2726
فداتشم عزیزم چی بگم مگه یه آدم چقدر جون داره چرا همش تنهام 😔 چرا من به هر چی تعلق خاطر دارم میره بخ ...

حق داری باور کن. نمیدونم چی بگم درد تو فقط کمی کم کنه. خیلی سختی گذروندی اصلا شنیدن این اتفاقات پشت هم اونم بقولی فقط با یه بد شانسی، اه از نهاد آدم بر میاره چه برسه به اینکه شما تجربه کردی گلم بقول خودت حتی ما درد کشیده ها هم دردت رو سختتر می فهمیم.

ولی خوشگلم همه این حجم به هم ریختگی،بخاطر نظر آخر دکتره، شما تا اینجا هم با امید گذروندی پس الان هم میتونی با امید ادامه بدی عقب نکش، نذار این فکر شما رو از پا بندازه، اصلا اون حرفا رو بذار تو یه صندوق درشو ببند، زوده هنوز این طور مأیوس بشی عزیزم. از خدا نا امید نشو قربونت برم، بنظرم فقط یکمی ذهنتو خلوت کن، بعد میبینی که بقول مهرا جون دکتر ... زده 😠 که اینطوری با روانت بازی کرده

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
گفت برو خانم بر روشهای دیگه گفتم اخه بشر من از خرداد  عمل شدم همش جلوگیری داشتم یکبارم بدون جلو ...

اصلا مگه این نیست که با هربار اقدام سریع باردار شدی، پس چرا اینقد نگرانی. اونم یکراست ای وی اف؟ بنظرم دیر شدن دوره هم بخاطر استرس و اینا بوده چون استرس وحشتناک مخل بارداری و مسائل دیگس. دیگه بعد اون این همه بهم ریختی. قربونت برم بیا استرس و این حرفای استرس زا رو بذاریم کنار تا امیدت جاش گشاد شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا مگه این نیست که با هربار اقدام سریع باردار شدی، پس چرا اینقد نگرانی. اونم یکراست ای وی اف؟ بنظر ...

ممنونم عزیزدلم ممنونم از حرفا و دلگرمی هات توکل بخدا فقط خدا رو شکر میکنم ک شماها رو دارم ک بتونم حرفای ک رو قلبم سنگینی میکنه راحت بگم و درکم کنید 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
ممنونم عزیزدلم ممنونم از حرفا و دلگرمی هات توکل بخدا فقط خدا رو شکر میکنم ک شماها رو دارم ک بتونم حر ...

خدا رو شکر که خدا رو داریم اون خواسته ما دور هم باشیم تا حرفایی رو بزنیم که گاهی خودمونم به شنیدنش شدید احتیاج داریم. منم شکر میکنم که تو اون شرایط با دوستای گلی مث شما آشنا شدم. گلم نذار چیزی بیشتر دیگه رو قلبت سنگینی کنه درد ما به اندازه کافی بزرگ هست. تو خیلی مهربونی مامان آرسام جون انشالله که خیلی زود خوشحالی سر تا پاتو بگیره.

2728
خدا رو شکر که خدا رو داریم اون خواسته ما دور هم باشیم تا حرفایی رو بزنیم که گاهی خودمونم به شنیدنش ش ...

فداتشم عزیزدلم خوبی و مهربونی از خودته بزرگترین آرزوم اینه هیچکس بعد فرشته اش مثل من انقدر زجر نکشه و طولانی نشه و بزودی هممون دلمون شادشه 😍 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
من هم امروز دلم گرفته بود و گریه کردم. اما باز دعا کردم خدایا به شرط عافیت با نطفه های سالم باردار ب ...

منم پسرم رو توی هفته ی 36 ازدست دادم هرروزم باگریه وغصه میگذره هیجوری دلم اروم نمیشه. اصلا نمیدونم چکار کنم😭😭

منم پسرم رو توی هفته ی 36 ازدست دادم هرروزم باگریه وغصه میگذره هیجوری دلم اروم نمیشه. اصلا نمیدونم چ ...

عزیزم خدا بهت صبر بده چند وقت گذشته؟چرا از دستش دادی

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..

سلام عزیزم من تقریبا دوسال پیش بچه اولمو باردارشدم و دختر بود کلی ذوق و شوق وقتی بدنیا اومد بعد چن لحظه فوت کرد😔😔😔دنیا رو سرم خراب شد تا چن وقت افسرده بودم بچه هم نخاستیم میترسیدیم بعد یک سال و خورده ایی باردار شدم خیلی خوشحال بودیم که بچم سقط شد باز بعد ی مدت باردار شدم و استراحت و کلی دردسر الان پسرم هشت ماهشه و خیلی خوشحالیم و خیلی خوبه و بانمکه پس توهم ن نگران باش و نترس و ن امیدت رو از دست بده خدا ایشالله ی گوگولی بهت بده.🙏❤

فداتشم عزیزم چی بگم مگه یه آدم چقدر جون داره چرا همش تنهام 😔 چرا من به هر چی تعلق خاطر دارم میره بخ ...

