2726
عزیزم بار بعد باید سرکلاژ بشی و استراحت مطلق. مطمین باش به اخرش میرسی

کیا رو سرکلاژ میکنن ،؟ توی بارداری طول سرویکسو نزدن برام ولی الان ۴۳ هستم با طول سرویکس بالا هم سرکلاژ میکنن؟ 

خدایا شکرت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما تروخدا جونتون در هر صورت مهمتر از بچه تو شکمه من دختر خاله مو به خاطر اینکه بچه تو شکمش سه رو ...

اره .به منم همینو گفتن .گفتن برا خودم خییلی خطرناکه.ولی همش میگفتم کااش بیشتر بهش فرصت میدادم.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2728
بچه ها چرا همش تاپیکهای غم انگیز میزنین 

همچین تاپیکی چند ساال پیش بچها زده بودن من پارسال خوندم واای خدااا پر امیدواری شده بوود تو اوووج ناامیدی حامله شدن بچشون بدنیا اومد.صفحه های اخر از بچهاشون میگفتن دعا کن مام اینجوری بشیم .

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.

خیلیاودیدم بچه ۴ ۵ ۶ ماه انداختن کارای منویابقیه بچه هارونکردن خیلی عادی زندگی کردن من نمیدونم چرااینجوری شدم یه مرده که روح نداره وسردفقط یه جسم وبزورحمل میکنه

دوماهه اقدامی؟بعد چند وقت اقدام کردی؟

من ازاعصاب داغون بعدیبارپریودبعدزایمانم اقدام کردم ولی دکترم گفت بعددوتاپریود میتونی الان ۳تاپریودگذشته نشدم البته سونوکردم این دوماه فولیکول داشتم تخمکم آزادنمیشد که دیروزرفتم سونوآزادشده بود

یه بارداری عالی داشتم. هر کاری از دستم می اومد انجام دادم. حتی همینجوری ازمایش سلفری که اکن موقع کسی ...

عزیز دلم خیلی بابت اتفاق تلخی که واست پیش اومد ناراحت شدم و دردتو با همه سلول های تنم حس کردم چون کشیدم😢برات خوشحالم و خدا رو شکر که دختر نازت کنارته.الهی خدا حفظش کنه.یه سوال:علت اینکه طولرویکست کم شد و علت پارگی کیسه آبت چی بود؟ممکنه استرس بوده؟چون تجربه قبلیت بد بوده تو بارداری دوم اضطراب داشتی..ممکنه دلیلش اضطراب بوده باشه؟؟چون بارداری اولت تا هفته ۳۹ بدون هیچ مشکلی رفتی.سوال دیگه این که بارداری اول و دومت سزارین بودی یا طبیعی؟ 

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
همه بهم همینو میگن ولی من هر روز واسه سلامتیش قرآن میخوندم و ذکر میگفتم جیگرم سوخته هیچجوره آرام نمی ...

عزیزم حالتو میفهمم من اول ماه نهم بودم بچم پر کشید منم همه این کارا رو میکردم.بخدا تو رستوران یا جایی در حال غذا خوردن بودیم فقیری بیرون بود یا میومد داخل لقمه میگیرفتم بهش میدادم به جز پول و ..هر جا هر کسو میدیدم تو سطل اشغال ده تومن میدادم بهش به جز صدقه هایی که صبحا میزاشتم و ...هر روز صبح به پرنده های زیر درختمون برنج و گندم میدادم میگفتم بچمو دعا کنین ..ولی خب اون خدایی که انقدر کریمه و به کوچکترین کارمون پاداش میده حتما خیر ما رو تو اون دیده.ببین تو وقتی تو خونت نشستی فقط محیط داخل خونه رو میبینی وقتی میری روی پشت بوم خونه همسایه ها و آدما رو تا حدودی میبینی وقتی طبقه ۲۰ برج زندگی کنی تقریبا همه جا مسلطی و میبینی ..خدایی که همه اسمان ها زمین و سیارات و کهکشانها رو خووش داره میچرخونه و میگردونه و قدرت مطلق دست خودشه حتما تا آخر عمر بچمون رو دیده که صلاح ندونسته به دنیا بیاد و زندگی کنه.به خدا توکل کن خودتو بهش بسپار .اون خدایی که از یه آب بدبو یه بچه رو تو شکممون به وجود آورد و بعدم گرفت حتما حتما دوباره میتونه بهمون بچه سالم صالح بده.راضی باش به رضای خدا.اینا شعار نیست و بیرون‌گود نیستم عزیز دلم خودم چهار ماهه بچمو از دست دادم جیگرم داره میسوزه ولی هرگز بهش شکایت نمیکنم و ممنونم ازش بخاطر هر چه که داده و نداده هاش هم حتما حکمتی توش بوده

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2706