2726
همونی که برای بچه ها انجام میدن گوسفند میدن!؟

اره عزیزم  دختر جاریم سرطان داشت پیش یه حاجی اقا رفتن براش انجام داد

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
ارسام نصف مشکلات ماها از اعصاب و استرسه.باور کن درد شونه هات استرسی هست من مامان و خواهرام توی بارد ...

دقیقا نازی جان قشنگـ از،بیمارستان ک اومدم شونه هام اروم شد چون خیالم راحت شده بود باز نکبت خانم اومد چرت و پرت گفت اعصابم خورد شد و افتادم تو شک باز،درد گرفت ، میفهمم چقدر تنهای بده اونا ک درک نمیکنن ولی واقعا وقنی یکی ازارت میده باید ولش کنی حالا میخاد هر کسی باشه بنظرم ، اونروز من تازه از،بیمارستان اومدم بجای  بیاد دلداری بده و هی از دختراش نگه بدتر انداختم تو سک قربون خدا برم میبینه یکی اینجوری میکنه یکم سربلندم نمیکنه یکی یکی فقط میگیره اگه یکی از بچه هام مونده بود من انقدر عصبی و استرسی نمیشدم وقتی من ۳ بار،از دست دادم اونم همش بدشانسی یه دلیل هم خو نداشت و الان همش باید استرس داشته باشم ک بشه اگه شد باز طوری نشه بعد هیچکی درک نمیکنه اونوقت یه بچه هم بیارم باید بشینن بگن بعد هرگز گیرش اومد نمیگن زجر دنیا کشید ای خدا بچه هیچکس نگیر امید کسی ناامید نکن انقدر شرمندم نکن 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارسام نصف مشکلات ماها از اعصاب و استرسه.باور کن درد شونه هات استرسی هست من مامان و خواهرام توی بارد ...

اخه چرا هم جنس خودشونو دوست  ندارن عزیزم شما بهشون بی احترامی نکن ولی هروقتم باردار شدی بهشون نگو حتما مادرشوهرت نتونست بیاد پیشت همینکه بفکرت بود وگریه وهمدردی کرد یعنی واقعا از این اتفاق ناراحت بود 

من پشیمونم که رو بارداریم گفتم کاش دختر بشه  ولی الان دیگه به جنسیت فکر نمیکنم فقط دوست دارم شبیه باشه همین 

یه همسایه داستیم بچه اولش دختر شد شوهرش ناراحت شد دومی هم دختر سومی هم پسر چهارمی دختر شد تو سنو گرافی زنشو ول کزد رفت همه بچه هاشو تو ۶ سال بدنیا آورد زیبا و باهوش وسالم  

یا یکی دیدم بچه پنحم دختر بود تو سنو گرافی شوهرش میگفت اشکال نداره زنه از غصه گریه میکرد غش کرد همه فهمیدن  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
دقیقا نازی جان قشنگـ از،بیمارستان ک اومدم شونه هام اروم شد چون خیالم راحت شده بود باز نکبت خانم اومد ...

عزیزم مگه مادرشوهرت پزشکه به حرفش گوش نکن 

2728
دوستای خوبم خواهش میکنم برام دعا کنید. مشکوک به خارج رحمم.توروخدا دعام کنید.دارم از استرس میمیرم.

انشالله بارداری سالمی داری

عزیزم مگه مادرشوهرت پزشکه به حرفش گوش نکن 

ن پزشک نیست سوهان روح منه 😔 کاش بچه هام بودن انقدر جواب پس نمیدادم کاش خدا رحم میکرد و یکیش بود لاقل 

مصی جان، ان شااله که چیز خاصی نباشه. لطفا از حال خودت با خبرمون کن🙏

ممنون باران جون . حساسیت هم از شیاف هم از خوردن گرمی ک یهو  رو پوستم نشون داد .وای خیلی بد بود امپول زدم برطرف شد . مشکل کبد ندارم خدارو شکر . چون ازمایشاتمم سالم بود.

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
سلام من از این ماه اذر متنفر شدم من امسال دخترمو تو اذر از دست دادم، انشالله این بارداری به خوشی پیش ...

سلام گلم خيلي ناراحت شدم انشالله بزودي جاش برات پر شه خدا بهت يه بچه ي سالم وصالح بده كه سرموقع بدنيا بياد دركت ميكنم خيلي روزاي سختيه 

سلام انشاالله که سلامت به دنیا بیاد . منم یکماهوقبل بچمو‌۱۹ هفته از دست دادم بطن های مغرش بزرگ بودو ...

سلام عزيزم مرسي گلم پس منو شما مثل هميم شما باهمسرتون فاميلين؟ انشالله بزودي خدا بهت يه بچه ي سالم و صالح بده جاش پر شه برات هيچي بدتر از اين درد نيست حالا استرس دوبارش تا آنومالي منكه سپردم همه چيو به خود خدا  من فقط يه آز دادم كه دكتر گفت مشكلي نيست خوبه بعدم از سه ماه قبلش فوليك اسيد ٥خوردم

دوستای خوبم خواهش میکنم برام دعا کنید. مشکوک به خارج رحمم.توروخدا دعام کنید.دارم از استرس میمیرم.

ان شااله که مشکلی نباشه. امروز سوره حشر به نیت دل شماست. ان شااله که مشکلاتت حل بشه و مصلحت خدا با خواسته دلت یکی باشه و دلت شاد بشه

بچه ها امروز خیلی دلم برا پسرم تنگ شده خیلی    پسر،قشنگم لعنت به بند ناف من ک خیلی رعایت کردم چرا اینطوری شدی مامان چرا باید تو زیر خاک باشی چرا همه باید موقع خاک کردنت باشن من نباشم 😔 قربون موهای قشنگ و مشکیت بشم فداتشم مامان کاش فقط،یه روز یک ساعت تو دلم بودی و باز حست میکردم کاش یکبار میدیمت نه فقط تو عکس آرسام قشنگم مامان بیادته پسر نازم

دقیقا نازی جان قشنگـ از،بیمارستان ک اومدم شونه هام اروم شد چون خیالم راحت شده بود باز نکبت خانم اومد ...

ببین من و تو مشکل خارج از رحم رو فهمیدیم و با برداشتن لوله حلش کردیم.از دست دادن اون یکی بچمون هم خواست  خدا و قسمتمون بوده. توکل به خدا کن.

من ۱۰ تا از این عنتر خانوما داشتم که دارم یکی یکی با کمال احترام حذفشون میکنم.وقتی حرفاشونو نمیشنوم اروم ترم.همش واسم نسخه درمانی میپیچن.یه ذره اطلاعات هم ندارن اخه.

من خودم ارشد جنینی شناسی دارم اندازه اینا ادعا ندارم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
اخه چرا هم جنس خودشونو دوست  ندارن عزیزم شما بهشون بی احترامی نکن ولی هروقتم باردار شدی بهشون ن ...

وای خدا ... من خودم کلا بچه پسرا رو بیشتر دوس دارم .و حالا هم که یه پسر از دست  دادم جای نبودش تو دلم بیشتر میسوزه . ولی اگه حامله بشم و دختر بشه  خدا خودش از دلم حبر داره میدونه که روی سرم میزارمش و از لحظه اومدنش تو دلم عاشقش میشم.فکر کردن هم بهش حالمو خوب میکنه

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
2706