عزیزم قربونه دل شکستت بشم چه قدر سختی کشیدی اما درست میشه مطمینم خدا طلافی میکنه برات .خدا کمکش کن به خاطر فاطمه زهرا دلشو شاد کن

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت
نتایج صبر بر مصیبت فرزند

مرد، کودک غسل و کفن شده اش را روی دستانش گرفته بود و به پهنای صورت اشک می ریخت. عمق فریاد های از دل برآمده اش را می شد حس کرد. در سمت دیگر مادر جوان با موهای سفید، بهت زده به قبر کوچکی نگاه می کرد و غریبه تر از هر زمانی با کودکش وداع می کرد ... .

آیا تا به حال گذرتان به مزار کودکان خورده است؟ حال و هوای مادران و پدرانی که فرزندشان را از دست داده اند، چگونه است؟

مطمئناً اگر از کسانی که فرزندشان را از دست داده اند، در مورد بزرگترین مصیبت زندگیشان سوال کنید، آنها یک راست می روند سراغ مرگ میوه دلشان. خداوند عالم هم که بهتر از هر کس دیگری مخلوقاتش را می شناسد، برای این امتحان بزرگ، پاداش عظیمی را در نظر گرفته است. به قول رسول خدا (ص) هر آينه اگر خداى تعالى فرزندى در اسلام به من عطا فرمايد و به سقط بميرد و صبر كنم و از خداوند متعال اجر بر مصيبت او را بخواهم، بیشتر از اين دوست دارم كه دنيا و آنچه در آن است، مال من باشد. (1)

برای تسکین قلب های مصیبت دیدگان، نبی اکرم (ص) و ائمه (ع) در احادیث بسیاری به ترسیم وضعیت اخروی کسانی که فرزندشان را از دست داده اند، پرداخته اند.

سنگین ترین وزنه
حضرت محمد (ص) در این باره می فرمایند: «پنج چيز كه در ميزان فضل خداوند، بسیار سنگين اند، كلمه لا اله الا الله و كلمه سبحان الله و كلمه الحمدلله و كلمه الله اكبر و فرزند پدری از اهل صلاح فوت شود و بر مصيبت آن فرزند، اجر و ثواب برای او حساب شود.»(2)

بهتر از هفتاد پسر
در برخی از احادیث، فرزندی که فوت شود بهتر از فرزند جهاد کننده در راه خداوند معرفی شده است.

امام صادق(ع) می فرمایند: «يك فرزند كه پيش از مرد در گذرد، بهتر از هفتاد پسر است كه پس از خود بگذارد و سوار اسبان شوند و در راه خداى جهاد كنند.»(3)

هم چنین ایشان می فرمایند: «يك فرزند كه پيش از پدر در گذرد، بهتر از هفتاد پسرى است كه پس از او بمانند و به سعادت ركاب حضرت قائم - عجل الله فرجه – رسند.»(4)

نتایج صبر بر مصیبت فرزند

مرد، کودک غسل و کفن شده اش را روی دستانش گرفته بود و به پهنای صورت اشک می ریخت. عمق فریاد های از دل برآمده اش را می شد حس کرد. در سمت دیگر مادر جوان با موهای سفید، بهت زده به قبر کوچکی نگاه می کرد و غریبه تر از هر زمانی با کودکش وداع می کرد ... .

آیا تا به حال گذرتان به مزار کودکان خورده است؟ حال و هوای مادران و پدرانی که فرزندشان را از دست داده اند، چگونه است؟

مطمئناً اگر از کسانی که فرزندشان را از دست داده اند، در مورد بزرگترین مصیبت زندگیشان سوال کنید، آنها یک راست می روند سراغ مرگ میوه دلشان. خداوند عالم هم که بهتر از هر کس دیگری مخلوقاتش را می شناسد، برای این امتحان بزرگ، پاداش عظیمی را در نظر گرفته است. به قول رسول خدا (ص) هر آينه اگر خداى تعالى فرزندى در اسلام به من عطا فرمايد و به سقط بميرد و صبر كنم و از خداوند متعال اجر بر مصيبت او را بخواهم، بیشتر از اين دوست دارم كه دنيا و آنچه در آن است، مال من باشد. (1)

برای تسکین قلب های مصیبت دیدگان، نبی اکرم (ص) و ائمه (ع) در احادیث بسیاری به ترسیم وضعیت اخروی کسانی که فرزندشان را از دست داده اند، پرداخته اند.

سنگین ترین وزنه
حضرت محمد (ص) در این باره می فرمایند: «پنج چيز كه در ميزان فضل خداوند، بسیار سنگين اند، كلمه لا اله الا الله و كلمه سبحان الله و كلمه الحمدلله و كلمه الله اكبر و فرزند پدری از اهل صلاح فوت شود و بر مصيبت آن فرزند، اجر و ثواب برای او حساب شود.»(2)

بهتر از هفتاد پسر
در برخی از احادیث، فرزندی که فوت شود بهتر از فرزند جهاد کننده در راه خداوند معرفی شده است.

امام صادق(ع) می فرمایند: «يك فرزند كه پيش از مرد در گذرد، بهتر از هفتاد پسر است كه پس از خود بگذارد و سوار اسبان شوند و در راه خداى جهاد كنند.»(3)

هم چنین ایشان می فرمایند: «يك فرزند كه پيش از پدر در گذرد، بهتر از هفتاد پسرى است كه پس از او بمانند و به سعادت ركاب حضرت قائم - عجل الله فرجه – رسند.»(4)

2706