2726
خدا نکشتت آرسام جون، وسط شر شر گریه هام خندم گرفت از مهد کودک زدن اگه زدی من پسر مو میذارم اونجا چون ...

فداتشم خب حقیقته 😂 ای جون همشون بیارید پیش خودم 😍

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
نذار بخونه بذار وقتی آرسام برگشت براش بذار تا دوباره برات برقصه مث من اون اهنگو درد نکن برا خودت

ایشالا پسر هامون برگردن باز بزاریم به امید خدا ، نه الان دیگه دوسال هشت ماه هست حتی یکبار نزاشتم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته هیچوقت فکرشو نمیکردم همچین امتحانی خدا ازم بگیره یهو بعد چندسال بده برام عین یه رویای شیری ...

ازخدامیخام بزودی پسرتوبهت برگردونه وغمهات وازبین ببره خیلژ سخته خدابهمون صبربده🤲🏻

2728
حجابی از آتش پیامبر اسلام (ص) در توصیف وضعیت والدین مصیبت دیده می فرمایند: «هر مردى كه سه فرزندش ...

در احادیث آمده است که کودک سقط شده با خشم بر در بهشت می ایستد و می گوید که من فقط با پدر و مادرم وارد بهشت می شوم.

و می فرمایند: «...به درستى كه بهشت هشت در دارد و آتش دوزخ هفت در دارد. آيا شاد نمی شوی كه وارد هيچ يك از آن درها نشوی مگر اين كه در آن هنگام فرزندت را پهلوى خود بيايى كه كمرت را گرفته و شفاعت تو را نزد................................................................

ای خدا من که شفیع نمی خواستم دوست داشتم مادری کنم راه هموار کنم برای فرشته ام 

نمی خوام فرشته ام برام کاری بکنه همینکه ازم راضی یاشه خوشحال میشم

سلام دوستای عزیزم. فقط مادری که جگر گوشه اش رو از دست داده میتونه رنج و مصیبت مادرایی که بچشون رو از دست دادن بفهمه. لعنت به این زمستون و دی ماه که دو هفته پیش توی هفته بیست و چهار پسرم رو از من گرفت😔😔😔😢😢😢 چه آرزوهایی که براش نداشتم و چه برنامه ریزایی که نکرده بودم. همش توی تصورم لحظه لحظه های بزرگ شدنش رو به تصویر می کشیدم.  هر روز که میگذشت با خوشحالی از اینکه یه روز دیگه تموم شده.  خیلی سخته که باهاش زندگی کنی نفست باشه وجودش توی وجودت عجین شده باشه با تموم وجود حسش کنی دست بکشی رو شکمت واسش صلوات بفرستی آیت الکرسی بخونی باهاش حرف بزنی اما دست تقدیر و سرنوشت اونو ازت بگیره. من این روزها در شوک از دست دادن پسرم هستم کار هر روزم شده گریه😢😢😢 دارم افسردگی میگیرم. خیلیا بهم میگن بی خیال باش اما مگه میشه😔😔😔 واقعا نمیدونم چه جوری باز برگردم به زندگی. میگم خدایا حتما من لیاقت نداشتم که پسرم رو از من گرفتی یا شایدم این آزمایش الهی واسم بوده که ۶ ماه تموم درد و رنج بارداری سخت که از جون خودم مایه گذاشتم با تموم وجودم و خوشحالم از این بابت و بعدشم این مصیبت دردناک. اما باز هم‌ تسلیم تقدیر خداوند هستم. از خدا میخوام کسی رو با از دست دادن بچش امتحان نکنه که تا آخر عمر این داغ فراموش شدنی نیست.😔😔😔😢😢😢

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
سلام دوستای عزیزم. فقط مادری که جگر گوشه اش رو از دست داده میتونه رنج و مصیبت مادرایی که بچشون رو از ...

عزیزم همیشه دعام این بوده شخص جدیدنیادتواین تاپیک میدونم چی میکشی خیلی زودکه بتونی کناربیای ولی مواظب باش افسردگی نگیری من الان هشت ماه ازاون روزشوم گذشته ولی هنوزدارم باافسردگی جون میکنم توکل بخداکن بگوقسمتم وخواست خدااین بوده ازش میخام بزودی خداپسرتوبهت برگردونه

عزیزم همیشه دعام این بوده شخص جدیدنیادتواین تاپیک میدونم چی میکشی خیلی زودکه بتونی کناربیای ولی مواظ ...

اتفاقا توی این تاپیک اومدم یه کم آروم شدم فهمیدم که من تنها نیستم و خیلیا مثل من هستن. چون قبلش همش به خودم می گفتم خدایا چرا منو باید این جور آزمایش میکردی؟ چرا با طفل بیگناه من؟ 😢😢😢همش خودم رو سرزنش میکردم😔😔😔الان میبینم من تنها نیستم. شاید خدا تقدیر من و امثال من رو در پرواز فرشته هامون دیده. شاید اون چیزی رو به مصلحتمون میدونسته که ما نمی دونیم. 😔😔😔

اتفاقا توی این تاپیک اومدم یه کم آروم شدم فهمیدم که من تنها نیستم و خیلیا مثل من هستن. چون قبلش همش ...

دقیقاهمین عزیزم خداهممونوامتحان کرده اونم امتحان سخت ولی تنهاکسیکه مردودشدمنم مطمئنم چون باهاش قهرکردم بی قراری کردم ازش روبرگردوندم فقط نزارافسرده شی فرشته های مازمینی نبودن انشا...روحیتوبرگردونی وخداگل پسرتو بهت برگردونه🤲🏻

سلام دوستای عزیزم. فقط مادری که جگر گوشه اش رو از دست داده میتونه رنج و مصیبت مادرایی که بچشون رو از ...

عزیزم خدا بهت صبر بده اولش خیلی سختره اما هیچ موقع از یاد نمیره اشالله با امدن یه بچه خوشگل وسالم تو دلت خدا شادت کنه به امید اون روز برای همه منتظران مواظب خودت باش

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت
عزیزم خدا بهت صبر بده اولش خیلی سختره اما هیچ موقع از یاد نمیره اشالله با امدن یه بچه خوشگل وسالم تو ...

من همش نگرانم میگم خدایا اگه بچه می خوای بهم بدی واسم حفظش کن وگرنه طاقت پر کشیدنش رو ندارم من زور از خدا نمیخوام چون میدونم دیگه تحمل ندارم اگه خودش مصلحت میدونه بهم بده

2706