2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیامبراکرم(ص) فرمود: خداوند متعال بزرگوارتر از آن است که جگرگوشه شخصی را از او بگیرد و او در مقابل ا ...

منم ۲۵ هفته کیسه آبم پاره شد،نی نیم فقط یک شب زنده بود،، دلیلشو نفهمیدم،،، فقط قبلش ناحیه تناسلیم خیلی درد میکرد،،،،الان این تاپیکو دیدم داغ دلم تازه شد من ک ب کل ایمانمو از دست دادم،خدا کجاس😢😢😢😢 چقدر ب خدا التماس کردم واسم نگهش داره،،، ۴ ماه گذشته ولی اصلااا  حتی جراتشو ندارم ک ب اقدام فکر کنم

خدایا شکرت❤
الهی برا کسی پیش نیاد آخی چجور تونستین کنار بیاین من همیشه فکر میکنم اگر خدایی نکرده دخترم چیزیش بشه ...

وای دقیقا الان اتفاقی این تاپیک رو دیدم قلبم دردگرفته چطور تحمل کردن خدایا فقط خدا ب همتون صبوری عطا کنه ایشالا هیچ مادری داغ بچشو نبینه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2728
منم حاظر بودم خودم ی چیزیم بشه ولی بچه ام نه ،،، چقدر نذر و نیاز کردم

روزی ک پسرم از دست دادم پشت تلفن پدرم اشتباه شنیده بود فکر کرده بود میگن من طوریم شده تازه نگفته بودن بچه فوت کرده گفته بودن ضربان قلبش کنده و پدرم فکر کرده بود منو میگن مامانم میگفتت بآبات محکم زد تو سرش گفت وای خونم سوخت حالا میفهمم اون لحظه چه کشیده منم واقعا اینطور شدم هر چند بعد گفتن کاش خودم رفته بودم اون باید میومد سر قبر من گریه میکرد نه من برم آخ وقتی اینا رو میگم احساس میکنم جیگرم میسوزه مباد بالا از خدا میخام هیچ مادری رو با بچش امتحان کنه هیچ مادری ...

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
آخ من ک ۳ تا ولی من آتیش جهنم به جونم میخریدم تا این درد غم فرزند من از پا دراورده غم نداشتن و از دس ...

عکس رنگی انجام دادی؟منم بعد کورتاژ بهم گفتن باید عکس بگیری نگرفتم.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
منم ۲۵ هفته کیسه آبم پاره شد،نی نیم فقط یک شب زنده بود،، دلیلشو نفهمیدم،،، فقط قبلش ناحیه تناسلیم خی ...

نگو اینجور گلم .خدا بزرگه حتمن مصلحتی توش بوده.منم همین مشکل برام پیش اومد ولی گفتم بازم شکر .باورت نمیشه ماهی که حامله شدم خواب دیدم یه بچه مشکل دار دارم الانم زورمه دل تنگشم ولی میگم شاید مصلحت این بود شاید بدنیا میومد زجر میکشید .

دوستانی که این ماه اقدامین منتظر خبرای خوبیم به امید خدا😍😍😍😍الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجه ...

اجی من ۱۰ ماهه اقدامم .الان نازاییم اضاف شده .نمیدونم چمون شد.

بعد سقط و کورتاژ دور از جونت  احتمال چسبندگی هست.الان اقدامی؟

عزیزم.متاسفانه بار اخر خارج از رحم شدم و لوله راستم از دست دادم حالا نمیدونم با یک لوله میشه عکس گرفت ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706