2726
عزیز دولتی بود بیمارستان کوثر اورمیه

سلام عزیزم..ممنون فکر کردم شاید بیمارستان من دولتی بود بهم نگفتن باید امپول تهیه کنم..نمیدونم بخدا عزیزم قسمت پسرم همین بود خدا خواست که نمونه😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم..ممنون فکر کردم شاید بیمارستان من دولتی بود بهم نگفتن باید امپول تهیه کنم..نمیدونم بخدا ع ...

ماریا جون من تل بهت پیام دادم ولی وی پی انم قطع شد پیامام کلیش نیومد

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
سلام عزیزم..ممنون فکر کردم شاید بیمارستان من دولتی بود بهم نگفتن باید امپول تهیه کنم..نمیدونم بخدا ع ...

ماریا جون از شوهرم پرسیدم خودتو ناراحت نکن اصلا ربطی به بیمارستان دولتی یا خصوصی نداره امپولش تو ایران اصلا نیست و تو پروتکلشونم قرار نداره ربطی به تحریمم نداره عزیزم

2728
بنظر من انشالله اگ دختر شد اسمشو همون فاطمه سادات بذار.. من خودم همین قصدرو دارم ک اگ بچم باز پسر شد ...

من به خاطر شگونش نمیگم...به خاطر این میخوام یه اسم دیگه بزارم که بدونم فاطمه ام یه دونه بود...بتونم راحت اسمشو صدا بزنم و براش عزاداری کنم...نمیدونم انگار رو اسمش تعصب پیدا کردم

دکی گفت کلا بچها تو هفته ۳۷ کامل هستن و نباید مشکل ریه داشته باشن گفت تو هفته ۲۶ تا ۳۲ خانمی که زایمان مشکل زایمان زودرس داشته باشه بهش امپول دگزا میزنن اونم اگر بحواد اثر بزاره وریه بالغ بشه در عرض ۴۸ ساعت انجام میشه بعدش بچه رو برمیدارن دیگه بقیش به شانس و مراقبته اگر بچه تو هفته ۳۲ تا ۳۴ بدنیا بیاد یک ازمایش ازش میگیرن بنام لیستین از روی اون مشخص میشه ریه بالغ یا نابالغ گفت درمورد کوچولو شما که تو هفته ۳۷ بدنیا اومده بچه باید ریش بالغ شده باشه تو هفته ۳۷، مگه جایی مشکلی باشه و ریش بالغ نشده باشه، امپولم که گفتن اصلا تو ایران نیست و اگرم پیشنهاد ندادن نمیتونید بهشون ایراد بگیرید، اون دوستمونم که گفتن براشون تهیه کردن باید ببینی کی واسشون تهیه کرده البته توهین به دوستمون نباشه همسرم میگه احتمالا به اون دوست عزیزم بابت امپول دروغ گفتن نه اینکه اون امپول وجود نداشته باشه هست ولی احتمالا اون ازمایش لسیتین از بچشون گرفتن دیدن ریه بالغه یا نزدیک به بالغ شدن ازشون پول گرفتن و همون امپول دگزارو به بچه تزریق کردن اینارو میگه چون به چشمش همه اینارو دیده و میبینه، مگه اینکه خودشون تهیه کرده باشن که تا جایی که من متوجه شدم دوستمون گفت خود بیمارستان یا دکترش تهیه کرده، برای این مورد اصلا خودتو سرزنش نکن عزیزم 

فرشته شما احتیاج به یک مراقبتهای داشته که امکانات کم بوده  و اسمونی شده فدات شم خودتو اینقدر اذیت نکن انشالله بزودی یک فرشته کوچولو دیگه میاد تو دلت و شما شاد میشی الانم بفکر پسر نازت و همسرت باش

دلشکسته و رها جون ، باران دنیا ارسام مریم هدانا ابوالفضل فرشته زیبا لیا ادینه مامان اراد مریم نیلو سوره فجر به نیتتون خوندم الهی هر چه زودتر فرشته کوچولوهاتون بیاد تو دلاتون و کلی خوشحال بشین مامانای خوشکل

2706