2726
عزیز دلم❤❤❤انشاله چشمات بچه زیبا و سالمت رو در اینده ببینه گلم

همچنین شما عزیزم

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.درمقابل سختیهای شما پس من چی دارم که بگم

هلاک بچه هستم

سه تا ،تا الان بچه هام ایست قلبی کردن

وحشت دارم دیگه از سونو قلب

وحشت دارم از هفته ی ده

حسرت بغل کردن بچم ب دلم مونده

حسرت پوشک عوض کردنش به دلم مونده

حسرت مونده رو دلم که برم اتاق زایمان و بچمو بدن بغلم

خستم

بریدم

چکار کنم

به خدا دیگه اعتماد ندارم

سخت ترین جای زندگیم تنهام گذاشت

دلم داره میترکه

امیدمو هم از دست دادم،سرخورده شدم

کارم شده تو تنهایی گریه کردن و ضجه زدن

2728
سلام.درمقابل سختیهای شما پس من چی دارم که بگم هلاک بچه هستم سه تا ،تا الان بچه هام ایست قلبی کردن ...

عزبزم خیلی متاسفم خیلی دلم گرفت......علتش معلوم نشد چرا قلبشون می ایسته دکترتو عوض نکردی    الان زیر نظر دکتری یا نه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
عزبزم خیلی متاسفم خیلی دلم گرفت......علتش معلوم نشد چرا قلبشون می ایسته دکترتو عوض نکردی    ...

نه یه غلطی کردم آزمایشاتمو  کامل نکردم و رفتم اقدام حالام دوروزه سومی رو با قرص انداختم

میدونم بچم سالم بود.خونرسانیش ضعیف بوده

خوابشو دیده بودم.پسر بود😔😔😔😔

نه یه غلطی کردم آزمایشاتمو  کامل نکردم و رفتم اقدام حالام دوروزه سومی رو با قرص انداختم میدونم ...

عزیزم متاسفم واقعا .. خیلی سخته درکت می کنم.هیچ حرفی واسه دلداریت ندارم که بگم چون وقتی خودم بچمو از دست دادم هیچ حرفی از اطرافیان دلگرمم نمیکرد. من توی ماه نهم بچمو از دست دادم و خیلی سخت گذشت تنها چیزی که آرومم میکرد و میکنه شنیدن حرف های مادرایی که مث شما هستن که همدردیم.فقط باید قوی باشیم و متطقی روبه رو بشیم همه آزمایشاتو بدیم و جلوی تکرار این اتفاق تلخو بگیریم البته فقط با کمک خدا..

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
عزیزم متاسفم واقعا .. خیلی سخته درکت می کنم.هیچ حرفی واسه دلداریت ندارم که بگم چون وقتی خودم بچمو از ...

عزیزم جز دو و جز ۳۰ را برداشتن  خودمم جز ۳..

نه یه غلطی کردم آزمایشاتمو  کامل نکردم و رفتم اقدام حالام دوروزه سومی رو با قرص انداختم میدونم ...

یعنی بدون اجازه پزشک ....حتما برو زیر نظر پزشک و دوباره باردار شو ..سنو هایی هم که زود میگن قلب تشکیل نشده را باور نکن خودت صبر کن

عزیزم جز دو و جز ۳۰ را برداشتن  خودمم جز ۳..

منم امروز جز یک رو شروع کردم.انشالله قبول باشه. پس فعلا جز ۱_۲_۳_۳۰ شروع کردیم به امید خدا. دوستان باقی جزهای دیگه هم میتونید ختم کنید.

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
منم امروز جز یک رو شروع کردم.انشالله قبول باشه. پس فعلا جز ۱_۲_۳_۳۰ شروع کردیم به امید خدا. دوستان ب ...

ملیسا۱۳۷۳ را تگ کن اگه بلدی

عزیزم متاسفم واقعا .. خیلی سخته درکت می کنم.هیچ حرفی واسه دلداریت ندارم که بگم چون وقتی خودم بچمو از ...

اخه بدبختی اینه هم ذخیرم داره تموم میشه

هم پول اینو نداریم ک ای وی اف کنیم

فقط میتونم بمیرم

خدا خیلی اذیتم کرده خیلی

2706