2737
2739
وای خیلی ناراحت شدم، این داستانا که میشنودم میگم نکنه منم یه جا حرف بیخور زدم خدا اینکارو با من کرد ...

هر وقت دلت گرفت، گریه بکن، غصه دخترت رو بخو ، با خدا حرف بزن، اما بعدش دوباره بلند شو، به کدرهات برس، برای خودت برنامه ریزی کن، به خانواده ات محبت کن.

عزیزم ما انسانیم و پر از احساس، پس حق داریم که گریه کنیم، ناراحت بشیم،  به خدا گلایه کنیم.. اما یه جایی باید بگیم stop!!!

نباید فراموش کنیم که زندگی جریان داره و اطرافیان ما به محبت و خنده های ما نیاز دارند!!!

بهترشدی!؟ منم دارم دیوونه میشم، فکر کنم داغدار شدن منو شما تو تاریخای کمی بوده من 6 آذر دخترم برای ه ...

نه دارم گریه میکنم 

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت دلت گرفت، گریه بکن، غصه دخترت رو بخو ، با خدا حرف بزن، اما بعدش دوباره بلند شو، به کدرهات برس ...

داغ من خیلی تازس، حرفاتو قبول دارم،  اما این دل اروم نمیگیره دلتنگ بوی تنش شدم چیکار کنم خدا. دخترم خیلی اروم وصبور بود خدا درد و دادی صبرشم بده

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 
2731
بهترشدی!؟ منم دارم دیوونه میشم، فکر کنم داغدار شدن منو شما تو تاریخای کمی بوده من 6 آذر دخترم برای ه ...

از من 12 مرداد بود ولی امروز خیلی داغونم

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
نه دارم گریه میکنم 

خوبه گریه میکنی کن بدبخت باید بریزم تو خودم تا بمیرم، مامانم حالش خوب نیست بی تابی منو میبینه حالش بدتر مبشه

داغ من خیلی تازس، حرفاتو قبول دارم،  اما این دل اروم نمیگیره دلتنگ بوی تنش شدم چیکار کنم خدا. د ...

خدا صبرش هم میده عزیزم،، ان شااله🙏. معلومه که هیچوقت غم فرزند فراموش نمیشه. به دخترت فکر کن، خاطراتش رو مرور کن ولی خودت رو اذیت نکن، چون دخترت هم اذیت میشه 

احساس سرشکستی دارم خدایا

2738
۸ هفته باردار بودم و متاسفانه یه روز قلب کوچولوش ایستاد و مجبور به کورتاژ شد.😔 بعد از اون، هنوز بار ...

انشالله به زودی خبر خوش بشنوی، چند وقت گذشته!؟ 

اخه من یه بار قبل دخترم سقط کردم تو سه ماهگی 

خدا رحم کن به ما

خوبه گریه میکنی کن بدبخت باید بریزم تو خودم تا بمیرم، مامانم حالش خوب نیست بی تابی منو میبینه حالش ب ...

من اصلا تا یادم میاد گریه ام میگیره هیچ جوره نمیتونم کنترل کنم خودمو 

پدرمو 5سال پیش از دست دادم ولی الان واقعا سختمه اصلا نمیتونم تحمل کنم تا یادم میاد دیونه میشم 

😔😔 من هم امروز دلم واسه مامانم خیلی تنگ شده، و دارم گریه میکنم😔😔

شما کجایی کدوم کشوری ؟

😔😔 من هم امروز دلم واسه مامانم خیلی تنگ شده، و دارم گریه میکنم😔😔

بخدا سرگذشتم رو تعریف کنم اینجا همه باید زار بزنیم اما چه کنیم که باید ساخت.  من فقط دارم میریزم تو خودم کی از پا دربیام خدا میدونه، گاهی بی وقفه گریه میکنم وگاهی کاملا بی جون یه گوشه افتادم بدون هیچ حرکتی 

دوروزه دستام درد میکنه وحالت خواب رفتگی داره میترسم مریض شده باشم ،خدا کمک کن کنار بیام

من اصلا تا یادم میاد گریه ام میگیره هیچ جوره نمیتونم کنترل کنم خودمو  پدرمو 5سال پیش از دست دا ...

غم بی پدری کم بود داغ اولاد اضافه شد، بی مهری برادرام وزناشون، مریضی مادرم ودرمان نداشتنش،  ناامیدی از بارداری بعدی وای خدا به داد دلم برس

همه روقبول دارم ولی متاسفانه گرفتم نمیدونم چیکارکنم چجوری زندگی کنم

به آینده فکر کن به نی نی تو دلت به بغل کردنش 

خدایی نکرده اینم خدا ازت بگیره چه حالی میشی؟ محکم بچسبش از خدا سلامتیش و بخواه 

غیر خودت هیچکس نمیتونه بهت کمک کنه اون قسمت از زندگی برای همه مون فراموش نشدنی هست ولی باید یه گوشه بذاریش و به بچه ای که الان داره توی دلت رشد میکنه فکر کنی 

چندماه غم و غصه کافی نیست؟  

به خدا اینجوری پیش بری بعد زایمانت تشدید میشه مگه اون بچه طفل معصومت چه گناهی کرده ؟ 

2706