2726
بخدا این پسرمو نداشتم فکر کنم دیونه میشدم..دیشب زلزله اومد و فقط داد میزدم میگفتم بچم...آقام فکر کرد ...

اخی اهان راستی شماتومرکززلزله بودی ساعت چندبود؟اتفاق بدی که نیفتاده؟چندریشتربود؟

بخدامیگم خداپرشدم خیلی ضعیف بودم امتحان سنگینی  کردی توکمکم کن طاقت یه فم دیگه ندارم انشا...عزی ...

دقیق حالتو درک میکنم منم چندهفته هرلحطه استرس دارم ولی خیلی بده.ی نذر کن ختم۱۴۰۰۰صلوات بردار به خدا توکل کن حتما هواتو داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان انشاالله بسلامتی این سفرو بگدرونین  به به نو ش جونتون   دستش درد نکنه  اره ی ...

خودمون تو حیاط خونمون یه درخت خیلی بزرگ لیمو داریم که هزار ماشالله عالیه.

کُنار پیوندی با سیب هم داریم

آبان ماه هم که هوا خنک میشه سبزی میکاریم.

کل دور باغچه هامونم همسرم آلوئه ورا و اطلسی کاشته

پارسالم کلی بادمجون و گوجه کاشتیم

الان خونه ست نمیتونم عکس بگیرم یه روز واست عکس میفرستم

من خودم لیمو عمانی درست کردم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2728
مادرشوهرمم چندروزه ازشهرستان اومده البته نمبدونست باردارم ولی سنش بالاست زیاد بلند نمیشه برا کارکردن ...

بازم خوبه همون یه کم کمکومیده مادرشوهرمن ۴۶سالشه ولی صدرحمت به یه غریبه

بازم خوبه همون یه کم کمکومیده مادرشوهرمن ۴۶سالشه ولی صدرحمت به یه غریبه

ازشهرستان اومده مونده توخونم میبینه وضعیتمو گفتم نباید زیاد سرپاباشم اونم دلش سوخت ولی خوب نهارو خودم پختم طرفاش همونجا مونده . ماها خیلی گناه داریم بخدا

دقیق حالتو درک میکنم منم چندهفته هرلحطه استرس دارم ولی خیلی بده.ی نذر کن ختم۱۴۰۰۰صلوات بردار به خدا ...

عزیزم ختم چهارده هزاروبرداشتم نذرکردم بخدا ولی خیلی دوران بدی

الان نسبت به این پسرم حساستر شدم ..دیروز رفتم خونه مادر بزرگم یه لحظه دیدم پسرم نیست ..دیگه اینقد داد زدم ..نگو برای خودش رفته بود پیش باباش بهم نگفته بود ..تموم بدنم میلرزید 

عزیزم ختم چهارده هزاروبرداشتم نذرکردم بخدا ولی خیلی دوران بدی

من هنوز برنداشتم.توروخدا اگه بچتو دوس داری دیگه اصلا ب گذشته فکر نکن بخدا استرس خیلی روشون تاثیر میذاره منم خیلی منفی هستم چون واقعا گذشته تلخی داشتیم. ولی بخاطر نی نی ها باید خودمونو بزنیم ب بیخیالی فقط بقیش دست خداست

من هنوز برنداشتم.توروخدا اگه بچتو دوس داری دیگه اصلا ب گذشته فکر نکن بخدا استرس خیلی روشون تاثیر میذ ...

اره منم خیلی استرسی هستم واقعابایدبسپاریم دست خودش ولی یه اامبخش میخوردم خوب بودم اونم نمیشه خورداسترسمون کم شه

اره منم خیلی استرسی هستم واقعابایدبسپاریم دست خودش ولی یه اامبخش میخوردم خوب بودم اونم نمیشه خورداست ...

ن اصلا نخور به این فکر کن ک بچت میاد وزندگیتو شیرین میکنه. ماها اینقدر امتحان شدیم ک فکر نکنم خدادلش بیاد بیشتر اذیت بشیم

2706