2703
2553
ببخشید هواسم نبود دقیق دو سال نیست ولی یکسال هست که تو اقدامم .نه متاسفانه برعکس دفعه های قبل که زود ...

نیلو جان منم همینطورم میگم چه اتفاقی افتاده که نمیشه ساید اصلا قرار نیست بشه ولی باز ته دلم قرص میشه و میگم میشه حتما خدا کمکون میکنه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاشکی منم میخوندی این همه میگم دعام کنید 

مهرا جان عجله نکن طبق لیسته در ضمن کنار دوستانی که نوبتشونو برای بقیه هم دعا کرده میشه.منکه پیش مزار پسرم خیلی یادت کردم خواستم برامون دعا کنه

هدانا جون ادینه جون فرشته جون مامان اراد،لیا ۹۸،ارسام جون مریم جون، باران جون دنیا جون، امشب سوره فج ...

ی دنیا تشکر... انشالله شما هم حاجت روا شی عزیزم... انشالله بزودی همه بچه های این تاپیک خبر بارداریشونو بدن ...🤗🤗🌼🌼🌼

2456
بچه ها یادتونه گفتم به فامیلمون گفتن بچش سندرم داون داره آمینو داده سالمه

واای الهی هزار مرتبه شکر..پریناز نمیدونی چقدر خوشحال شدم..خدا رو شکر 

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
مرسی عزیزم.ان شاءالله دل همه مامانارو و شما.بله عزیزم اقدامم یه سالی میشه اما بدون هیچ مشکلی نتیجه ن ...

فکر کنم علت تو بخاطر اعصابت باشه.تو این مدت که بچت آسمونی شده اصلا دنبال ورزش نرفتی؟؟

فکرکنم‌تنهاکسی که تواین تاپیک اضافی منم نمیدونم چرااینجورحس میکنم هیچکی دوست نداره بام حرف بزنه خداح ...

ما همه اینجا همدردیم همه همدیگه رو درک میکنیم و از صمیم قلب آرزومونه که خدا غصه رو از دل همه مون برداره و حتما شروع چله سوره فجر شروع فجر بزرگ برای همه ست.نگران نباش نوبت تحقق آرزوهای ما هم میرسه.ان شاءالله توام حاجت روا بشی

فکر کنم علت تو بخاطر اعصابت باشه.تو این مدت که بچت آسمونی شده اصلا دنبال ورزش نرفتی؟؟

نه عزیزم خیلی کم میرفتم بیرون بیشتر خونه مامانم بود و الانم که خونه ام وقتایی که سرکارم خوبم ولی تو خونه خیلی بی حوصله.آره دکترم میگه از استرسه.سپردم بخدا ولی بازم ته دلم ترس دارم که نکنه اون اتفاق بد دوباره تکرار شه که متاسفانه از ایمان ضعیفمه.باید بیشتر توکل کنم

2714
نه عزیزم خیلی کم میرفتم بیرون بیشتر خونه مامانم بود و الانم که خونه ام وقتایی که سرکارم خوبم ولی تو ...

عصرا اگه میتونی ورزش کن باور کن نجاتت میده ..حواست پرت میشه باردار هم میشی

عصرا اگه میتونی ورزش کن باور کن نجاتت میده ..حواست پرت میشه باردار هم میشی

درست میگی باید اینکارو بکنم تا ذهنم یه خرده آروم بشه و از حسایتم برای باردار شدن کمتر شه

🤣🤣🤣 کاش موعدش نبود.. از این فرصت میتونست استفاده کنه...آذر کجایی؟؟

خدا ان شاءالله هر چه زودتر دامن آدر و باران جونو سبز کنه آخه اونا تو غربتن و از خانواده هاشون دورن حداقل با بچه هاشون سرگرم میشن

2706