2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@ملیسا73   کجایی عزیزم خوبی؟هدانا کارت داره

مرسی عزیزم 😘😘😘  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
خواهش میکنم ولی فک کنم ازمایشای ایمنی انعقادی وغلظت خون واینا رو باید بدی

نمیدونم

قبل اون بارداریم آزمایش دادم

یادمه گلبول سفید و پلاکت و ایناهم توش بود

حتی توی بارداریم هم همون آزمایشا رو دکتر دوباره برام نوشت و همه چیز نرمال بود

2731
دوستای گلم من یه سوال میپرسم هرکس کامنت منو خوند و اطلاعی داشت لطفا بهم بگه من پسرم توی هفته ۳۸ایست ...

سلام عزیزم

بخاطر اتفاقی ک افتاده متاسفم .. انشاله بزودی زود باردار شی ❤❤❤

راجع ب سوالتم من نمیدونم چند وقته از زایمانتون میگذره و طبیعی بودی یا سز .

پسر من بند ناف دور گردنش بود. با ازمایشاتی ک دادم چیزی مشخص نشد و تنها احتمالی ک دادن غلظت خون داشتم و این بود ک تو اون سن از بارداری به بیشترین حد ممکن میرسه  و آنی میتونه باشه و من دارو های لازم رو استفاده نمیکردم و دکتر احمق تشخیص نداده بود.

شما باید بلافاصله بعد زایمانت ازمایشات ایمنی و انعقادی و لوپوس و ... رو ی جای معتبر انجام میدادی تا بتونن تشخیص بدن ک دلیل این اتفاق آنی بوده یا نشانه دیگه ای داره . من این ازمایشات رو سه بار تکرار کردم بعد زایمانم ,قبل بارداری و وقتی باردار شدم فکر کنم تو 8 هفته .

حتما پیگیری کن انشاله دیگه اتفاق نمیوفته و بارداری سالمی رو میگذرونی 😍😍😍

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
2738
سلام عزیزم  بخاطر اتفاقی ک افتاده متاسفم .. انشاله بزودی زود باردار شی ❤❤❤ راجع ب سوالتم من ن ...

سلام عزیزم

الان هفت ماه گذشته و اون شب که بچم اینجوری شده بود اول گفتن طبیعی بعد که دیدن فشارم بالاست رفتم سزارین

فکر کنم الان دیگه نمیشه آزمایش خاصی انجام داد تا همون آزمایشای قبل اقدام

به هرحال ممنون از راهنماییت گلم

سلام عزیزم الان هفت ماه گذشته و اون شب که بچم اینجوری شده بود اول گفتن طبیعی بعد که دیدن فشارم بالا ...

حتما تحت نظر پزشک باش عزیزم . دارو های لازم رو شروع کن و سونو گرافی انجام بده . من از روز زایمانم اسپرین و ففول و بعد شش ماه یدوفولیک میخوردم.هر ماه سونو میشدم و دو بار ازمایش کامل و تخصصی انجام دادم.

اگه قصد بارداری داری هم بدنتو هم روحیه اتو برای بارداری مجدد اماده کن عزیزم.

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
هدانا جان نی نی سمیرا چیه ؟😍

نی نیش دختره 😍😘😘😘  وای مامان ارسام الان تاپیک خوندم یکی فال میگرفت حس ششمی بود اسمش ساناز 😅😅😅

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
وای یا خدا پس تو تگش کن مگه ملیسا ۷۳ نبود

دلشکسته جان ملیسا ۱۳۷۳ 

2706