2737
2734
سمیرا جونم توکلت به خدا باشه.دکتر مرصوصی برای آزمایشات تکمیلی خودایمنی کدوم دکتر بهت معرفی کرده؟؟

مرسی عزیزم دعا کن برام شدیدا نیاز دارم.راستش دکتر مرصوصی بابت کبد منو به خطیبیان معرفی کرده و ایشون این آزمایشارو برام نوشنه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
سلام سونو داپلر کردن سلام بچه ها من رفتم واسه عمل ۱۳ تومن هم هزینه پرداخت کردم دارو و همه چی هم گرف ...

نازی جان منم این مشکلو داشتم به سفارش کسی سویق عدس گرفتم خوردم یه مدت اینکارم کنار داروهات انجام بده ان شاءالله بهتر میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمیرا جون، ان شااله که هیچ مشکل خاصی وجود نداشته باشه و این ۹ ماه به سلامتی بگذره و به سلامتی فرزندت ...

مرسی باران جون.ان شاءلله یه بارداری خوب قسمتت بشه با یه بچه سالم و صالح و ناز.باران جون برام دعا کن عزیزم خیلی نگرانم هر کار میکنم ذهنم آروم میگیره

سلام دوستای عزیزم.امیدوارم همگی به حاجتای دلتون برسید و آرامش خیلی زود برگرده به زندگیتون. ی سوال د ...

برا من این اتفاق افتاد .ان شاءالله که خیره 

2728
الانتلفن زدم به دکتر زنانم میگه چرا برگشتی ممکنه بری توی کما😭😭😭 نمیدونم باید چیکار کنم .من که رف ...

عزیزم چی داری میکشی ان شاءالله که به خیر میگذره .ان شاءالله که خدا سلامتی بده

الانتلفن زدم به دکتر زنانم میگه چرا برگشتی ممکنه بری توی کما😭😭😭 نمیدونم باید چیکار کنم .من که رف ...

عزیزم برو ریسک نکن حتما دکترت بهتر شرایطتو میدونه

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

ای وای نازی جان بمیرم خیلی ناراحتتم با چند تا دکتر مشورت کن نگران نباش ولی حتما تحت نظر باش دارویی بهت ندادن ک خونریزی رو قطع کنه ببین نازی جان بیمارستان زینبیه اسمش بد دراومده ولی تیم جراحیش عالیه تو این زمینه ها هزینا ات هم کمتر میشه از خدا میخام واقعا کمکت کنا دردی دیگا اضاف نکنه بهت توکل بخدا

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
قربون قلب مهربونت بشم.دقیقا همینطوره که میگی...ولی چاره ای جز صبوری و تحمل نیست..ممنونم که یادمی و د ...

قربونت عزیز دلم انشالله همیشه تنت سلامت باشه واین روزها را بسلامتی طی کنی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738

نازی جان زود برو بیمارستان حتما برو چطور تا الان کنترلش نکردن دوستان برای سلامتی نازی جان هرچقدر تونستین صلوات بفرستین   تورخدا برو دکتر  کم خون میشی پلاکتت میاد پایین 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
باید چهارشنبه برم آزمایش بدم جوابشم یک هفته ای آماده میشه.آره واقعا استرس داغون میکنه کار خوبی میکنی ...

فقط نمیخوام به این بچه فکر کنم راستش میترسم زیاد بهش فکر کنم    سمیرا جان انار گرفتم یه سبد ابشو گرفتم هر روز بخورم بنطرت فایده داره برا کبدم

مرسی عزیزم دعا کن برام شدیدا نیاز دارم.راستش دکتر مرصوصی بابت کبد منو به خطیبیان معرفی کرده و ایشون ...

سمیرا جان دیگه کی آزمایش داری عزیزم 

مرسی عزیزم دعا کن برام شدیدا نیاز دارم.راستش دکتر مرصوصی بابت کبد منو به خطیبیان معرفی کرده و ایشون ...

سمیرا جان دیگه کی آزمایش داری عزیزم 

مرسی که جواب منو دادی، من دخترم هشت ساعت بعد از زایمان فهمیدم یعنی من با اون بخیه ها از بیمارستان ما ...

بهار جان عزیزم حالت چطوره 

باید چهارشنبه برم آزمایش بدم جوابشم یک هفته ای آماده میشه.آره واقعا استرس داغون میکنه کار خوبی میکنی ...

سمیرا جان، ان شااله که هیچ مشکلی نیست، فقط استرس رو از خودت دور کن.

بگو خدایا توکل به خودت، خودت این بچه رو دادی، و من از خودت و خودت سالم میخوامش.

فقط نمیخوام به این بچه فکر کنم راستش میترسم زیاد بهش فکر کنم    سمیرا جان انار گرفتم یه سب ...

کار خوبی میکنی.آره خیلی خوبه برا کبد چرب مخصوصا به من دکتر مرصوصی گفت انار زیاد بخورم اما من از چیز دیگه میترسم کبد چربو که دکتر گفت اشکالی نداره

2706