2726
سلام بچه ها خدا رو شکر آزمایشم منفی شد ولی نصف عمرم رفت تا جواب بدن مرد احمق بهش میگم من سابقه خارج ...

گفتم  مال استرس و قلبه  مواظب خودت باش

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام ماریا جان چی بگم دو روزه عذاب کشیدم درد شانه داشتم و عقب افتادن پریود و ... علائم بارداری خارج ...

یه چکاپ شو نکنه کبد چرب داری نقطه پشتت درد داره

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزدلم ممنون اره خدا رو شکر منفی شد ممنون ازلطفت ، انشالله بزودی مادر شدن خودت عزیزم  ...

حتما کامل پیگیری کن چکاپ شو بعد به امید خدا اقدام کن

2728
فدات شم گلم این مادر شدن ما ها هم شده بدبختی دور از جون شماها 😔

فرشته جان سوره حشر امروز نوبت شماست انشالله حاجت روا بشی 🤗

[QUOTE=114826422]گفتم  مال استرس و قلبه  مواظب باش 

نه هدانا از کبد چرب نیست خیلی وقت نیست سونو دادم نمیدونم برا قلبم ک اینطوری گفت اره از،استرس و اعصابه الانم داره از درد میپوکه ولی همین ک خارج از رحم نیست دیگه بقیش مهم نیست

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
بچه ها دو روزه به شدت حال روحیم داغونه حتی از روزا اول هم بدتر شدم چند روز دیگه اقدامم شروع میشه یهو ...

انشالله بسلامتی عزیزم چکاپ شدی گلم ا

[QUOTE=114826422]گفتم  مال استرس و قلبه  مواظب باش  نه هدانا از کبد چرب نیست خیلی وق ...

قلبتو تقویت کن درد بدیه من دیشب از درد مردم نمیتونستم نفس بکشم  به شوهرم گفتم بخدا دیگه نمیکشم مگه هر ادم چقدر ظرفیت داره پنج ساله که گیر دکترم   عزیزم تورخدا مواظب خودت باش بخاطر خودت پدر مادرت شوهرت   

زهراجان امروزیجایی خوندم خیلیا بایه لوله بچه دارشدن فقط بایداون لوله تحت مراقبت باشه نکن اینجوری من مطمئنم خدابهت بچه میده شک نکن بخدابااین اعصاب باردارنمیشی چون روتخمک گذاریت تاثیرمیزاره 

قلبتو تقویت کن درد بدیه من دیشب از درد مردم نمیتونستم نفس بکشم  به شوهرم گفتم بخدا دیگه نمیکشم ...

بخدا اصلا یهو اومده سراغم مامانم میگه هی نشستی صبح شب گریه کردی و ریختی تو خودت ۳ ساله غصه خوردی توقع چی داری الان دست چپم سنگیه و درد داره بخدا این همه درد نمیتونم بکشم میدونم قسمته حکمته ولی بخدا نمیکشم ، هدانا جان الان هورمونات هم قاطی هست اوایل بارداری فکر کنم بدتر ریخته باشی بهم یه جوری حودت سرگرم کن کمتر تو فکر بری و درد بکشی نی نی گناه داره بخدا

زهراجان امروزیجایی خوندم خیلیا بایه لوله بچه دارشدن فقط بایداون لوله تحت مراقبت باشه نکن اینجوری من ...

مهرا من یه فیلمی هستم برا خودم بخدا باید فیلم بسازن زهرا و باردار های پر دردسرش ، دکتر گفت اون لوله ات خوبه ولی باید برم عکس رنگی خدا کنه خوب باشه و برام دعا کن ارزو به دل نمونم 

انشالله بسلامتی عزیزم چکاپ شدی گلم ا

اره ازمایشام مشکلی نداشت یه دقیقه خوبم یه دقیقه بعدش میرم ته ناامیدی 

فعلا دارم با یه سری جملات مثبت اندیشی رو خودم کار میکنم 

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
بخدا اصلا یهو اومده سراغم مامانم میگه هی نشستی صبح شب گریه کردی و ریختی تو خودت ۳ ساله غصه خوردی توق ...

عزیزم من تو یه گروه بودم دونفر قبلا به خاطر خارج رحمی یه لوله رو از دست داده بودن هردو پارسال باردار شدن و بچه هاشونم الان دیگه 8 ماه شده فک کنم

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 

[QUOTE=114827766]بخدا اصلا یهو اومده سراغم مامانم میگه هی نشستی صبح شب گریه کردی و ریختی تو خودت ۳ ساله غصه خوردی توق ...[/QUO

مادرا خیلی گناه دارن بخدا همیشه باید غصه ماها را بخورن چشم عزیزم ولی تو هم بفکر خودت باش شوهرت اومد بگو دستت با کتفت ماساژ بده

بچه ها مادربزرگم ک گفتم چند بار اومده بخابم و همش یه بچه بغلشه و برام ناراحته باز دیشب تو خواب دیدم بیشتر،ترسیدم یه جای بود رفتم پیشش بعد من بوس کرد اینا بعد بهم گفت نی نی خوبه حالا نمیدونم بچه هاز قبلی میگفت از تو فکر بودم خلاصه تا ازمایش بدم قشنگ یه چند کیلو کم کردم از ترس

2706