2703
2713
هداناجان سراغمونگیرمن خوبم ولی دیگه تواین تاپیک نمیام نمیدونم چرابچه هاازمن بدشون اومده ولی خدای من ...

چه حرفیه مهرا جان؟؟؟ همه اینجا مثله هم هستن فرقی با هم ندارن ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام بچه ها

منم سه تا سقط داشتم 

که دوتاش بچه تو شکمم مرده

البته هفته هاشون خیلی بالا نبود

یکی تو سیزده هفتگی رفتم و گفت از نه هفتگیش مرده و یکی تو ده هفتگی رفتم و گفت از هفت هفتکی مرده

یکیش هم که عدد بتا بالا نمیرفت تو هفته ۶ و ۷ حدود ۲۰۰ شده بود تازه و بعد از دو سه روزی سقط شد

من قبل از اقدام سومم رفتم دکتر ولی دکتر هیچ آزمایش خاصی ننوشت و گفت اقدام کن مسئله نداری

الان که سقط شده میگن باید قبل از اقدام یه سری آزمایش میدادی

میخواستم یه دکتر خوب که وجدان کاری داشته باشه بهم معرفی کنین

آخرین سقطمم همین دو سه روزپیش بود

من تهرانم

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید. تازه از پیشمون رفته😭
کاشکی منم میخوندی این همه میگم دعام کنید 

عزیزم من از روی لیست که هست میخونم بچها دونفر دونفر از روی لیست میخونن ولی من میخونم دوباره از اول لیست تا نفری که نوبتشه موقع خوندن اسمشونو میبرم دعا میکنم فک کنم  هنوز به اسم شما نرسیدیم

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
سلام بچه ها  منم سه تا سقط داشتم  که دوتاش بچه تو شکمم مرده البته هفته هاشون خیلی بالا ...

عزیزم خیلی متاسفم...

ولی با این شرایط پیش دکتر پریناتالوژیست برید من تهران اسم دکتر حنطوش زاده رو شنیدم خودم تهران نیستم ولی این دکترو از خیلی ها شنیدم...انشاالله که این دفعه بارداری خوبی داشته باشی ..

2714
سلام بچه ها  منم سه تا سقط داشتم  که دوتاش بچه تو شکمم مرده البته هفته هاشون خیلی بالا ...

خیلی متاسفم.من دکتری نمی شناسم ولی با تموم وجودم آرزو میکنم بزودی باردار بشی و بچه ت صحیح و سلامت بدنیا بیاد و به آعوش بگیریش

من جمله تو بودم و نمی دانستم...

دوستان یه سوال دارم اینکه از اینترنت و وای فای و از این جور چیزا استفاده میکنیم اشکال نداره دکتر بمن میگفت ممکنه مشکل پسرت جهش بوده باشه که اینا یکی از عواملش هستن من هی میخوام استفاده مو محدودتر کنم نمیشه ولی خیلی میترسم

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
دوستان یه سوال دارم اینکه از اینترنت و وای فای و از این جور چیزا استفاده میکنیم اشکال نداره دکتر بمن ...

عزیزم واسه سقط هایی که داشتی متاسفم ... انشالله بزودی بارداری خوب و ی نی نی خوشگل تودر پیش داشته باشی... منم دلیل ایست قلبی پسرم رو تشخیص ندادن یعنی دلیلی براش پیدا نکردن.. ولی عامه میگن استفاده از گوشی و وای فای ممکنه علتش باشه.. من از گوشیم زیاد استفاده میکردم... الان هم اگه خدا بهم نی نی بده دوباره کلا گوشی  و نت رو میزارم کنار تو بارداری .. کوچکترین ریسکی نمیکنم... البته که خواست خدا از همه چیز بالاتره.. 

سلام دوستای گلم خوبین 

چه خبرا 

من از صبح تا ظهر درگیر تمیز کردن خونه و غذا درست کردن بودم چون شوهرم ظهر اومد و خلاصه دوران بخور و بپاش من تموم شد 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 
عزیزم واسه سقط هایی که داشتی متاسفم ... انشالله بزودی بارداری خوب و ی نی نی خوشگل تودر پیش داشته باش ...

عزیزم من از دکتر در مورد استفاده  از موبایل و نت پرسیدم گفتم اصلا ضرری نداره و هیچ جنبه علمی نداره و گفت خیلی ها در  تمام رپز کارشون با نت و این چیزاس و باردار هم هستن ‌و بارداری سالمی دارن ، گفت اصلا جنبه علمی نداره این قضیه . 

من حتی ماه اول و دوم توی بیمارستان با اشعه و رادیواکتیو کار میکردم که باز هم گفتن هیچ ضرری به جنین نمیرسه چون من که بیمار نیستم که اشعه بمن برسه من فقط به مریض اشعه میدم و از اتاق خارج میشم . 

توی بیمارستان کارمندانی بودن که حامله بودن و ماههای بالا هم بودن و با اشعه کار میکردن و بچه هاشون سالم و سلامت بدنیا اومدن 

بچه ها نمیتونم السا۹۸ رو صدا کنم اسم کاربریش نمیاد🤔🤔🤔 @السا۹۸

جانم عزیزم من اینجام 

ببخش از صبح درگیر بودم ظهرت شوهرم اومد همه اش کنار اون نشستم 

وقتی هم هست زیاد خوشش نمیاد من توی نت بیام 

خدا ان شاءالله هر چه زودتر دامن آدر و باران جونو سبز کنه آخه اونا تو غربتن و از خانواده هاشون دورن ح ...

فدای دل مهربونت عزیز دلم 

من دعا میکنم اول کسایی بچه دار بشن مه بچه هاشون رو در آغوش کشیدن و دیدن و شیردادن بعد از دست دادن 

انشالله همه در کنار هم مادر میشیم 

2706