2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی از دعای قشنگت انشاالله برای خودت خیلی زود..... ولی نه دیگه فکره بعدی نیستم عزیزم...واقعا همین ...

بیخیال بخای به اون حرفا فکر کنی ادم دیونه مبشه بسپار بخدا 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2720
مامان آراد جون ، دنیا باران جون، مریم ارسام جون سوره فجر به نیتتون خوندم انشالله حاجت روا بشین و دام ...

منم هر شب به نیت همه دوستان میخونم و امشب هم بعد از نماز مغرب خوندم و دعاتون کردم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2714
چه خوب که ما همو درک میکنیم پارسا بهم میگه مامان تو بدی نی نی بردی دکتر نیاوردی چرا نمیاریش منم از و ...

اي جانم پارسا كوچولو هم منتظره داداششه😭

من كه از انتظار  هلاك شدم چه برسه به اين كوچولو

وااااای خدای بزرگ رحم کن...چقدر وحشتناک!!!!!!!خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر کنه..زیبا جون اینکه گفتم د ...

مريم جون مي خواستم براي سعيده جان بنويسم اي كاش  من جاش بودم امروز صبح دوست داشتم زلزله مييومد فقط من رو مي برد

عزيزم گفتم كه ايمانم ضعيف شده 

غير از دلتنگي پسرم

ترس از دست دادن عزيزام داره منو  از پا در مياره

هنوز خسته و بيمار پسرم هستم 

بابا هم مريض شدن

خيلي دوست داشتم بچم رو بابام بغل كنه😭😭

اي جانم پارسا كوچولو هم منتظره داداششه😭 من كه از انتظار  هلاك شدم چه برسه به اين كوچولو

انتظار خیلی سخته اوایل همس منتظر بچم بودم و واقعا فکر میکردم بر میگرده ولباسشو تنش میکنم  عزیزم پیامبر خدا هم از انتظار کور شد ما که بنده معنولی خدا هستیم  

انشالله پدرتون خوب میشن و بچتون رادهم بغل میگیره

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706