2733
2734
اره برای من قبل بارداری خیلی شدیدتر بودواقعا از درد‌ روده میمردم منم. ایندفعه به دکتر بگم ببینم چی م ...

فک کنم پیاده روی خوبه.چون باعث هضم غذا میشه.مثل اینکه غذا توی روده با سرعت کم حرکت میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بیشتر با بستنی و خامه و اینجور چیزا و همچنین با سبزی...پنیر پیتزا هم امکان داره تشدیدش کنه

من توی بارداری نمیدونستم با کی این مشگلمو درمیون بزارم.دکتر احمق خودم هر چیو میگفت طبیعیه.

2731
دوستای گلم .ممنون که برای آرامش و سلامتی م دعای خیرکردین.بنده ی حقیر خدا کمترین کاری که میتونم بکنم ...

عزیزم منم همین طور بودم ولی دیگه کمش مونده . افکار منفی رو از خودت دور کن . الان هوا خوبه جای خلوت برو پیاده روی و ریلکس کن . تو قوی هستی و خدا خواسته دوباره مادر بشی پس ب این فکر کن پسرت مامان پر انرژی و شاد میخواد . 

از لحظه لحظه زمان باقی مونده لذت ببر ک دلت تنگ میشه عزیزم 😍

انشالله بسلامتی بارتو زمین میزاری مامان خوشگل 🙏🙏🙏❤❤❤❤

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
منم بیشتر با بستنی و خامه و اینجور چیزا و همچنین با سبزی...پنیر پیتزا هم امکان داره تشدیدش کنه

کلا لبنیات اذیت میکنه مخصوصا تو بارداری چون با بالا رفتن سن بارداری ب معده فشار میاد . سعی کن غذاهای سبک بخوری ولی میان وعده هم بخوری اذیت نشی . کلا مثل قبل نیست دیگه میبینیم سری چیزا نمی سازه تو دوران بارداری.

منم تا ۲۰ هفته خیلی بستنی و نمک با هر چیزی میخوردم در صورتی ک کلا اینطوری نبودم ولی ب بعدش خیلی کمتر شد چون باعث اضافه وزن مفرط و ورم تو اواخر بارداری میشه.

من متوجه شده بودم مثلا ماست رو اول غذام میخوردم . 

شیر رو شب قبل خواب میخوردم . 

من رفتم سونو.سمت چپ یه فولیکول ۱۷ و سمت راست دو فولی به سایز ۲۱ و ۲۲ داشتم.تاثیر متفورمین و اوابوست ...

خدارو شکر عزیزم . چقدر تپل مپل ماشالله 😍😍😍 

اچ سی جی زدی؟ 

انشالله ب حق این ماه و روزای عزیز دلت پر شه و کنجد جون بیاد تو دلت گلم 🙏🙏🙏

2738
کلا لبنیات اذیت میکنه مخصوصا تو بارداری چون با بالا رفتن سن بارداری ب معده فشار میاد . سعی کن غذاهای ...

دقیقا عزیزم همینطوره رفته رفته دستت میاد که چطور بخوری که اذیت نشی حالا من اینارم قبل بارداری میخوردم الان میترسم بخورم کلا تو تغذیه ایندفعه خیلی دارم دقت میکنم متاسفانه دفعه پیش همه چی خوردم اصلا رعایت نمیکردم😣

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
دقیقا عزیزم همینطوره رفته رفته دستت میاد که چطور بخوری که اذیت نشی حالا من اینارم قبل بارداری میخورد ...

اره منم خیلی مقایسه میکردم ولی همه چیز دست اون بالاییه . اتفاقی ک نباید میافتاد افتاد این باعث شد ما  تجربه کسب کنیم و بهتر پیش بریم‌.

خدا جون حکمتتو شکر 🙏 

گلم منم خیلی چیزا نخوردم 

کنجد . زیره . زعفران . گوشت گوساله . عسل . آبگوشت . شکر . زرشک .  آناناس . دم نوش . بخور . بادام زمینی . پیتزا هم بندرت شاید ۴ ۵ بار اونم خونگی و چیزای دیگه یادم نمیاد 😉

تا چه حد بود دلدردت؟؟؟ برا من طوری روده هام تحریک میشه که از رو شکمم دست بزنم حس میکنم حرکاتشونو

آره واسه منم همین بود خیلی بده تازه هفته های بالاتر قاطی حرکات بچه میشد😑

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
من رفتم سونو.سمت چپ یه فولیکول ۱۷ و سمت راست دو فولی به سایز ۲۱ و ۲۲ داشتم.تاثیر متفورمین و اوابوست ...

چقدر خوب انشالله جواب میگیری😍

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
وای من.مردم و زنده شدم.عجیبه.گاهی علت مسمومیت رو همون عامل دونستم.ضمن اینکه سپیده هم داشته

ربطی به مسمومیت اصلا نداره

خوبی عریزم ؟ فشارت در چه حاله؟ قابل کنترله؟؟؟ راستی اسم پسر قبلیتو میخوای بذاری رو نی نی؟؟؟

قربونت عزیزم خوبم تو چطوری نی نی خوبه؟فشارم ۱۰رو ۶۰هست.ن اسم قبلی نمیزارم ولی اصلا اسم دیگه هم پسندم نیست بین این همه اسم

مرسی مهتاب جون خوبم تو در چه حالی؟؟؟ چند سیکلی؟

خدا روشکر  خشگلمون چطور نی نی جون. چند هفته ای . والا پریودم ۲۴ شدم

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
2706