2410
2553
هدانا جون و تنها جون ازمایشاتون به همسرم نشون دادم گفت چون باردارن یکسری ازمایشات تکمیلی باید انجام ...

ممنون سعیده عزیز.خیلی لطف کردی آره دقیقا دکتر منم همینو گفت.چون بارداری باید آزمایشات تکمیلی رو بدی و من مثل همیشه تو اینترنت سرچ کردم دیدم مربوط به آزمایشات خود ایمنی کبدن.بخاطر همین ترسیدم

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
من يكشنبه و دوشنبه سوره حشر رو تو حرم امام رضا خوندم اول از همه خواستم كه فرسته ام رو منو ...

زیارت قبول زیبا جون.عزیزم حتما فرشته ت بخشیده تو مادر خوبی هستی حتما همیشه برات دعا میکنه.مرسی عزیزم از دعاهات ان شاءالله که امام رضا حاجتتو میده و دست پر برمیگردی خونه و دفعه بعد با بچه نازت به زیارتشون میری.چقدر دلم مشهد خواست.مرسی یادمون میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من يكشنبه و دوشنبه سوره حشر رو تو حرم امام رضا خوندم اول از همه خواستم كه فرسته ام رو منو ...

اسامی ختم سوره حشر

12 آذر 🌹    باران  خوانده شد

13 آذر  🌹   هدانا خوانده شد

14  آذر  🌹  آرسام  خوانده شد

15  آذر  🌹  مهرا  خوانده شد

16   آذر  🌹 فرشته  خوانده شد 

17 آذر   🌹  نازی  خوانده شد

18 آذر   🌹  ماریا   خوانده شد 

19 آذر  🌹  زیبا 

20 آذر  🌹 تنها

21 آذر  🌹ادینه 

22 آذر  🌹پاس

23 آذر 🌹 آرمین 

24 آذر 🌹 بیتا

25 آذر 🌹 ایجهان 

26 آذر 🌹 مرجان

27 آذر🌹دنیا، سعیده

28 آذر🌹 دلشکسته

29 آذر🌹 امیدواررر

30 آذر🌹 زیر چتر خدا

1 دی  🌹مهلبون 

2 دی  🌹   روزها و آرزوها

3  دی    🌹 asmajoni

4 دی    🌹 مهسا محیا

5 دی  🌹   لبخند نگاه

6 دی   🌹 mahbobbano

7  دی   🌹 مشهد۵۱۳

8 دی   🌹  السا، مریم رایان

9 دی  🌹   جانان 

10  دی 🌹   یاسان۴1 

11 دی  🌹  اردیبهشتی۷۱

12 دی  🌹   neda 1024

13 دی  🌹   فرناز۱۲۳۴

14 دی   🌹 فرناز۱۲۳۴ 

15 دی  🌹   عسل

16 دی 🌹   naziaz

17 دی   🌹 rayadokhtarmaman

18 دی   🌹 راه روشن من

19 دی   🌹 مهتاب ۱۳۶۷

20 دی  🌹   zizi4675

21 دی  🌹   hanyko

22 دی  🌹   مهسا محیا

2720
نازی جان منم این مشکلو داشتم به سفارش کسی سویق عدس گرفتم خوردم یه مدت اینکارم کنار داروهات انجام بده ...

راست میگی شما رگ رحم پاره شده بود؟

دیشب با خیلی پزشک و سونو گرافیست مَشورت کردم میگن اگه استراحت کنم ممکنه رگ رحم بسته بشه خودش.طول میکشه ولی.

ولی عوارض عمله خیلی زیاده انجام ندم بهتره

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
ای وای نازی جان بمیرم خیلی ناراحتتم با چند تا دکتر مشورت کن نگران نباش ولی حتما تحت نظر باش دارویی ب ...

هیچ دارویی ندارم فعلا

خیلی مشورت گرفتم تلفنی میگن الان استراحت کنم بهترین کاره

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
مرسی عزیزم دعا کن برام شدیدا نیاز دارم.راستش دکتر مرصوصی بابت کبد منو به خطیبیان معرفی کرده و ایشون ...

امیدوارم بلا ازت دور باشه و همه چی ختم به خیر بشه

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2714

سلام زیبا جان.زیارت قبول.میتونم ازت خواهش کنم از طرف من به امام رضا سلام بدی و ازشون بخوای واسه سلامتیم دعا کنن..ممنون از محبتت🌺🌹

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
راست میگی شما رگ رحم پاره شده بود؟ دیشب با خیلی پزشک و سونو گرافیست مَشورت کردم میگن اگه استراحت کن ...

نه عزیزم من پارگی رگ رحم نداشتم اما بخاطر روحیه و استرسایی که داشتم یه بار بعد از پریودم دیگه پاک نمیشدم و چند ماه خونریزی داشتم البته حجمش مثل چند روز اول زیاد نبود اما پاک نمیشدم.من تو اون دوره به سفارش کسی سویق عدس گرفتم و عسل سنجد که ژل رویال داشت البته فقط یه جا تو قم داره که معتبره سویقم بسته بندی بود از هر جایی نخریدم با اونا خوب شدم.مشکل شما ظاهرا جدیتره بهتره با مجوز و نظر پزشکت باشه.از کنارش ساده رد نشو.ان شاءالله که خوب میشی خیلی زود

هیچ دارویی ندارم فعلا خیلی مشورت گرفتم تلفنی میگن الان استراحت کنم بهترین کاره

عزیزم بامشاوران  طب سنتی صحبت کن من دخترم خون دماغ میشد گفت سویق عدس خوبه احتمالا برا بند اومدن خون خوبه

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
هدانا جون و تنها جون ازمایشاتون به همسرم نشون دادم گفت چون باردارن یکسری ازمایشات تکمیلی باید انجام ...

وای عزیز دلم لطف کردی ممنونم انشالله هرچی که خیره براتون پیش بیاد 😍😍😘😘😘 مررررررررسسسسسسیییئ که بفکرمون بودی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

عزیزدلم انشالله که بزودی خداوند یه پسر شبیه پسرت بهت میده حاجت روا انشالله   ممنونم که بفکرمون بودی ودعاکردی😍😍😍😍😍😍😘

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
فقط کافیه باهاش حرف بزنید...خیلییی مورد توجه خداست..اینو به چشم و به خواب دیدم...خیلییی  امیدو ...

ممنونم عریبم جان حالت چطوره خوبی    قربونت که بفکرمونی شما تماس داشتین با خانم دکتر چی بهتون گفت

2706