2410
2553
خدا به همه مامانای داغدار صبر بده دامن همتونو سبز کنه من با پوست و گوشت و استخونم درد شما رو میفهمم ...

ممنون دوست عزیز.خودت دیگه نمیخوای؟ یا فکر میکنی خدا دیگه بهت نمیده؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون دوست عزیز.خودت دیگه نمیخوای؟ یا فکر میکنی خدا دیگه بهت نمیده؟

عزیزم شرایطم جوریه که اگه بخوامم نمیتونم بچه سالم داشته باشم مگه معجزه بشه من و شوهرم فامیلیم بچه ها مشکل ژنتیکی داشتن فوت کردن اگه بخوام بچه دار شم باید آی وی اف کنم و جنین سالم اگه داشتم انتقال بدن از این طرفم خودم ۳ تا سزارین داشتم و تو سزارین آخر چسبندگی رحم داشتم و دکتر منع ام کرده از بچه دار شدن من افسردگی شدید گرفتم و مشکل دو قطبی ام دارم و روزی ۱۰ تا قرص اعصاب میخورم با این شرایط بچه سالم داشتن واسه من آرزدی محاله البته من بچه دومم سالمه و یه دختره ۸ ساله است خدا رو شکر ،بچه اولم و سومم فوت کردن بازم راضیم به رضای خدا 

عزیزم شرایطم جوریه که اگه بخوامم نمیتونم بچه سالم داشته باشم مگه معجزه بشه من و شوهرم فامیلیم بچه ها ...

خیلی متاسفم..اما بازم خوشحال شدم گفتی یه دختر سالم داری هزار مرتبه شکر.امیدواری خداوند نور امید خودش رو به زندگیت بتابونه.آمین

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2720

پریناز جان اسم سیتارا را هم بزار تو اعضا 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
عزیزم شرایطم جوریه که اگه بخوامم نمیتونم بچه سالم داشته باشم مگه معجزه بشه من و شوهرم فامیلیم بچه ها ...

دعا میکنم خدا سلامتی کامل بهت بده ونیازی به قرص نداشته باشی وبهترینها را برات رقم بزنه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

تو يك فرشته داري چه نعمتي از اين بالاتر

و نسبت به فرشته ات مسئولي

حواست به اين فرشته باشه

تنها جون خسته شدم از این همه انتظار  ۹ سال هست هی میگم بالاخره نوبت منم میشه  اما نمیشه ...

اذر جونم غصه نخور سرنوشت ماهم این بوده تا به الان ولی مطمئنم ماهم مامان میشیم من از شما پیشکسوترم ۱۲ سال  منم خیلی تنهام خیلی، صبح تا شب شب تا صبح خیلی وقتا، همسرم زیاد خونه نیست درشبانه روز شاید چند ساعت خونه باشه اونم یا خوابه از خستگی یا مطالعه میکنه، ولی نا امید نیستم همش اون روزیو میبینم که دستم تو دست یه فرشته کوچولو تو خیابونه داریم با هم قدم میزنیم، منم خیلی روزام به حسرت کشیده تو خیابون وقتی بچهارو با مامانشون میبینم اول میگم خدایا همیشه این کوچولو صحیح سالم برای مامان باباش نگهدار و بعدش میگم یعنی میشه منم یکروزی از این فرشتها داشته باشم کنارم، از جلو لباس فروشی بچها رد میشم وایمیستم نگاه میکنم انتخاب میکنم که روزی اومد چی بخرم براش همه اینا برای منم هست منم حسرت یه مامان گفتن تو دلم مونده ولی چه کنیم، جز اینکه توکل کنیم بخودش، من همیشه ته قلبم یه ندای هست که میگه غصه نخور اون روز برات میرسه و دلم بهمون خوش میشه واروم میشم، خدایا به بزرگیت قسمت میدم امید هیچکدوم از دوستامو نا امید نکن 

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
2714
اذر جونم غصه نخور سرنوشت ماهم این بوده تا به الان ولی مطمئنم ماهم مامان میشیم من از شما پیشکسوترم ۱۲ ...

الهی عزیزم .بخدا همش میگم خدا به اونای که بچه ندارن بچه سالم بده و پسر منو برام حفظ کن🙏🙏🙏🙏

خواهش می کنم آیجهان عزیز..نیازی به عذرخواهی نیست غمت خیلی تازه ست هنوز دو هفته نشده! همه این روزا رو ...

فدای دلای مهربون شما برم.

آخه خوانوادم میترسن یه دقیقه ام تنهام نذاشتن، خودمم دلم نمیاد بیشتر از این زجرشون بدم.

هنوز کلی حرف و گریه تو دلمه دلم می خواد خدا یه دقیقه منو ببره یه جایی خودمو بکوبم به در و دیوارش بعد چشم وا کنم هیچ اتفاقی نیفتاده باشه

باز خوبه اینجا هست اگه حرفم نزنم حرفاتون خیلی امید و آرامش داره

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
بمیرم الهی آیجهان جان متاسفم ازخداخواستم افرادجدیدنیان اینجاانشا...خدابزودی دامنتوسبزکنه واحسنت به ت ...

خدا نکنه مهرا جون

انشالله این دعا برای هممون استجابت بشه

فدای دلای مهربون شما برم. آخه خوانوادم میترسن یه دقیقه ام تنهام نذاشتن، خودمم دلم نمیاد بیشتر از ای ...

میدونم سخته ایجهان جان ولی باید تحمل کرد، چون کاری از دستمون برنمیاد، بگو حکمت خدا بوده شاید صلاحم من و بچم در این بوده ما چه میدونیم عزیزم، انشالله بزودی دامنت سبز شه و غم غصهات تبدیل به شادی شن

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
نه شوهرم نگرفت دادبیمارستان اثری ازش نباشه

به منم خانوادم چیزی نگفتن ولی بعدا فهمیدم همین کارو کردن سپردن بیمارستان خودشون .... الهی بگردمش تنها 

سلام خوبین من سرما خوردم تبم دارم پریودمم الان دوبار رفتم حموم تا تموم شه که داره تموم میشه دکترم رفتم برا قلبم فقط مسکن داد اویشن وعسل زعفرون اینا میخورم پریودیم برا سرماخوردگی  دیگه چی بخورم  روغن بنفشه بریزم بینیم خوبه بنظرتون  خیلی بیحالم😥

2706