2410
2553
نه مریم جون پرخاشگر نبود آقا ،خیلی خوب متین بود والا نمیدونم چرا اینکارو کرده حدا بهتر میدونه

وای بدبخت پدر مادرشون کاش دونفری بهش حمله میکردن

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
زیبا جان تو ک حرف میزنی انگار از زبون من و از دل من میگی واقعا نمیدونم با خودم میگم ۳ تا اوردم بالاخ ...

عزيزم فقط به قول السا جون انشالله معجزه اي بشه دل تو آرسام جان دلي شاد بشه و

همچنين سعيده مريم هدانا آدينه السا  دلشكسته مونا ليلا رها  ابوالفضل تنها 

و مامانهايي كه تو راهي دارند مهرا جان مريم غريب هدف

و تمام مامانهاي اين تاپيك🙏🏻

مريم جون مي خواستم براي سعيده جان بنويسم اي كاش  من جاش بودم امروز صبح دوست داشتم زلزله مييومد ...

دختر خدااااا نکنه این حرفا رو نزن..اونایی که تو زلزله فوت کردن واسه عزیزانشون خیلی سخته ولی اون خانم دکتر مقتول و خواهرش سرنوشت وحشتناکی داشتن خدا برای هیچ انسانی پیش نیاره الان خانواده اش و پسرش چه حالی دارن!!حتی خانواده همسرش که قاتل هست!! عواقب این اتفاق حتی نسل بعدیشونم درگیر میکنه.

شکرگزار آرامش زندگیت باش میدونم الان میگی کدوم آرامش؟؟همینکه سایه پدر و مادرت بالای سرته همسرت کنارته وجدانتون آسوده ست و ...

انشالله که تن بابا سلامت باشه و بلاها و بیماری ها ازشون دور باشه.

اینکه فکر مرگ عزیزانتو میکنی خیلی طبیعیه چون ترس از دست دادنشونو داری منم اینجوری بودم هنوزم گاهی این حس بهم دست میده ولی همون لحظه میگم:هر نفسی طعم مرگ رو میچشه و هیچ کس جز خدا باقی نیست چون عمیقا باور دارم که زندگی بعد از مرگ هم هست و چه بسا خیلی راحت تر از این دنیاست(البته برای افرادی مث ما که با بیت المال کاری نداشتیم و ظلم نکردیم) واقعا فکر کردن به این مساله آرومم میکنه..

یا گاهی فکر می کنم اگر مرگ من برسه بچم که کوچیکه بدون من چه میکنه!!بعد بلافاصله میگم خداوند اونو به وجود آورده از من در حقش مهربونتر و دلسوزتره خداش نگهبانه جهانه مواظبشه..واقعا دلم آروم میگیره..

عزیز دلم تو با بی تابی و گریه روح نازنین و پاک اون فرشته کوچولو آزرده میکنی آروم باش ازش بخواه برای آرامشت دعا کنه..حتما حتما حتما خداوند برات آینده خوبی رقم زده چون نیت قلبی خوبی داری و به مصیبتی که بهت وارد شده داری صبر میکنی...زیاد شکرگزاری کن آروم تر میشی.

یادته ماریا جان میگفت خیلی برای پسرش آرش بی قراری و گریه و زاری می کرده..پسرش به خواب مادر ماریا رفته و گفته مامانم با گریه هاش نمیزاره من بخوابم😔 بچه های ما روحشون انقدرررر پاک بوده که کنار خداوند آرام گرفتن ازش بخواه تو حق مادری به گردنش داری بگو برای خودت و همسرت دعا کنه.برای پدربزرگش دعا کنه..

انشالله پدرتون هم سلامتیشون رو به دست میارن بچت هم بغل میگیرن..کی آینده رو دیده!؟ 

دنیا که تو این مقطع از زندگیت به پایان نرسیده عزیز دلم.دلتو به خدا محکم گره بزن..به خدا اینا اصلا شعار نیست همه رو امتحان کردم دلم واقعا آروم شد به لطف خدا

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2714
نه مریم جون پرخاشگر نبود آقا ،خیلی خوب متین بود والا نمیدونم چرا اینکارو کرده حدا بهتر میدونه

مادربزرگم حدکدا ۸۳ سالشه از وقتی من یادمه همیشه این جمله رو زبونه: پروردگارا نظرت از ما بر نگرده حتی به اندازه یک پلک زدن! واقعا الان میفهمم معنی این جمله چیه..

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
مادربزرگم حدکدا ۸۳ سالشه از وقتی من یادمه همیشه این جمله رو زبونه: پروردگارا نظرت از ما بر نگرده حتی ...

وای مریم جان مادربزرگ منم همیشه همینو میگفت سر نمازاش خدا رحمتش کنه عاشقش بودم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
دختر خدااااا نکنه این حرفا رو نزن..اونایی که تو زلزله فوت کردن واسه عزیزانشون خیلی سخته ولی اون خانم ...

چقدر عالی توضیح میدی   ممنون میشم بگی من خیبی به این جملات و حرفها احتیاج دارم 

پدر بزرگ مادربزرگها عشقن یه گنجینه ان  یه بار خواب دیدم مادربزرگم بهم میگه عزیزم بیا پیشم بخواب بعد نگاه ساعت میکنه ومیگه نه زوده هنوز 

2706