2410
2716

بچه ها منم دیگه واقعا از این سوت و کوری خونه خسته شدم ناشکری نمیکنم اما وقتایی که همسرم نیست خیلی احساس تنهایی میکنم چقدر به پسرم احتیاج دارم 

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
بچه ها منم دیگه واقعا از این سوت و کوری خونه خسته شدم ناشکری نمیکنم اما وقتایی که همسرم نیست خیلی اح ...

عزیزم جای بچهامون خالیه .برا هممون همینه من یه پسر دارم موقع سقطم ۲ سالش بود الان ۴ سال لحظه لحظش دلتنگ نینی از دست رفتم بودم .اصلن انگار هیییچ لذتی از بزرگ کردن این یکی ندیده باشم .جاش بدجوری خالیه ولی چه میشه کرد .خدا خودش بهمون صبر بده و جای نینیامونو سبز کنه.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدانا جون ادینه جون فرشته جون مامان اراد،لیا ۹۸،ارسام جون مریم جون، باران جون دنیا جون، امشب سوره فج ...

قربون محبتت انشالله انرژی مثبتش اول به خودت برگرده😗

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
عزیزم جای بچهامون خالیه .برا هممون همینه من یه پسر دارم موقع سقطم ۲ سالش بود الان ۴ سال لحظه لحظش دل ...

نیلو جان از دو سال پیش تا حالا توی اقدامی و باردتر نشدی؟

2720
بچه ها منم دیگه واقعا از این سوت و کوری خونه خسته شدم ناشکری نمیکنم اما وقتایی که همسرم نیست خیلی اح ...

انشالله بزودی خدا دلتو شاد می کنه. یادمه گفتی تو اقدامی..

نیلو جان از دو سال پیش تا حالا توی اقدامی و باردتر نشدی؟

ببخشید هواسم نبود دقیق دو سال نیست ولی یکسال هست که تو اقدامم .نه متاسفانه برعکس دفعه های قبل که زود حامله میشدم همسرم مشکل داره.دلم هزاار راه میره .خدا منو ببخشه حتی میگم نکنه چیز خورش کردن دعا گرفتن همه فکری 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2714
ببخشید هواسم نبود دقیق دو سال نیست ولی یکسال هست که تو اقدامم .نه متاسفانه برعکس دفعه های قبل که زود ...

نه عزیزم خیلیا شنیدم ناباروری ثانویه میگیرن.دیروز با یکی از دوستام که ۱۰ ساله ازدواج کرده و ناباروره حرف میزدم.میگفت همه آزمایشاتم تا حالا خوب بوده دو سال پیشیه دکتر تو تبریز فوق تخصص اورولوژی میگه همسرت باید واریکوسل عمل کنه اینام انجام میدن با کلی هزینه بازم تا الان نابارور هستند تا اینکه یه فوق تخصص اورولوژی و یه فوق تخصص غدد تو اصفهان از طریق آزمایشات میفهمن همسرش پرولاکتینش بالاست..

واسم خیلی جالب بود نمیدونستم آقایونم پرولاکتینشون بالا باشه باعث ناباروری میشه.میگفت همسرم همش میگفت سرم داره از درد میترکه گاهی درد شکم داشته، درد توی ساق پاش داشته که گویا همه اینا علائم پرولاکتین بالاست..فعلا قرص میخوره تا دو ماه دیگه.

آخه من قبل اولین بارداریم پولیپ داشتم که ناباروری میاره چند تا متخصص زنان گفتن باید کورتاژ بشی ولی یکیشون اجازه نداد گفت چون تا حالا زایمان نداشتی نباید به بافت رحم دست زد توی آزمایشاتم هم پرولاکتینم بالا بود و عجیب بود دکتر سینه ام رو فشار داد چند قطره شیر اومد!! خلاصه دو ماه قرص خوردم اون موقع ها اصلا تو اقدام نبودم بخاطر پولیپم که فاصله پریودامو کم کرده بود رفتم دکتر متوجه شدم .و بعدش بلافاصله باردار شدم خدا رو شکر

ببخشید هواسم نبود دقیق دو سال نیست ولی یکسال هست که تو اقدامم .نه متاسفانه برعکس دفعه های قبل که زود ...

الان تو آزمایشات مشخص شده مشکل همسرت چیه؟؟

[QUOTE=108241538]عزیزم جای بچهامون خالیه .برا هممون همینه من یه پسر دارم موقع سقطم ۲ سالش بود الان ۴ سال لحظه لحظش دل ...[/QUOTE

آره واقعا کاری نمیشه کرد.خدا به هممون صبر داده که دووم آوردیم ان شاءالله بیشترشم کنه ولی واقعا لحظاتی هست که خیلی کمبودشو حس میکنم مثلا وقتایی که تنهام.میگم اگه پسرم بود الان تنها نبودم.ترس نداشتم یا...

بچه ها یادتونه گفتم به فامیلمون گفتن بچش سندرم داون داره آمینو داده سالمه

وای چه خبر خوبی خدارو شکر خیلی خوشحال شدم.چقدر غصه خوردم براش.خدا روشکر واقعا

انشالله بزودی خدا دلتو شاد می کنه. یادمه گفتی تو اقدامی..

مرسی عزیزم.ان شاءالله دل همه مامانارو و شما.بله عزیزم اقدامم یه سالی میشه اما بدون هیچ مشکلی نتیجه نگرفتم

2706