2703
2553
 چند وقت بعد زایمان سز میشه باردار شد اطرافتون کسی بود بعد سز زود باردار شده باشه مثلا شیش ماهذ ...

عزیزم خیلی خیلی برات ناراحت شدم ...

مشکلش دقیقا چی بوده؟در مورد بچه قبلیتون هم علت همین بود؟براتون ارزوی صبر زیاد میکنم عزیزم...

دکی گفت کلا بچها تو هفته ۳۷ کامل هستن و نباید مشکل ریه داشته باشن گفت تو هفته ۲۶ تا ۳۲ خانمی که زایم ...

دقیقا منم از دکترم برای ماریا جان پرسیدم چند وقت پیش اونم گفت واقعا گاهی مشکلات دیگه ی ریه هستن وو ربطی به کامل شدن ریه ندارن... تو ایرانم که که خیلی امکانات اصلا نیست...حتی دکترم میگفت این همه جفت رو میفرستن پاتولوژی واقعا تو ایران امکانات واقعی برای بررسی نیست و اکثرا میگن سالمه در حالی که نمیفهمن مشکل چیه....

انشاالله ماریا جان دلش زودتر اروم بشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم میگن تولیدنمیشه جلوگیری ازسقط وزایمان زودرس بچه روسفت میکنه والاکسی نفهمید ولی غلظت خون شد ...

پس زایمان زودرس نداشتی... ولی اگه غلظت خون شدید داشتی پس علت قبلی همین بوده ...این دفعه دکترت اسپرین و هپارین هم گفته استفاده کنی؟

ازمایش های انعقادی دادین پس حتما

انشااله سالم و سلامت بغلش کنی

2720
بچه های منم میگن متابولیکی هستن اخه من وشوهرم فامیلیم

عزیزم  غسل صبر انجام پسرت چند سالشه پسر منم بهونه داداشش میگیره  بمیرم برای دلت که باز شکست منو شوهرمم فامیلیم آزمایش ژنتیک ندادیم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
واااای عزیز دلم خیلی مبارکه  🌹🌹🌹🌹 چ بی بی چک خوشرنگی اجی جوون 💜💜💜

ممنونم مصی عزیزم  انشاله برای همه بچه های تاپیک   

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2714
سلام عزیزم..ممنون فکر کردم شاید بیمارستان من دولتی بود بهم نگفتن باید امپول تهیه کنم..نمیدونم بخدا ع ...

وای خدا ذلیلشون کنه  درسته هزینه میخواد ولی ادم میره کلیه هاشو میفروشه بچشو نجات میده به شما چه اخ دکترای عوضی ناراحت نشو اون جاش تووو بهشته خوش به سعادتش بی گناه پاک پاک 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
وای خدا ذلیلشون کنه  درسته هزینه میخواد ولی ادم میره کلیه هاشو میفروشه بچشو نجات میده به شما چه ...

عزیزم نبود دارو که ربطی به دکترا نداره  به ما گفتن همه جا تماس گرفتن ولی تو ایران دارو رادنبود

دلشکسته و رها جون ، باران دنیا ارسام مریم هدانا ابوالفضل فرشته زیبا لیا ادینه مامان اراد مریم نیلو س ...

الهی خیر ببینی الهی هرچی ار خدا میخای وبه صلاحته بهت بده 🤗

عزیزم امروز روز سی و شش بود چهار روز دیگه مونده گلم

اره انشالله ختم بعدی   

2706