2726
خوب برم پیام ها رو بخونم ببینم دیگه کی مامان شده  و چه خبرایی بوده

ممنونم آذر جان عزیزم   انشالله منم همیشه دعا گوی بچه های تاپیک هستم ببخشید میگم بچه ها چون حس صممیمی بودن دارم     امیدوارم واز خدا میخام امسال شما جز کسانی باشی که عکس بی بی مثبت میفرسته تاپیک 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
خوب برم پیام ها رو بخونم ببینم دیگه کی مامان شده  و چه خبرایی بوده

نگرانت بودیم چند روز نبودی خدا قوت خسته نباشی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوره حشر عالیه ختمش فک کنم ۴۱ روزه است ولی باید هرروز خوند اگه یه روز نخونیم ختم ناقص میشه

خانما نظرتون چیه ی ختم قران برداریم هرکی موافقه بگه. هرکی ی جزءبرداره. هدانا جون اگه میشه بچهارو خبر ...

من نمیتونم تگ کنم 

2728
من نمیتونم تگ کنم 

باشه عزیزان اگه ختم قرآن هم باشه خوبه من هستم 

عزیزم قلبشون ب موقع تشکیل میشه.تا هشت هفته میزنه یهو ایست میکنه

وای منم مثل شما هستم سه روز پیش برای بار سوم سقط کردم . یکیش قلب نداشت اما دوتاش تو هشت هفته و چهار روز رشدشون متوقف شده بود.۳۶ سالم و واقعا داغونم .از دست خدا خیلی عصبانیم اما نمیتونم نا امید باشم

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
وای منم مثل شما هستم سه روز پیش برای بار سوم سقط کردم . یکیش قلب نداشت اما دوتاش تو هشت هفته و چهار ...

عزیز دلم داغت تازه است و سه بار تکرار شده 😔😔😔 نا امید نشو .. انشاله خدا ی نینی سالم میزاره تو دلت و بغل میکنیش 💜💜💜 علت هاش چی بوده عزیزم ؟

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
باشه عزیزان اگه ختم قرآن هم باشه خوبه من هستم 

هدانا جون زحمت میکشی اسم بچهارو واسه ختم بنویسی ، من شما و ملیسا و غریبم تا الان گفتن میخونن عزیزم

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
📣📣📣📣📣 سلاااام دوستای خوبم 🌹🌹🌹 خبر دارم چ خبری 💝💝💝😍😍😍 بی بی امروز صبحمه😉😉😉

عیدی امروز من 🌹🌹🌹🌹 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏🙏

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

مبارک بسلامتی انشا...بزودی بغلش کنی صحیح وسالم  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳عزیزم چندم موعدته؟

وای منم مثل شما هستم سه روز پیش برای بار سوم سقط کردم . یکیش قلب نداشت اما دوتاش تو هشت هفته و چهار ...

من الان رفتم تو یه گروهی ک برای سقط مکرره

خدا خیرشون بده خیلی راهنماییم کردن،دکتر خوب پیدا کردم،رحمم بررسی شد سپتوم رحممو برداشت.داروهام مشخص شده ماه دیگه توکل ب خدا اقدام میکنم

توصیه میکنم حتما شما هم بیای

به سلامتی باشه❤

ان شااله که به سلامتی ۹ ماه بارداری رو بگذرونی و به سلامتی فرشته نازت رو در آغوش بگیری.🌹🌹🌹

2706