2726
شنبه تولد پسرمه میگن اون موقع دعا کنی برآورده میشه روز تولدش😭😭😭😭 برای همتون دعا میکنم ازش میخام ...

خیلی لطف میکنی، همین نیت کارت خیلی قشنگه عزیزم انشالله به خواسته های دلت برسی، و بسلامتی عکس نی نی خوشگلمونو بذاری

اللهم صلی علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات بشم خدا کمکت کنه عزیرم سعی کن سرتو گرم کنی برو پیاده روی

فدات مونا جان ولی چه کنم هر جا میرم اتفاق ها جلو چشممه انگار دیگه جونی ندارم 😔

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
قربون دلت بشم،فشار روت زیاد بوده حق داری حداقل با ما حرف بزن شاید کمی خالی بشی. هممون دلمون گرفته بگ ...

فداتشم عزیزم چی بگم مگه یه آدم چقدر جون داره چرا همش تنهام 😔 چرا من به هر چی تعلق خاطر دارم میره بخدا میگم من ک قسمت نیست این مهر لعنتی از وجودم بیرون کن ولی بدتر میشم تو خوابم همش بچه میبینم من ک دیگه حسی برام نمونده بچه هم بیارم چند ساا دیگه هیچ دردم نمیخوره عمر جوونیم رفت ای خدا مگه نمیگن نگاه دل های شکسته میکنی دو سال هشت ماهه شکسته و هر بار خردتر شده پس کو 😔

2728
فداتشم عزیزم چی بگم مگه یه آدم چقدر جون داره چرا همش تنهام 😔 چرا من به هر چی تعلق خاطر دارم میره بخ ...

نگواینجوری عزیزم توخیلی جوونی فرصت داری ولی میدونم دلت پیرشده بقول اون ادم اهنگ جوان زحادثه ای پیرمیشودگاهی اونم چون غصه داری بخدانی نی دارشی همه چی برمیگرده هرچندمن خودمم تواین ۸ماه پیرشدم صورتم چندتاچروک افتاده موهام خیلی سفیدشده ادم صدتابچم بیاره باز یادوخاطره اون قبلی باهاش میمونه همش چشمش دنبالشه ولی زندگی بایدکردمن تایادش میفتم دلمومیزارم جای اون مادری که توحادثه سقوط هواپیمادختروپسرشوازدست دادببین اون چه میکشه یاعلی بگوازاول شروع کن انگاراین دوسال نبوده توگذشته نمون به اینده فکرکن عشقم ادم به امیدزندس امیدنباشه زندگی هم نیست روزای خوب میان صبرکن تادلت گرفت زیارت عاشورابخون به امام حسین توکل کن امام حسین معجزه میکنه 

یچیزی روبگم من دخترموازامام حسین خواستم وقتی که بش توسل کردم میدونستم جوابمومیده همش گفتم امام حسین تودلمونمیشکنی تونمیزاری اینجوری ازدرگاهت برم تونمیزاری گفتم من این دنیاودوسندارم وابستگی هم ندارم دارم میسوزم دارم دق میکنم گفتم منوببرپیشش یااونوبهم بده انگارباورداشتم جوابمومیده حتی هفته ۱۲بهم گفت پسر بازگفتم نه ماهکم میاد انگارته دلم یه کورسوامیدی بودسه هفته سرسجاده گفتم من ماهکموخواستم دعانماز توسل هفته پانزده بشوهرم گفتم بریم سونو اون گفت پسر دیگه گفتم نه بریم خدابنده هاشوامتحان میکنه هرکی عزیزترسختترامتحانش ماریا هدانا خیلی عزیزترازمنوتوبودن که سختترامتحان کردبچشونودیدن وجواب سربلندیشونومیبینن توهم میبینی سه تافرشته دم دربهشت منتظرتن سختی کشیدی دردکشیدی لولت وازدست دادی ولی ته تهش یجایی یه دست گل بهت میده خداواسه پیروزی ازامتحانت که دادبزنی بگی خدایاشکرت میاداون روزصبر کن ببین 

یچیزی روبگم من دخترموازامام حسین خواستم وقتی که بش توسل کردم میدونستم جوابمومیده همش گفتم امام حسین ...

مرسی مهرای عزیزم از حرفای خوبت ، خدا ماهک نازت رو نگهداره برات و همه دوستای خوبمون ولی میدونی من انقدر شکستم تا حدی ک وقتی میرم مطب دکتر برا یه چکاپ به کی بگم فقط،یه چکاپ هزار بار میمیرم زنده میشم از اینکه دوباره بهم چی بگن من ۳بار خاستم نشد هی مشکلات دیگه اومد جلوم بخدا یاداوری گذشته نیست وقتی میری دنبال یه امید بری ک جای سوختت خوب کنی و هی دست خالی تر 😔 همه چیزام شده ارزو همه وسایلای بچم به اندازه یه عمر فقط مدرک دارم از هربارداری چرا هر سری فقط،میشکنم چرا هر وقت میرم میگه خانم فکر بارداری طبیعی بکن بیرون از سرت خب خدا قربونت برم چرا ۳ بار اونجوری بشه تازه بری از اول یه راه دیگه امتحان کنی وای خستم از اینهمه خواستن ک هیچکدوم نشد امیدوارم خدا هیچکس جای من نزاره حتی دشمنم ولی ویتی یمروز بجای من زندگی کرد،میفهمه چی میگم میدونی مهرا جان دیگه دارم فکر میکنم اگه بشه هم دیگه برام جونی نمونده ک بخام براش مادری کنم 

مرسی مهرای عزیزم از حرفای خوبت ، خدا ماهک نازت رو نگهداره برات و همه دوستای خوبمون ولی میدونی من انق ...

فدات شم عشقم این همه ادم بایه لوله باردارشدن توکه لولت مشکلی نداره بخای نشی همش بخاطراسترس عزیزم

فدات شم عشقم این همه ادم بایه لوله باردارشدن توکه لولت مشکلی نداره بخای نشی همش بخاطراسترس عزیزم

چه لوله ای اونم ک میگه دل انگیز نیست اونم ک میگه وضعیت شوهرم بخدا موندم بعد ۳ تا ما چجوری اینقدر نابود،شدیم 

چه لوله ای اونم ک میگه دل انگیز نیست اونم ک میگه وضعیت شوهرم بخدا موندم بعد ۳ تا ما چجوری اینقدر ناب ...

اون دل انگیزوبلانسبت زر زده اول امتحان کن باردارنشدی بعداینوبگه این ادم دکترمن بودتاحالا صددفعه حالشوگرفته بودم

اون دل انگیزوبلانسبت زر زده اول امتحان کن باردارنشدی بعداینوبگه این ادم دکترمن بودتاحالا صددفعه حالش ...

گفت برو خانم بر روشهای دیگه گفتم اخه بشر من از خرداد  عمل شدم همش جلوگیری داشتم یکبارم بدون جلوگیری نبوده ک بخام ببینم شده یا ن 

نمیشه مدتی جلوگیری نکنی اگه خدایی نکرده باردارنشدی امتحان کنی؟

شوهرم قبول نمیکنه به هیچ عنوان میگی میخای دوباره تکرار بشه ول کن دیگه جونی نمونده برا چهارمی 

2706