2726
عزیزم..حق داری ...😔😔😔 ولی مطمئن باش خدا در حق بنده اش بدی نمیکنه..‌عزیزم اگه قرار بود همه ما حکمت ...

فدات بشم با خوندن حرفات اشکام سرازیر شد. دعام کن گلم حالم خیلی بده دعا کن ناامید نشم قوی باشم 😭

خدایا شکرت🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو طول روز بعضی موقع ها حالم خیلی بده. همش احساس پوچی میکنم.همش تو فکرم با خودم درگیرم .

عزیزم  سعی کن وقتی فکرت مَشغول میشه جو رو عوض کنی .. مثلا ی آهنگ شاد گوش بدی یا تلفنی با کسی که حالت رو خوب میکنه حرف بزنی یا ی برنامه مورد علاقتو ببین کلا هر چیزی که تو رو از اون حالت بیرون بکشه...

نه شوهرم نگرفت دادبیمارستان اثری ازش نباشه

کاش میگرفتینش میبردین دفن میکردین. شوهر من گریه میکرد اونروز میگفت دخترم من بابای بدی بودم برات با دستای خودم خاکت کردم

خدایا شکرت🖤
2728
فدات بشم با خوندن حرفات اشکام سرازیر شد. دعام کن گلم حالم خیلی بده دعا کن ناامید نشم قوی باشم 😭

به حق همین اذان و بحق راهی که شوهرم الان عازمشه از ته دلم دعات کردم به آرامش برسی عزیز دلم..

کاش میگرفتینش میبردین دفن میکردین. شوهر من گریه میکرد اونروز میگفت دخترم من بابای بدی بودم برات با د ...

منم شوهرم خودش پسرش رو خاك كرد

هنوز چشماش افسردست

هنوز شبها بيدار ميشه و جالبه منم بيدارم

شوهرم كفن رو باز كرد و براي آخرين بار بوسيديمش

منم شوهرم خودش پسرش رو خاك كرد هنوز چشماش افسردست هنوز شبها بيدار ميشه و جالبه منم بيدارم شوهرم ك ...

وای چقد غم انگیزه...

من همسرم همون موقع بالای سرم بود ازم پرسید گفت اگه میخوای میبریمش ...ولی اینقد داغون بود و توی اون شبه بیمارستان اینقد پیر شده بود که دلم نیومد بگم بچه رو ببریمش...احساس کردم همسرمو از دست میدم با این خواسته روحش میمرد اگه بچشو میدید تو اون حال... و احساس کردم خیلی سخت بود پدری پسرشو خاک کنه که اسمش سهراب بود...

عزیزم  سعی کن وقتی فکرت مَشغول میشه جو رو عوض کنی .. مثلا ی آهنگ شاد گوش بدی یا تلفنی با کسی که ...

از اون روز تا حالا خودم برای کسی زنگ نزدم

..سعی میکنم عزیزم بعضی موقع حتی صلوات میفرستم که حالم بهتر بشه

منم شوهرم خودش پسرش رو خاك كرد هنوز چشماش افسردست هنوز شبها بيدار ميشه و جالبه منم بيدارم شوهرم ك ...

بمیرم برات درک میکنم چون خودم مبتلا به این دردم😢. عزیزم شما چرا بچتو از دست داری؟ 

خدایا شکرت🖤

پسر من عالم و ادم بالاسرش بودن و دیدنش ولی من خاک بر سر ندیدم منی ک تا اون لحظه اخر همش باهاش حرف میزدم و حسش میکردم هیچ کدومم نمیبخشم شاید گذاشته بودن ۵ دقیقه فقط ۵ دقیقه تو بغل بود انقدر نمیسوختم من از پسر نازم فقط یه عکس دیدم اونم تا ۳ ماه التماس کردم تا بهم نشون دادن بمیرم برات مامان تن کوچولوت جاش اونجا نبود لحظه بدنیا اومدنش همونطور با بند ناف صدای شوهرم زدن ک بیاد ببینتش ۶و ۷ نفر من گرفته بودن ک بلند نشم وقتی شوهرم اومد انگار چند سال پیر شده بود اومد  بالا سرش و  خم شد ک بوسش کنه بدترین لحظه عمرم بکد اون روز تو زایشگاه صدای گریه بچه ها پخش میشد پدر ها میومدن بچشون میدیدن ولی بچه من تو سکوت و مظلومانه رفت 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

بچه ها برا اون تا بچه هام انقدر التماس شوهرم کردم ک بره اونا رو هم بگیره چون داده بودن پاتولوژی شوهرم میگفت جنین هست من برم چی بگم باز پسرم قبر داره اون دو تا جوجه هام کجا هستن ؟ ای خدا   

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706