2410
2716
هداناجان سراغمونگیرمن خوبم ولی دیگه تواین تاپیک نمیام نمیدونم چرابچه هاازمن بدشون اومده ولی خدای من ...

اه دختر خوب این چه حرفیه چرا الکی بدبین هستی اخه 

سعی کن مثبت فکر کنی عزیزم توی زندگیت کلا در مورد همه چی

چطوری این طور برداشت کردی اخه ؟ 

بچه ها همه نگرانت بودن اون چند روز با خبر اون همسایه نادون اتون 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 
🤣🤣🤣 کاش موعدش نبود.. از این فرصت میتونست استفاده کنه...آذر کجایی؟؟

موعد چی عزیزم ؟ 

امروزه یکی از دوستام گفتم به شوهرم میخوام بگم حالا که امسال قرار نیس برم دانشگاه بیا اقدام کنیم 

دوستم گفت وای نگی این حرفو که سرت رو به باد میدی   

عزیزم شوهرم امروز بود واسه همین تا الان نتونستم بیام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا ان شاءالله هر چه زودتر دامن آدر و باران جونو سبز کنه آخه اونا تو غربتن و از خانواده هاشون دورن ح ...

مرسی مهربون.

امیدوارم به زودی دل خودت با به آغوش گرفتن فرزندی سالم و صالح شاد بشه و لبخند دوباره به لبهات برگرده.

سلام دوستای گلم خوبین  چه خبرا  من از صبح تا ظهر درگیر تمیز کردن خونه و غذا درست کردن بو ...

حوبی عزیزم ، نبودی ما گفتیم حتما غذاهای دریایی کارخودشونو کردن  

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
2720
عزیزم من از دکتر در مورد استفاده  از موبایل و نت پرسیدم گفتم اصلا ضرری نداره و هیچ جنبه علمی ند ...

اره عزیزم گفتم به اصطلاح عامه و  جنبه علمی نداره.. ..ولی بخاطر اینکه سقط و مرده زایی تو سالهای اخیر زیاد شده و اکثرا دلیل پزشکی براش پیدا نمیکنن ربطش میدن به آلودگی هوا و نت و گوشی... 

فدای دل مهربونت عزیز دلم  من دعا میکنم اول کسایی بچه دار بشن مه بچه هاشون رو در آغوش کشیدن و د ...

ان شاءالله که همینطور میشه که میگی تا عید دل همگی به اومدن فرشته های ناز شاد باشه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
حوبی عزیزم ، نبودی ما گفتیم حتما غذاهای دریایی کارخودشونو کردن    

مرسی عزیزم بد نیستم امروز اینقدر کار کردم تلافی اون پنج روز شد که هی خوردم و ریختم 

نه بابا پریود هستم   

2714
سلام عزیزم خوبی؟؟خسته نباشی...موعد پریودیتو میگم... 

قربونت بد نیستم تو. چطوری 

آفرین چه یادته پریود هستم 

نه دیگه فعلا از آکواریوم نمیشه استفاده کرد   

ان شاءالله که همینطور میشه که میگی تا عید دل همگی به اومدن فرشته های ناز شاد باشه

وای خیلی خوب میشه همه تا عید حامله باشیم 

مرسی مهربون. امیدوارم به زودی دل خودت با به آغوش گرفتن فرزندی سالم و صالح شاد بشه و لبخند دوباره به ...

ممنون.وای خدا میشه یعنی رویای شادیمون و اینکه تو این تاپیک دیگه حرف از غصه نباشه و همه از انتظار اومدن بچه و شیطنتاش و بی خوابیاش حرف بزنیم محقق بشه که البته یقینا به حق این شبا و امام حسین ان شاءالله که بزودی این اتفاق برامون می افته

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
تو اتاق پسرم شمع روشن كردم اول براي مريم جون كه تو راهي داره و تو راهيشم يم فرشته است دعا كردم كه ا ...

مرسی زیبای مهربون.🌹

به درگاه خدای مهربان دعا میکنم که دوباره خنده رو به خونه ات بیاره و قلب مهربانت رو با فرزندی سالم و عمر طولانی شاد کنه،

آمین🙏

سلام بچه ها  منم سه تا سقط داشتم  که دوتاش بچه تو شکمم مرده البته هفته هاشون خیلی بالا ...

عزیزم متاسفم سه تا سقط داشتی 

دکتر پاکروش هم برای سقط مکرر خیلی خوبه 

یکی از دوستان من ده تا سقط داشت 

با دکتر پاک روش نتیجه گرفت خدا رو شکر و پسرش شهریور بدنیا اومد 

علت تمام سقط هاش هم ایست قلبی جنین بود توی هفته های متفاوت از پایین گرفته تا بالا ولی خدا رو شکر با دکتر پاک روش نتیجه گرفت 

2706