2726

آزمایش جدیدت چنده   راستی دکتر ازت پرسید هفته ای که آزمایش دادی دارویی چیزی امپولی سرمی زدی یا نه چون حتی یه مسکن باعث میشع انزیم کبد موقع آزمایش بره بالا    

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

آزمایش جدیدت چنده     راستی دکتر ازت پرسید هفته ای که آزمایش دادی دارویی چیزی امپولی سرمی زدی یا نه چون حتی یه مسکن باعث میشع انزیم کبد موقع آزمایش بره بالا    

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هدانا جون ان شاءالله که خیره بخدا منکه دیگه درمانده درمانده ام .ان شاءالله بخیر میگذره

انشالله عزیزم خدا کمک کنه 

آزمایش جدیدت چنده   راستی دکتر ازت پرسید هفته ای که آزمایش دادی دارویی چیزی امپولی سرمی زد ...

آزمایش جدیدم فقط ALT م 45 شده که نباید بیشتر از 31 باشه بقیه نرماله اما چون دوتا آزمایشگاه مافاوت دادم گفت نمیشه تو دو هفته اینقد تغییر کنه بخاطر همین اینارو با یه سری آزمایش تکمیلی برام نوشت که یه آزمایشگاه دیگه انجام بدم

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
2728
آزمایش جدیدم فقط ALT م 45 شده که نباید بیشتر از 31 باشه بقیه نرماله اما چون دوتا آزمایشگاه مافاوت دا ...

انشالله که آزمایش دومی درسته برات دعا میکنم  جوابش بعد چند روز میاد هروقت دادی  

آزمایش جدیدم فقط ALT م 45 شده که نباید بیشتر از 31 باشه بقیه نرماله اما چون دوتا آزمایشگاه مافاوت دا ...

سمیرا جان مال منم تو دک سه هفته کلی تغییر کرد بخاطر رژیم غذایی   حالا دوباره شروع کردم  شوهرم میگه سزخ کردنی موقوف همچی کبابی و ابپز

هدانا جون و تنها جون ازمایشاتون به همسرم نشون دادم گفت چون باردارن یکسری ازمایشات تکمیلی باید انجام بدن ولی تو ۹۰ درصد مواقع چیز مهمی نیست و حل میشه

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

من يكشنبه و دوشنبه سوره حشر رو تو حرم امام رضا خوندم

اول از همه خواستم كه فرسته ام رو منو ببخشه بعد براي مامانهاي باردار و بعد براي همه مامانهاي اين تاپيك ايت تاپيك دعا كردم

اگه ميشه تعداد باقيمانده از سوره حشر رو تو اين چند روز تو حرم بخونم  لطفا اطلاع دهيد

سلام دوستای گلم..مادرای همدرد....من امشب میخوام یه خانم رو بهتون معرفی کنم که علاوه بر مشاوره برای زمینه های روحی برای انشاالله حل مشکل تک تکمون راه حل دینی و معنوی داره..اونقدر حرف زدن باهاش آرومتون میکنه که خدا میدونه..بچه ها این خانم رو الکی و رو هوا بهتون معرفی نمیکنم...چندین ساله میشناختمشون ولی یه مدت خودمم دور شدم ازش...نه قراره پولی بگیره نه قراره دعا بده بهتون...نه هیچ چیز دیگه..فقط با حرفاش با قرآن اونقدر آروم میشید و واقعااا مشکلاتتون با دعاش حل میشه...اگر بگم معجزه رخ میده به خدا دروغ نگفتم..خیلی وقته میخواستم بگم..ولی انگار الان وقتشه...

هر وقت زنگ بزنید دستش بند نباشه جواب میده...بی نظیره به خدا

خانم دکتر هاشمی

۰۹۱۲۲۹۵۱۲۰۰

من يكشنبه و دوشنبه سوره حشر رو تو حرم امام رضا خوندم اول از همه خواستم كه فرسته ام رو منو ...

زیبا جان زیارت قبول، خوشا به سعادتت عزیزم، ممنون از دعاهات انشالله بزودی دلت شاد شه همچنین بقیه بچها

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
انشالله که آزمایش دومی درسته برات دعا میکنم  جوابش بعد چند روز میاد هروقت دادی  

ممنون هداناجونم ان شاالله خودتم با آرامش این دورانو سپری کنی و بچه تو صحیح وسلامت بغل کنی.من چهارشنبه میرم آزمایش جوابش هفته بعد چهارشنبه احتمالا آماده شه

سمیرا جان مال منم تو دک سه هفته کلی تغییر کرد بخاطر رژیم غذایی   حالا دوباره شروع کردم  شو ...

خدا کنه برا منم بخاطر رژیم اومده باشه پایین.هدانا جون به حرف همسرت گوش کن حتما.ان شاءالله که درست میشه

2706