2737
2734
مبارک بسلامتی انشا...بزودی بغلش کنی صحیح وسالم  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳عزیزم چندم موعدته؟

ممنون عزیزم . همچنین مهرا جان🌹🌹 انشاله به موقع بیاد و سالم باشه 🙏🙏🙏 

این ترس بخوای نخوای تو وجودمون هست . خدا ب دلمون ارامش بده 

یک روز گذشته ❤😍😍😍

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
به سلامتی باشه❤ ان شااله که به سلامتی ۹ ماه بارداری رو بگذرونی و به سلامتی فرشته نازت رو در آغوش بگ ...

مرسی باران جوون . انشاله بی بی چک مثبت همه مامانای اینجارو یکی یکی ببینیم 🙏🙏🙏🙏 

خودم هنو باورم نشده گنگم هم خوشحالم هم غم تو دلمه ک تمومی نداره ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها این چ حکمتیه 

من پارسال شب ولادت حضرت محمد (ص)

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم 

پسرم تو شکمم جون نداشت و از دستش دادم اما امسال تو همچین روزی بهم برگردوند و بی بی مثبت شد .... 

خدااااااا جوووووون عاشقتم 🙏🙏🙏🙏

2728
سی نفر بشیم هدانا جون نفری یک جز برداریم

من جز سوم را میخونم     مریم جان کجاست  میشع تگ کنی

پریناز هم صدا کنید لیست تهیه کنه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
مرسی باران جوون . انشاله بی بی چک مثبت همه مامانای اینجارو یکی یکی ببینیم 🙏🙏🙏🙏  خودم هنو ب ...

یه سوال خیلی خصوصی بپرسم، ببخشید که می پرسم🙈 اواسط دوره اقدام کردی؟ و اینکه بیشتر از یک بار اقدام؟🙈🙈

2738
📣📣📣📣📣 سلاااام دوستای خوبم 🌹🌹🌹 خبر دارم چ خبری 💝💝💝😍😍😍 بی بی امروز صبحمه😉😉😉

وای مصی جان خداروشکر   بخدا اشک اومد تو چشام من مطمئنم روز له روز این عکسها بیشتر میشع  انشالله بسلامت بیادبعلت  بحق همین روز عکس بی بی تنها ۹۶ سمیرا جان و دنیا ۷۴ الهام جان که خیلی وقته منتطرن  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

[QUO12448449]یه سوال خیلی خصوصی بپرسم، ببخشید که می پرسم🙈 اواسط دوره اقدام کردی؟ و اینکه بیشتر از..[/QUOTE]

باران جان باید تقریبا یک روز درمیان بعد پریودی

باران جان دعای توسل جمعه ۱۸ 

بچه ها این چ حکمتیه  من پارسال شب ولادت حضرت محمد (ص) اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرج ...

ماحکمتشونمیدونیم منم دقیقاروزی فهمیدم حاملم که پارسال فهمیدم پارسال اخرین پری ۱۱مهر بود ولی امسال ۱۳مهر همه چیزمثل پارسال جزدرددلم که تمومی نداره😭😭😭😭

وای مصی جان خداروشکر   بخدا اشک اومد تو چشام من مطمئنم روز له روز این عکسها بیشتر میشع  ان ...

ان شااله🙏

سمیرا جان و الهام عزیز،

امیدوارم به زودی خبر بارداری شما به این تاپیک بیاد و فرزندانی سالم، صالح، نامدار و عاقبت بخیر به خانواده شما اضافه بشند و دوباره لبخند به لبهاتون برگرده. آمین🌹🌹

2706