2410
2553
عزیزم.متاسفانه بار اخر خارج از رحم شدم و لوله راستم از دست دادم حالا نمیدونم با یک لوله میشه عکس گرف ...

بپرس .فک نکنم مشکلی باشه .تا خدای نکرده تکرار نشه.میدونم دلت گرفته با تمام وجودم درکت میکنم ولی خیلی قاطعانه برو دمبال کاراش.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
نگو اینجور گلم .خدا بزرگه حتمن مصلحتی توش بوده.منم همین مشکل برام پیش اومد ولی گفتم بازم شکر .باورت ...

همه بهم همینو میگن ولی من هر روز واسه سلامتیش قرآن میخوندم و ذکر میگفتم جیگرم سوخته هیچجوره آرام نمیشم،،، حتی روز قبل اینکه کیسه آبم پاره شه نذر سلامتی بچم پول دادم واسه سیل زده ها ،،، مگه نمیگن دعا و صدقه دفع بلا میکنه... چرا خدا زجحه های منو ندید،،،😭😭😭😭 

خدایا شکرت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس .فک نکنم مشکلی باشه .تا خدای نکرده تکرار نشه.میدونم دلت گرفته با تمام وجودم درکت میکنم ولی خیلی ...

ممنونم عزیزم همینطوره برا یه سرما خوردگی ساده میخام برم کل وجودم پر استرس میشه از بس خاطرات بد دارم ولی چاره چیه باید برم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
همه بهم همینو میگن ولی من هر روز واسه سلامتیش قرآن میخوندم و ذکر میگفتم جیگرم سوخته هیچجوره آرام نمی ...

حتمن مصلحتی بوده.زندگی بالا پایین زیاد داره.قسمت بچهای ما دنیا نبود .

2720
 ممنونم عزیزم همینطوره برا یه سرما خوردگی ساده میخام برم کل وجودم پر استرس میشه از بس خاطرات بد ...

اره برو حتمن .ازمایشای غلظت خون اینارم انجام دادی؟

اره برو حتمن .ازمایشای غلظت خون اینارم انجام دادی؟

اره عزیزم یکسری ازمایش انعقادی دادم مشکلی نبود ولی باز الان میخام ایمنی انعقادی چک بشه 

2714
یه بارداری عالی داشتم. هر کاری از دستم می اومد انجام دادم. حتی همینجوری ازمایش سلفری که اکن موقع کسی ...

عزیز دلم غمت بزرگه با گذشت این مدت بازم یاداوری کردی ازت معذرت میخوام گلم .

برای بچه ای ک زنده بدنیا بیاد و بعد با یک اتفاق از دستش دادی بدون هیچ مشکلی بارداری رو بگذرونی دقیقا مثل من ک حتی تا وقتی ک از دستش دادم فکر نمیکردن حتی باردارم فقط با فرق اینکه پسرم تو شکمم پر کشید 😔 ... درسته هیچ وقت از یاد نمیره. یکی بعد این اتفاق بهم گفت ک مادر بزرگش اولین بچه اش تو 8ماهگی فرشته شد و بعد اون 9تا بچه دیگه سالم بدنیا اورد و تا زنده بود همیشه از علاقه بچه اولش پیش بچه های دیگه ش میگفت..

خدا دختر نازتو برای شما و پدرش حفظ کنه و علاوه بر فرصت غصه نداشتن هیچ غمو غصه ای وارد زندگیتون نشه عزیزم . 🙏

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
الهی آمین به علی اصغر۶ماه قسم میدم خداهمین ماه دلتوشادکنه

فداتشم مهرای عزیزم من ک اقدام نیستم فعلا مصالحت امیز زندگی میکنیم ولی انشالله این ماه نتیجه بگیری هم خودت هم ما شاد بشیم الهی امین 

فداتشم مهرای عزیزم من ک اقدام نیستم فعلا مصالحت امیز زندگی میکنیم ولی انشالله این ماه نتیجه بگیری هم ...

ممنونم عزیزم خداازدلت بشنوه میترسم نشم دوباره حمله قلبی بم دست بده 

2706