اون نداریم

من میگم هر انسانی که به وجود میاد فقط همون یه دونه هست..دخترم یه جسم و یه روح مجزا داشت...پس دیگه قر ...

منم باورم مث توئه و میگم پسرم هرگز به این دنیا برنمیگرده و روحش پیش خدا در آرامشه.

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم..همه حرفاتو قبول دارم...ولی اونقدر ویار دارم که حتی نمیتونم راه برم...همش مثل یه تیکه گوشت یه ...

حتما همگی دعات میکنیم ویارت یکم بگذره کمتر میشه.مواظب باش افسردگی بارداری نگیری ..تو باااید باااید یه بچه سلامت و شاد به دنیا بیاری پس قوی باش و از خدا نیرو و قوت بخواه.

به سلامتی الان هفته چندمی؟

امروز صبح رفتم بیرون از هفت صبح تا ۹ فقط راه رفتم .انگار اولین بار بود .رشت و میبینم .اومدم خونه دید ...

اینکه همه رو غمگین میدیدی اشتباه نکردی ،چون واقعا متاسفانه همه مردم به نوعی گرفتار و رنجور و دردمندن..

ولی خوبه پیاده روی کردی حال و هوات عوض شده.یه استارت خوبه برای اینکه دوباره به زندگی عادیت برگردی اینجوری پسرت هم از مامان قوی که داره خوشحال میشه

2728
فدات شم ...مرسی مهربوونم...انشاالله خود خدا کمکمون کنه...هی میام به روزای خوب آینده فکر کنم...انگار ...

مطمئن باش که شیطانه که میخواد تو رو از رحمت و معجزه خدا نا امید کنه..موسیقی با صدای استاد شجریان و شهرام ناظری و اساتید دیگه که آرامش بخش هستن گوش بده.در طول روز حین انجام کارهای خونه موسیقی بدون کلام آلبوم خواب های طلایی استاد جواد معروفی رو گوش بده ببین فرشته ات چه بچه آرومی بشه و بعدا تو موسیقی واسه خودش کسی میشه.

قرآن با صدای مرحوم عبدالباسط گوش بده 

هر چیزی که بهت آرامش میده انجام بده..ببین بعدا خدای نخواسته بخاطر استرس و اضطراب دوران بارداریت بچه ات کولیکی میشه و بعدم پرخاشگر و بی حوصله و ..

واقعا عزیزم .منم همینطور دیگه از مرگ نمیترسم. میگم اون لحظه پسرم و میبینم.فقط به این امید زندگی میکن ...

منم از بعد فوت پسرم اصلا و ابدا از مرگ نمی ترسم

Tatijunونسرین جون، دنیا باران ارسام مریم مامان اراد لیا ادینه هدانا فرشته زیبا نیلو ابوالفضل مریم دل ...

الهی قربون اون دل مهربونت سعیده جون.ممنون.منم برای همگی دعا کردم و به نیت همه دوستان سوره فجر رو خوندم

2738
حتما همگی دعات میکنیم ویارت یکم بگذره کمتر میشه.مواظب باش افسردگی بارداری نگیری ..تو باااید باااید ی ...

انشاالله ...انشاالله که یه بارداری موفق و عالی برای هممون رقم بخوره..با بچه های سالم...الان هفته ۱۳ هستم...ولی ویارم فوق العاده بده

مطمئن باش که شیطانه که میخواد تو رو از رحمت و معجزه خدا نا امید کنه..موسیقی با صدای استاد شجریان و ش ...

حتما همین کارو باید بکنم..با صدای قرآن واقعاا آروم میشم..ممنون از راهنماییت🙂🙂🌺😘...باور کن ویار لعنتی حتی قدرت فکر کردنو ازم گرفته...

سلام دخترا چون شماها اطلاعات خوبی دارین میخواستم یه سوال بپرسم و مشورت کنم.من فیبروم دارم روی رحمم هست از خارج ۶ سانت هست.توی سونوی حاملگی فهمیدم دکترا گفتن هیچ فشاری روی بچه نداره و مشکلی نبست.بی دلیل بچم تو هفته ۱۶ سقط شد متاسفانه.بعدش دکتر گفت شاید از فیبروم بوده و ۲ ماه بعد بیا برای خارج کردنش تصمیم بگیریم.از عملش میترسم اگه کسی تجربه ای داره خواهش میکنم بهم بگه ممنون

سلام عزیزای دلم.منم مثل شما داغ دیدم.دخترم رفت پیش خدا.

اینجا رو از اوایل بارداریم میام میخونم ولی دل ندارم پیام بدم یا زیاد سر بزنم چون حال روحیم زیاد خوب نیست فقط اومدم چیزایی ک منو اروم کرد رو ب شما هم بگم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

همش از خودم سوال میکردم چرا من باید بچم رو از دست بدم مگه چ گناهی کردم.بعد توی نت خوندم حضرت محمد ۳ تا بچه اش ک پسر بودن رو توی کودکی از دست داد.من از حضرت محمد پاک تر و بی گناه تر بودم؟

میگفتم حیف صورت و بدن خوشگل بچه من نبود بره زیر خاک😢؟

بعد گفتم بچه من از پیامبر و حضرت زهرا و ائمه ک بهتر نبود.اون بزرگوارها رفتن بچه منم رفت.منم میرم.

فدای دل تک تک شما ها بشم.ان شالله شما هم دلتون ی روز اروم بگیره

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2706