2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم گفتی خواهرت ۲۸هفته زایمان کرد بچهاش بزرگ شدن الان؟ تودستگاه رفتن؟

اره عزیزم خدابخادنگه میداره اره الان ۱۳سالشونه یکیشون دوماه تودستگاه بوداون دوتا سه ماه تودستگاه بودن خدانگهشون داشت

2714
تیکر نداری بچه ها قاط میزنن   اسم گل دخمل رو چی میزاری ؟

باور میکنی هنوز اسم نداره؟....

کلا روی دختر تمرکز نداشتم به خاطر پسرم... خیلی کم پیش میومد کلا اسمی رو بشونم و بپسندم به قول مامانم حالا بچه میاد و میخواین ساعت اخر اسم براش انتخاب کنید چه وضعی بشه   طفلک بچم... چندتا اسم انتخاب کردم یه 7-8 تا ولی هیچکدومو خیلی دوست ندارم دیگه سپردم به شوهرم از بین همونا یکی رو انتخاب کنه...اوایل که مطمن بودم اینم پسره براش اسم انتخاب کرده بودم طفلکه من....

باور میکنی هنوز اسم نداره؟.... کلا روی دختر تمرکز نداشتم به خاطر پسرم... خیلی کم پیش میومد کلا اسمی ...

اخی عزیزم اسم بزار اینجا نظر سنجی کنیم ایشالا سالم بدنیا بیاد و بعدش هم گل پسرت

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
 اخی عزیزم اسم بزار اینجا نظر سنجی کنیم ایشالا سالم بدنیا بیاد و بعدش هم گل پسرت

مرسی از دعای قشنگت انشاالله برای خودت خیلی زود.....

ولی نه دیگه فکره بعدی نیستم عزیزم...واقعا همین یکی هم با کلی فکرو خیال تصمیم گرفتیم بیاریم... یادمه سر پسرم یه نفر بهم گفت از بس نگران اینده و زندگیه ایندش بودی خدا ازت گرفتش اینقد دلم شکست از حرفش...میگفت تو پشیمون شدی که بچه دار شدی دیگه خدا هم ازت گرفت برای چی الان اینقد ناراحتی؟...

2706