2703
2553
داره بارون میاد دلم از همه زمانا بیشتر،میگیره من تو خونه باشم جای گرم و نرم بچم زیر خاک خیس بشه ای خ ...

اخ که منم اززمستون متنفرم همش میگم کجاخوابیدی توسرما ازبابامودخترم خواستم منوببرن پیش خودشون

خدا دلش سوخت به حالت جاش برات پر کرد ناشکری نکن عزیزدلم میفهمم اون غم هیچ زمان از،یاد نمیره ولی الان ...

ارسام نخواستم توی تاپیک خودم بگم 

من نابود شدم رفت 

۳ تا سونو رفتم دیروز  گفتن اگه کورتاژ میشدی صدورصد میمردی

بت زایمان طبیعی و زورایی که زدم یه رگ رحمم پاره شده

باید برم یه ادرس دادن بهم توی فراپرتو ببینم دکتره نوبت میده یانه نانه اورژانسی دارم .خدا کنه هرکاری میکنه بابیهوشی باشه طاقت درد ندارم دیگه😭😭

گمونم رحممم دیگه از دست رفت

سه هفتس خونریزی دارم

بیمارستان ام ار ای و دکتر بیشعورم سارا میرزایی بی سوار احمق باید اول منو سونو میکردن بعد مرخص

۳ هفتس خونریزی دارم .حسابی ترسیدم همش مسگم خوب که نمردم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داره بارون میاد دلم از همه زمانا بیشتر،میگیره من تو خونه باشم جای گرم و نرم بچم زیر خاک خیس بشه ای خ ...

وای خدا😭😭😭😭

برا خودم گریه کنم یا بچم

2720
ارسام نخواستم توی تاپیک خودم بگم  من نابود شدم رفت  ۳ تا سونو رفتم دیروز  گفتن اگه ...

ای وای نازی جان خدا لعنت کنه اینجور دکترا رو ک با جون مردم بازی،میکنن نگران نباش عزیزم هر کاری،خاستن بکنن قبلش حتما،درخواست بیهوشی بده فراپرتو هم با بیهوشی کار،میکنن نگران نباش فعلا ک روزگار با ما اینجوری تا میکنه بالاخره خدای ما هم بزرگه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
ای وای نازی جان خدا لعنت کنه اینجور دکترا رو ک با جون مردم بازی،میکنن نگران نباش عزیزم هر کاری،خاستن ...

خدارو شکر تیم بیهوشی داره من قبلا عکس رنگی رو با بیهوشی گرفتم توی فراپرتو .برم ببینم چی میشه توکل به خدا 

2714
خدارو شکر تیم بیهوشی داره من قبلا عکس رنگی رو با بیهوشی گرفتم توی فراپرتو .برم ببینم چی میشه توکل به ...

ایشالا ک مشکلی نیست نگران نباش برات ۱۰۰ تا صلوات میفرستم ختم به خیر بشه

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
بچه ها بیاید درد و دل کنیم دلم داره میپوکه از صبح فقط،اشک ریختم خدا 

منم دیشب تا فقط اشک ریختم همراه اسمون پسرم زیر بارون من زیر پتو من که این قدر حساس بودم باد هم بهش نخوره وقتی میردمش بیرون یه روسریدمینداختم روش مامان بیچارم چقدر اون چند روز مواطبش بود هنوز بعد ده ماه نتونست روی هیچ نوزادی نگاه کنه میگه نمیتونم  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

دیشب اینقدر گریه کردم بعد به خودم گفتم خوب من این همه زار میزنم ولی اخرش هیچی تغییر نمیکنه دیدار ما رفت اون دنیا 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بچه ها بیاید درد و دل کنیم دلم داره میپوکه از صبح فقط،اشک ریختم خدا 

بمیرم برای دلت عزیزم منم دلم میگیره میام اینجامیگم جزتوکسی جواب نمیده براهمین میخام دیگه توتاپیک نباشم 

ارسام جان میشه تنها ۹۶ تگ کنی   قرار بود امروز بره دکتر

2706